CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S06B03 izledim

Güzel ile kötü bölüm arası geçti gitti. Umarım 7.sezon 13.bölümle biter dicem ama kötüde diyemiyorum diziye iyi de.

Neyse
Bonnie çooookkk tatlı yaa, Damon'ı nasıl kurtardı ve o yüzündeki güşüşü.Yerim o gülüşü demek istiyorum.O çocuk bencede yalan söylüyor. Hatta dünyaya günümüze dönselerde yine bişeyler yapar. Domuz çerezi yemesi bile beni soğuttu diziden.

Carolinew cok abandiniz siz @Çiğdem- @cookies (üzgün smiley) Kız tatlı bişey, geçen sezondan beridir aşık Stef'e. Asıl olay Elana'ya söylemesi ve Elena uyuzundan bişeyler bekliyorum.

Enzo kadar çakmave boş bi oyuncu görmedim.Resmen Damon'ın hareketlerini yapıyor hem de abartarak.Enzo ölse de kurtulsak. Bir Damon'ı izlemeye kalkamazken 2.katlandırtmak ne demek? Oyunculugunu biraz yumuşaltsin.

Matt'i de artık vampir mi yapıyorlar? yoksa kurt mu bilemicem ama bişeye dönüşssün. Her b***ka ağlıyor. 6 sezondur ağlıyor herif yaa. Kendisi hiç mi rahatsız olmuyor o rolden?

Elena kilo mu almiş napmiş o dereye ya göle
atladiğindaki vucudu neydi? Biraz sexylik katmiş olsa da duba gibi olmuş dedirttiyor.

Senaryo biraz daha açılsın 6.5'dan 7/10

o karga olayında Damon karga oluyordu @Çiğdem- onun kargası değildi sanırım. Zaten karga olayı çok saçmaydı ki diziden çıkarılca dizi adama benzedi. Yoksa kimse boşuna demiyor. Bu dizi saçma ama 5.bölümden sonra açıldı diye. Karganın çıkarılması kesinlikle doğru bi hamleydi.
yok damonun kargasıydı hatta setefan damonu haps etmişti o karga caroliniyi etki altına alıp damonu kurtarmasını sağlamıştı :-):-)
Damon-and-Crow-damon-salvatore-28083552-1024-768.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
La buranın erkekleri de tipsiz ve gerizekalı he gitsek kral oluruz gibime geliyo bi otobüs kaldırabiliriz site olarak. :)
erkeklerde hayır yok ama başta yeşilli olmak üzere kızlar bir harika :) tabi balon patlatma oyunundan bahsediyorsan ?

ama vampir teyyares dizisinden bahsediyorsan fikrim yok ? diziyi @Forumdash la @Çiğdem- e sormak lazım :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
@*YıldırıM* @cookies @Forumdash
3.bölümü izledim
anladığım kadrıyla bonnie damon ölmediler sihirle geçmiş zamana gittiler oradan kurtulurlar umarım aaa o damonu öldürmeye çalısan çocuk damonalra yalan konusuyor bonnie sihiri için öyle yaptım diyorya bence yalan damonlarla ilgili planları var (b)(b)
caroline stefanı sevdiğini itiraf etti elenaya hemde :eek::eek::eek: ama aynı zamanda enzoyl flort yapıp klaus ve damonlada yatıyordu tyler da değilmi onlada kırışıyor ne içten pazarlıkçı birşey çıktı bu carrolone 5 erkeğide ayrı ayrı idare ediyor :kiki::kiki::kiki: stefanı bu sezon sevmiyorum ben nekadar gereksiz birşey öyle enzo damonu raması için stefanı o hayattan çıkardı hatta hayatınıda kurtardı ama stefan enzoyu öldürmeye çalısıyor bu sezon ben enzoyu tutuyorum stefanıda sevmiyorum :ppp::ppp::ppp::ppp:
caroline ye laf edenin saçını başını yolarım valla...
1. sezonda damonla evet birlikte oldu ama vampir olduğunu bilmiyordu...sonra ayrıldılar
sonra matt le oldu ama matle sorunları vardı
sonra tylerle oldu ama tyler onu bırakıp klaus tan intikam almak için gitmişti...ayrıldılar
sonra klausla oldu 1 kez ama o ön aşamaydı:Dinşallah devamı gelir ve caroline the originalse geçer:D
sonra stefanla olacak zaten ilk sezonda ona aşıktı...
yok damonun kargasıydı hatta setefan damonu haps etmişti o karga caroliniyi etki altına alıp damonu kurtarmasını sağlamıştı :-):-)
Damon-and-Crow-damon-salvatore-28083552-1024-768.jpg
o karga aslında olacaktı ama dediğim gibi sonradan katerina ve klaus yani kökenler geleceği için damonu biraz güçsüz gösterdiler.eğer kargaya dönüşseydi diğer karakterlere daha fazla güç sağlamaları lazımdı..
Yani diğer karakterler güçlü gözüksün diye karga gitti.linkini bulamadım ama bilgi ksin:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. sezonda damonla evet birlikte oldu ama vampir olduğunu bilmiyordu...sonra ayrıldılar
sonra tylerle oldu ama tyler onu bırakıp klaus tan intikam almak için gitmişti...ayrıldılar
sonra klausla oldu 1 kez ama o ön aşamaydı:Dinşallah devamı gelir ve caroline the originalse geçer:D
aşık ama enzoyla kırıştırıyor şuan hahah ayy ben matt unutmusum
jeremi dısında tüm erkeklerle olmus nerdeyse ohaa gözü doysun bee hahah:kiki::kiki::kiki:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
S06B03 izledim

