CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
@*YıldırıM* @cookies @Forumdash @KayıpSehir
5.bölümü izledim
zaman zaman eğlenceli zaman zaman duygusal zaman zaman aksiyonlu bir bölümdü yanı herşeyin olduğu bir bölüm olmuş yeni vampir olan kız ölür umarım bir an önce birde o çıktı başımıza :ppp::ppp::ppp: elena sonunda kendine uygun bir tipsiz buldu hahaha damon gibi bir adamı kesinlikle hak etmiyordu elena o tipsiz çocukla takılmaya devam etsin :F:F
laric o doktor kadını etki altına alamadı beni öpmeden git dedi ama olmadı yanı o kadında var birşeyler :eek::eek::eek: bonnia ölmedi bence damonlar bonniayı geri getirmenin yolunu bulucakalr gibi görünüyor stefana çok sinir oluyordum ama son sahnede acıdım stafena damonu gördüğü sahnede o çalan müzik beni benden aldı vlla çok duygusaldı :T stefan damona dokunamdan bilemedi yanı hortlak falanmı diyede düşündü kesin hahah :F:F

aynen gebersin gitsin ivy :kiki:
Elenaya gercekten müstahak yani gitti o tipsizle öpüştü sonuna kadar haketti :A
Bonnieemm ne cekti ne cekti inşallah kurtulur 1994ten :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.bölümü izledim
enzonun kurtulmasına çok sevindim stefanın kız arkdaşası geberdi ona daha çok sevindim :Z:Z:Z o doktor kadın cadı mı insanmı ne olduğu belli değil alarici sınırdan geçirse yetiyordu onu bilerek insana dönüştürdü bence o kadın (b)(b)(b) damonun gelmesiyle stefan düzeldi çok şükür yoka stefan çok sıkıyordu :-):-)
ahhhh malesef korktuğum başıma geldi alaric elenanın hafızasını yerine getiremezse diye korkuyordum şimdi her bölüm damon elenaya kendini hatırlatmaya çalısıcak yok anılarını anlatıcak fotoğraflara bakıcaklar off tam türk filmine döndük malesef reytinglerde düşmüş 2-3 bölüm türk filmi modunda ilerlicek gibi görünüyor :kizgin::kizgin::kizgin:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
6.bölümü izledim
enzonun kurtulmasına çok sevindim stefanın kız arkdaşası geberdi ona daha çok sevindim :Z:Z:Z o doktor kadın cadı mı insanmı ne olduğu belli değil alarici sınırdan geçirse yetiyordu onu bilerek insana dönüştürdü bence o kadın (b)(b)(b) damonun gelmesiyle stefan düzeldi çok şükür yoka stefan çok sıkıyordu :-):-)
ahhhh malesef korktuğum başıma geldi alaric elenanın hafızasını yerine getiremezse diye korkuyordum şimdi her bölüm damon elenaya kendini hatırlatmaya çalısıcak yok anılarını anlatıcak fotoğraflara bakıcaklar off tam türk filmine döndük malesef reytinglerde düşmüş 2-3 bölüm türk filmi modunda ilerlicek gibi görünüyor :kizgin::kizgin::kizgin:

Ahahaha gercekten bunu arastirmalari lazim ne o doktor kadin acaba :kiki:
Evet enzo kurtuldu o melun stefanin kız arkadaşı öldü .
Aynen Türk filmi istemiyoruz :(

Bu arada Bonniem nerdeydi ya kaldı o melunla bi başına 1994te melun damon onun yüzünden oluyor eğer soyleseydi gercekleri bonnieyi kurtarmaya çalışırlardi :(
@*YıldırıM* senin bilgin vardır bonnie geri dönecek mi ? :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bu arada Bonniem nerdeydi ya kaldı o melunla bi başına 1994te melun damon onun yüzünden oluyor eğer soyleseydi gercekleri bonnieyi kurtarmaya çalışırlardi :(
öldü galiba cnm ama o doktor olan cadıysa eğer bonnienin gelemsini o sağlıcak galiba :-):-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bonnie ölemez ama :( :(
O cadinin hemen kurtarmasi lasim bonnieyi :(
onunda cadı olduğundan şüpheliyim yanı büyü yaparak alarici kurtarabilirdi yada sınırı geçrirdi ama kalp masajı falan uğraştı durdu yanı :kiki::kiki::kiki: öte yandan acaba alarici insan yapmak için bilerekmi öyle yaptı diyorum cnm o aklıma daha çok yatıyor insan olması için öyle yaptı sanırım :-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
S06B06 izledim

@Çiğdem- bi şeyi 40 kere söylersen olurmuş:( Al işte Elena mızmızını çek dur sezon boyunca :T:

Bonie yoktu bölüm boyunca :bağır: Damon'ın gelir gelmez ne yapacagini biliyoruz zaten. Orayı merak eden varmı :bağır: Bonie sıfatsız çocukla napıyor orda tek başina onu diyin ey senaristler :bağır:

Elena ve Damon offf

Alaric insan oldu. Hepsini ölümden o şekilde kurtarsın o doktor o zaman dizide bitsin :F Haa hepsi olmasa da Elena'yı geçirin ordan insan olsun sonra bi-iki bölüm içinde ölsün gitsin :F

6 bucuktan 7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S06B06 izledim

@Çiğdem- bi şeyi 40 kere söylersen olurmuş:( Al işte Elena mızmızını çek dur sezon boyunca :T:

Bonie yoktu bölüm boyunca :bağır: Damon'ın gelir gelmez ne yapacagini biliyoruz zaten. Orayı merak eden varmı :bağır: Bonie sıfatsız çocukla napıyor orda tek başina onu diyin ey senaristler :bağır:

Elena ve Damon offf

Alaric insan oldu. Hepsini ölümden o şekilde kurtarsın o doktor o zaman dizide bitsin :F Haa hepsi olmasa da Elena'yı geçirin ordan insan olsun sonra bi-iki bölüm içinde ölsün gitsin :F

6 bucuktan 7/10
off en korktuğum şeydi alaric boşuna insan olmadı cnm elena hafızasını hatırlamıcak oyüzden böyle yaptı senaristler bu sezon boyunca artık ehr bölüm damon elenaya anıalr anlatmaya baslar eski fotolara bakarlar kendni hatırlatmakla geçirir :kizgin::kizgin: ayy bu seyircileride anlamıyorum yaaa the originals her bölüm inanılmaz olaylar oluyor bakmıyorlarda bu vampir günlükleri salak elananın salak hareketleriyle geçip duruyor bunu daha çok izliyorlar bu yabancılar çok tuhaf :kiki::kiki::kiki:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
onunda cadı olduğundan şüpheliyim yanı büyü yaparak alarici kurtarabilirdi yada sınırı geçrirdi ama kalp masajı falan uğraştı durdu yanı :kiki::kiki::kiki: öte yandan acaba alarici insan yapmak için bilerekmi öyle yaptı diyorum cnm o aklıma daha çok yatıyor insan olması için öyle yaptı sanırım :-):-)
Olabilir ama Bonniyi özledim :bhr:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

öldü galiba cnm ama o doktor olan cadıysa eğer bonnienin gelemsini o sağlıcak galiba :-):-):-)
Çok beklersiniz bonnie ölmedi
@Forumdash @Çiğdem- ve @cookies 6. sezon 7. ve 8. bölüm bölüm özetlerini merak ediyorsanız okuyun spoilerde...
asas.PNG

asasas.PNG