CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aa noldu o kargaya acaba bnde seviyorum onu 😉
damon kötü adam olduğu dönemde vardı o karga belki kötü olmsıyla alakalı birşeydir ama yeniden görmeyi isterdim ben 🙂🙂
Damon-and-Crow-damon-salvatore-28083552-1024-768.jpg

Son düzenleme:
aaa bakın aklıma ne geldi bu gün vampir günlükelrinin ilk sezonuna bakıyordum
damonun kargasını görünce aklıma geldi neden artık göremiyoruz özlemişim vlla siyah bir kargası vardı damonun :kiki::kiki::kiki:

@*YıldırıM* @cookies @Forumdash
O karga çıkarıldı senaristler tarafından...İlk bölümlerde damon u güçlü göstermek için kullanmislardi.Ama daha güçlü karakterler geleceği için katerina petrova ,klaus elejah gibi onlari sönük göstermemek için karga çıkartılmış... @cookies
ben eve gidince o haberin linkini atarım okursunuz

aaa bakın aklıma ne geldi bu gün vampir günlükelrinin ilk sezonuna bakıyordum
damonun kargasını görünce aklıma geldi neden artık göremiyoruz özlemişim vlla siyah bir kargası vardı damonun :kiki::kiki::kiki:

O karga çıkarıldı senaristler tarafından...İlk bölümlerde damon u güçlü göstermek için kullanmislardi.Ama daha güçlü karakterler geleceği için katerina petrova ,klaus elejah gibi onlari sönük göstermemek için karga çıkartılmış... @cookies
ben eve gidince o haberin linkini atarım okursunuz
aaa evet linki bekliyorum mutlaka at cnm ayrıca ben damonun kötü krakter halini çok seviyordum onu kötü olarak görmek için tekrar tekrar ilk sezona bakıyorum keşke hep öyle devam etseydi :love1::love1::love1:

3.bölümü izledim
anladığım kadrıyla bonnie damon ölmediler sihirle geçmiş zamana gittiler oradan kurtulurlar umarım aaa o damonu öldürmeye çalısan çocuk damonalra yalan konusuyor bonnie sihiri için öyle yaptım diyorya bence yalan damonlarla ilgili planları var (b)(b)
caroline stefanı sevdiğini itiraf etti elenaya hemde 😱😱😱 ama aynı zamanda enzoyl flort yapıp klaus ve damonlada yatıyordu tyler da değilmi onlada kırışıyor ne içten pazarlıkçı birşey çıktı bu carrolone 5 erkeğide ayrı ayrı idare ediyor :kiki::kiki::kiki: stefanı bu sezon sevmiyorum ben nekadar gereksiz birşey öyle enzo damonu raması için stefanı o hayattan çıkardı hatta hayatınıda kurtardı ama stefan enzoyu öldürmeye çalısıyor bu sezon ben enzoyu tutuyorum stefanıda sevmiyorum :ppp::ppp::ppp::ppp:

Son düzenleme:
3.bölümü izledim
anladığım kadrıyla bonnie damon ölmediler sihirle geçmiş zamana gittiler oradan kurtulurlar umarım aaa o damonu öldürmeye çalısan çocuk damonalra yalan konusuyor bonnie sihiri için öyle yaptım diyorya bence yalan damonlarla ilgili planları var (b)(b)
caroline stefanı sevdiğini itiraf etti elenaya hemde 😱😱😱 ama aynı zamanda enzoyl flort yapıp klauslada yatıyordu tyler da değilmi onlada kırışıyor ne içten pazarlıkçı birşey çıktı bu carrolone 4 erkeğide ayrı ayrı idare ediyor :kiki::kiki::kiki: stefanı bu sezon sevmiyorum ben nekadar gereksiz birşey öyle enzo damonu raması için stefanı o hayattan çıkardı hatta hayatınıda kurtardı ama stefan enzoyu öldürmeye çalısıyor bu sezon ben enzoyu tutuyorum stefanıda sevmiyorum :ppp::ppp::ppp::ppp:

bencede yalan konusuyor ama kathrine olacaktiki en doğruyu söylerdi :( Hahhha evet caroline cok oynak damon ( ilk sezonda yatmislardi) , tyler , enzo,klaus, stefan :kiki: bu diziyi @destere izlese birakamaz yani :A
Stefandan bende nefret ediyorum Melaune bi sey inşallah Enzo olmemistir :( :( :( :( :( :(
Stefan gebersin gitsin [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]
Kathrina geri gelsin aşıktim ben ona :bhr:
Elena çok mal be hafizasini ndn unutturuyor alarice.
Bu bölüm Alaricin sahnesi yoktu özlemisim :kiki:
Bu arada diziyle ilgili bi hata buldum Elenanin teyzesi vampirken ölmüştu yani oteki tarafta onunda olmasi lazimdi ama yoktu yapimciyla aralarinda sorunmu olduda bu hatayi yaptilar :(