Güzel ile kötü bölüm arası geçti gitti. Umarım 7.sezon 13.bölümle biter dicem ama kötüde diyemiyorum diziye iyi de.

Neyse
Bonnie çooookkk tatlı yaa, Damon'ı nasıl kurtardı ve o yüzündeki güşüşü.Yerim o gülüşü demek istiyorum.O çocuk bencede yalan söylüyor. Hatta dünyaya günümüze dönselerde yine bişeyler yapar. Domuz çerezi yemesi bile beni soğuttu diziden.

Carolinew cok abandiniz siz @Çiğdem- @cookies (üzgün smiley) Kız tatlı bişey, geçen sezondan beridir aşık Stef'e. Asıl olay Elana'ya söylemesi ve Elena uyuzundan bişeyler bekliyorum.

Enzo kadar çakmave boş bi oyuncu görmedim.Resmen Damon'ın hareketlerini yapıyor hem de abartarak.Enzo ölse de kurtulsak. Bir Damon'ı izlemeye kalkamazken 2.katlandırtmak ne demek? Oyunculugunu biraz yumuşaltsin.

Matt'i de artık vampir mi yapıyorlar? yoksa kurt mu bilemicem ama bişeye dönüşssün. Her b***ka ağlıyor. 6 sezondur ağlıyor herif yaa. Kendisi hiç mi rahatsız olmuyor o rolden?

Elena kilo mu almiş napmiş o dereye ya göle
atladiğindaki vucudu neydi? Biraz sexylik katmiş olsa da duba gibi olmuş dedirttiyor.

Senaryo biraz daha açılsın 6.5'dan 7/10

o karga olayında Damon karga oluyordu @Çiğdem- onun kargası değildi sanırım. Zaten karga olayı çok saçmaydı ki diziden çıkarılca dizi adama benzedi. Yoksa kimse boşuna demiyor. Bu dizi saçma ama 5.bölümden sonra açıldı diye. Karganın çıkarılması kesinlikle doğru bi hamleydi.
bonnie benim de favorim:)

jeremi dısında tüm erkeklerle olmus nerdeyse ohaa gözü doysun bee hahah:kiki::kiki::kiki:
sen çatlada patla ohhhhhh:Dsenin sevdiğin tüm erkekler ona hasta:D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060

o karga aslında olacaktı ama dediğim gibi sonradan katerina ve klaus yani kökenler geleceği için damonu biraz güçsüz gösterdiler.eğer kargaya dönüşseydi diğer karakterlere daha fazla güç sağlamaları lazımdı..
Yani diğer karakterler güçlü gözüksün diye karga gitti.linkini bulamadım ama bilgi ksin:)

Ya tamam iyi kız ama erkek hastasi :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
3. bölüm yorumum:D
Öncelikle bonnie ile başlayacağım...Dizide büyü gücünün geri geleceğini taaa geçen sezondan beri biliyordum ve geldi de...Çok tatlı ve benim favorim:)caroline ile birlikte:)Yalnız damon ile atışmalarını çok seviyorum..
Bu arada o yeni gelen şopara güvenmesinler gözüm tutmadı onu ben olsam damonun yerinde kalbini sökerdim:Dya da sökmezdim ne de olsa aynı günü hep yaşıyorlar belki ölüp tekrar gelirdi ben olsam bağlı tutardım onu:D
caroline harika ya insallah the originalse geçer ve klaus ile fanfinifinfon:D
jeremy in de maşallahı var kardeş mi yoksa :Dmatt ve tylerden daha fazla kası var :D
stefen ilk sahnede normal got bir patron bu arada o sensin demesi harikaydı:D
Bölümü beğendim 10 üzerinden 10 puan:D

Ya tamam iyi kız ama erkek hastasi :)
:eek:erkek hastası değil bir kere...güzelse kızın suu ne erkekler hep peşinde allah sahibine yani bana bağışlasın:D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
3. bölüm yorumum:D
Öncelikle bonnie ile başlayacağım...Dizide büyü gücünün geri geleceğini taaa geçen sezondan beri biliyordum ve geldi de...Çok tatlı ve benim favorim:)caroline ile birlikte:)Yalnız damon ile atışmalarını çok seviyorum..
Bu arada o yeni gelen şopara güvenmesinler gözüm tutmadı onu ben olsam damonun yerinde kalbini sökerdim:Dya da sökmezdim ne de olsa aynı günü hep yaşıyorlar belki ölüp tekrar gelirdi ben olsam bağlı tutardım onu:D
caroline harika ya insallah the originalse geçer ve klaus ile fanfinifinfon:D
jeremy in de maşallahı var kardeş mi yoksa :Dmatt ve tylerden daha fazla kası var :D
stefen ilk sahnede normal got bir patron bu arada o sensin demesi harikaydı:D
Bölümü beğendim 10 üzerinden 10 puan:D

:eek:erkek hastası değil bir kere...güzelse kızın suu ne erkekler hep peşinde allah sahibine yani bana bağışlasın:D
Vampirler hamile kalaydi bizim Caroline kalirdi ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.bölümü izledim
@Forumdash bu dizideki şerif enzoyu yakalayan adam şey değilmi teen wolftakı kurt avcısı olan adam değilmi benmi benzetiyorum yoksa yine (b)(b)(b)
dizi beni duydu galiba 1 haftadır damonun kötü halini istiyorum ilk sezona bakıyorum diyordum ayy bukadar olur bu bölümde damonun eski halini gösterdiler benims evdiğim damon buydu işte :love1::love1::love1: stefan yetmiyormus gibi birde o kız ölmemiş bu sezon stefan sahneleri bana eziyet gibi geliyor 7.sezonda diziden başrol çıkıcak diye söylenti vrdı inş stefan çıakrda kurtulurum :ppp::ppp::ppp:
damonlar 5.bölümde dünyaya gelicekler galiba bence alaric elenaya damonu hatırlatamıcak ve türk filmine dönücek olay damon kendini hatırlatmaya falan çalısıcak en çok bundan korkuyorum ben :p:p:p

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
4.bölümü izledim
@Forumdash bu dizideki şerif enzoyu yakalayan adam şey değilmi teen wolftakı kurt avcısı olan adam değilmi benmi benzetiyorum yoksa yine (b)(b)(b)
dizi beni duydu galiba 1 haftadır damonun kötü halini istiyorum ilk sezona bakıyorum diyordum ayy bukadar olur bu bölümde damonun eski halini gösterdiler benims evdiğim damon buydu işte :love1::love1::love1: stefan yetmiyormus gibi birde o kız ölmemiş bu sezon stefan sahneleri bana eziyet gibi geliyor 7.sezonda diziden başrol çıkıcak diye söylenti vrdı inş stefan çıakrda kurtulurum :ppp::ppp::ppp:
damonlar 5.bölümde dünyaya gelicekler galiba bence alaric elenaya damonu hatırlatamıcak ve türk filmine dönücek olay damon kendini hatırlatmaya falan çalısıcak en çok bundan korkuyorum ben :p:p:p
Allahtan spoiler icine almisinda gormedim ben en erken pazartesi en gec çarşamba izleyebilirim ne yazikki :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
S06B04 izledim

Eh diyelim;
Damon'ların oldugu yerdeki oğlan seri katil çıktı, çoook saçma oldu. Bari o Damon'ın öldürdüğü hamile kadının bebeği olsaydı. Çocuk arafta kaldı etti filan denirdi.
Hamile kadının çoccugunu dunyaya atmişlar, neymiş kuvezde büyümüş-müş-müş:bağır:

Jeremy ne boş adamsın yaa bi çıkamadın diziden.