bencede yalan konusuyor ama kathrine olacaktiki en doğruyu söylerdi :( Hahhha evet caroline cok oynak damon ( ilk sezonda yatmislardi) , tyler , enzo,klaus, stefan :kiki: bu diziyi @destere izlese birakamaz yani :A
Stefandan bende nefret ediyorum Melaune bi sey inşallah Enzo olmemistir :( :( :( :( :( :(
Bu arada diziyle ilgili bi hata buldum Elenanin teyzesi vampirken ölmüştu yani oteki tarafta onunda olmasi lazimdi ama yoktu yapimciyla aralarinda sorunmu olduda bu hatayi yaptilar :(
aaaa doğruyaaa damonlada yatmıştı hahaha dizideki tüm erkeklerle birşeyler yapmıs nerdeyse gözü doysun :F:F:F teyze hatası olaiblir ben çok dikkat etmedim geçen haftada damonun katerinayı öptüğü sahneyi gösterip elena beni öptü demişti butür hatalar oluyor malesef cnm ama katerina defteri kapandı bence 🙂🙂 keşke elena ölseydi katerina ölmeseydi nina elena sorulunu oynayamıyor katerinayı daha rahat oynuyorum diyede açıklama yapmıştı 🙂🙂🙂

aaaa doğruyaaa damonlada yatmıştı hahaha dizideki tüm erkeklerle birşeyler yapmıs nerdeyse gözü doysun :F:F:F teyze hatası olaiblir ben çok dikkat etmedim geçen haftada damonun katerinayı öptüğü sahneyi gösterip elena beni öptü demişti butür hatalar oluyor malesef cnm ama katerina defteri kapandı bence 🙂🙂 keşke elena ölseydi katerina ölmeseydi nina elena sorulunu oynayamıyor katerinayı daha rahat oynuyorum diyede açıklama yapmıştı 🙂🙂🙂

Aynen :kiki: 3 adam kaldi dizide alaric matt ve elananin kardesi :kiki:
Teyze diziye geri gelsin ne çabuk unuttular be :(
Katerina geri dönsün yada spin off dizisi yapsinlar dizi katerinanin öteki dunyadaki halini anlatsin :bhr:
Zaten belli nina gercek hayattada katerina gibidir bence yazincikan filmdede katerina gibi bi rolu vardi galiba bi tek fragmanini izlemistim :)
Bide Damonla Bonnie yakisiyorlar :bhr:

ilk bölümlere bakmıştım @Çiğdem- lik dizi bana hitap etmiyor :)

S06B03 izledim

Güzel ile kötü bölüm arası geçti gitti. Umarım 7.sezon 13.bölümle biter dicem ama kötüde diyemiyorum diziye iyi de.

Neyse
Bonnie çooookkk tatlı yaa, Damon'ı nasıl kurtardı ve o yüzündeki güşüşü.Yerim o gülüşü demek istiyorum.O çocuk bencede yalan söylüyor. Hatta dünyaya günümüze dönselerde yine bişeyler yapar. Domuz çerezi yemesi bile beni soğuttu diziden.

Carolinew cok abandiniz siz @Çiğdem- @cookies (üzgün smiley) Kız tatlı bişey, geçen sezondan beridir aşık Stef'e. Asıl olay Elana'ya söylemesi ve Elena uyuzundan bişeyler bekliyorum.

Enzo kadar çakmave boş bi oyuncu görmedim.Resmen Damon'ın hareketlerini yapıyor hem de abartarak.Enzo ölse de kurtulsak. Bir Damon'ı izlemeye kalkamazken 2.katlandırtmak ne demek? Oyunculugunu biraz yumuşaltsin.

Matt'i de artık vampir mi yapıyorlar? yoksa kurt mu bilemicem ama bişeye dönüşssün. Her b***ka ağlıyor. 6 sezondur ağlıyor herif yaa. Kendisi hiç mi rahatsız olmuyor o rolden?

Elena kilo mu almiş napmiş o dereye ya göle
atladiğindaki vucudu neydi? Biraz sexylik katmiş olsa da duba gibi olmuş dedirttiyor.

Senaryo biraz daha açılsın 6.5'dan 7/10

o karga olayında Damon karga oluyordu @Çiğdem- onun kargası değildi sanırım. Zaten karga olayı çok saçmaydı ki diziden çıkarılca dizi adama benzedi. Yoksa kimse boşuna demiyor. Bu dizi saçma ama 5.bölümden sonra açıldı diye. Karganın çıkarılması kesinlikle doğru bi hamleydi.