Elena ve Stef'in sahnelerini görün yok artık dedim. Leş gibi aşk başlıyor. @Çiğdem- 'in dediği Damon kendini hatırlatacak edecek sahneleri olursa hepten leş gibi bölümler bizi bekliyor:(

Caroline yoktu bölüm:(

7/10

@Çiğdem- Alison'ın babasını mı diyorsun? O diyorsan değil. Ama adam bana da başka bir diziden tanıdık geliyor. Ben izlemedim ama Heaven dizisinde oynamiş hangi rolde bilmiyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S06B04 izledim

Eh diyelim;
Damon'ların oldugu yerdeki oğlan seri katil çıktı, çoook saçma oldu. Bari o Damon'ın öldürdüğü hamile kadının bebeği olsaydı. Çocuk arafta kaldı etti filan denirdi.
Hamile kadının çoccugunu dunyaya atmişlar, neymiş kuvezde büyümüş-müş-müş:bağır:

Elena ve Stef'in sahnelerini görün yok artık dedim. Leş gibi aşk başlıyor. @Çiğdem- 'in dediği Damon kendini hatırlatacak edecek sahneleri olursa hepten leş gibi bölümler bizi bekliyor:(

7/10

@Çiğdem- Alison'ın babasını mı diyorsun? O diyorsan değil. Ama adam bana da başka bir diziden tanıdık geliyor. Ben izlemedim ama Heaven dizisinde oynamiş hangi rolde bilmiyorum.
ahh evet alisonun babası o adama çok benzetiyorum ben bunu :kiki::kiki::kiki:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
4.bölümü izledim

bu bolum @*YıldırıM* in carolinesi yoktu sasirdim bare yatak sahnesi olaydi :kiki: Taylorda yoktu ben bu bölümü pek begenmedim Ivy nin yaşadığını gorunce depresyona girdim stefana saldirsin birbirlerini öldürsunler :)
Damon ve bonnienin yanindaki adam kardeslerini öldürmus melun :(
Elena hatirlamak istemiyor damonu melun sey :(
Damon geri dönünce neler olcak acaba :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
S06B04 izledim

Eh diyelim;

7/10

bu bolum @*YıldırıM* in carolinesi yoktu sasirdim bare yatak sahnesi olaydi :kiki: Taylorda yoktu ben bu bölümü pek begenmedim Ivy nin yaşadığını gorunce depresyona girdim stefana saldirsin birbirlerini öldürsunler :)
Damon ve bonnienin yanindaki adam kardeslerini öldürmus melun :(
Elena hatirlamak istemiyor damonu melun sey :(
Damon geri dönünce neler olcak acaba :)
http://www.vampirgunlukleri.net/candice-accola-ruya-gibi-bir-balayinda/
bu bölüm yoktu çünkü balayındaydı...linki yukarda:)
evlendi benim prensesim:(
Ya şu yeni gelen bonnie ve damonun yanındaki çocuğu sevmedim eee tamam gücü çekiyor ama madem öyle damon bağlasın bir yere öyle dokunamaz bonnie e:)ve gücünü alamaz.
Stefan gerçekten sıkmaya başladı aynı çiğdemin dediği gibi.7.sezonda olacakmış.ama bir kişi ile daha anlaşılmamış bence ya ian ya da nina olacak :(
sonu kötü bitti kızın gelmesi falan ne bileyim:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
http://www.vampirgunlukleri.net/candice-accola-ruya-gibi-bir-balayinda/
bu bölüm yoktu çünkü balayındaydı...linki yukarda:)
evlendi benim prensesim:(
Ya şu yeni gelen bonnie ve damonun yanındaki çocuğu sevmedim eee tamam gücü çekiyor ama madem öyle damon bağlasın bir yere öyle dokunamaz bonnie e:)ve gücünü alamaz.
Stefan gerçekten sıkmaya başladı aynı çiğdemin dediği gibi.7.sezonda olacakmış.ama bir kişi ile daha anlaşılmamış bence ya ian ya da nina olacak :(
sonu kötü bitti kızın gelmesi falan ne bileyim:(
stefan olmaz umarım 7.sezonda çünkü diziyi stefan bozuyor bence :ppp::ppp::ppp:
Ian olmazsa eğer zaten fanlar senaristi parçalar bence Ian olmadan vampir günlüklerini devam edecek cesaret kimsede olamaz bence :kiki::kiki::kiki:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711