CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S06B07 izledim

Yine eh bölümlük bi bölümdü, karakterleri sevmesem "Bonie" bırakırdım heralde.
Bonie'ye Allah'tan bişey olmamiş dicem ama her gün aynı günü yaşadiklari için bişey olmazdı heralde???

Elena sınırdan geçsin Dr. olan cadı kadın hayata döndürsün uzatmasınlar diziyi :T:
Caroline ve Stef hadi hayırlısı :X

Bölüme Bonie'li sahneler için 8/10 gerisi için 5/10 toplamda 6.5'dan 7/10

@Çiğdem-
Sanırım Elena'yı etki altına almamaişti. Bişeyi tekrar ede ede, ede ede kendisini inandırmıştı(b) Klause da işe yaramaz herallde(b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S06B07 izledim

Bonie'ye Allah'tan bişey olmamiş dicem ama her gün aynı günü yaşadiklari için bişey olmazdı heralde???

Elena sınırdan geçsin Dr. olan cadı kadın hayata döndürsün uzatmasınlar diziyi :T:

@Çiğdem-
Sanırım Elena'yı etki altına almamaişti. Bişeyi tekrar ede ede, ede ede kendisini inandırmıştı(b) Klause da işe yaramaz herallde(b)
hyırr etki altına aldı cnm vampirleri köken vampirler etki aştına alabiliyor alricte dedi bunu zaten bende köken vampir sayılırım etki altına alabilirim seni dedi o tekrr etmelerinin sebebi şuydu cnm elena damonu unutması için ona aşık olduğu günü unutması gerekiyordu alaricte elenanın damona aşık olduğu günü buldu ve elenayı ekti altına alıp o günü unutturdu ona yanı şuan konu olarak eljiah yada klaustan yrdım istemeleri gerekiyor damonların onlar elenayı ekti altına alıp damonu hatırlatabilir çünkü alaricte insan olmasa öyle yapıcaktı zaten klaus ayda eljiah önümüzdekı haftalar tvd konuk olabilir bence elenayı onlar iyi edebilir çünkü:-):-):-)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
@Çiğdem- @Forumdash bir şeyi çok merak ediyoırum...
2. sezondaydı galiba katerina yer altındaki mağparadaydı ve elijah onu etki altına almıştı çıkma diye ama elijaha elena hançer saplayınca etki kalkmıştı acaba neden şimdi elenadaki etki kalkmadı?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- @Forumdash bir şeyi çok merak ediyoırum...
2. sezondaydı galiba katerina yer altındaki mağparadaydı ve elijah onu etki altına almıştı çıkma diye ama elijaha elena hançer saplayınca etki kalkmıştı acaba neden şimdi elenadaki etki kalkmadı?
alariz hancerlenmediki ama sınırdan geçmişti aynı şeymi bilmiyorum
ama daha kolayı yokmu sence yıldırım klauslardan neden yardım istemiyorlar klaus kolayca köken vampir olarak elenayı etki altına alıp damonu hatırlatır ona ben önümüzdekı haftalar klausu yada eljiahı tvd konuk bekliyorum çünkü başka çareleri bence kalmadı:-):-):-)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
alariz hancerlenmediki ama sınırdan geçmişti aynı şeymi bilmiyorum
ama daha kolayı yokmu sence yıldırım klauslardan neden yardım istemiyorlar klaus kolayca köken vampir olarak elenayı etki altına alıp damonu hatırlatır ona ben önümüzdekı haftalar klausu yada eljiahı tvd konuk bekliyorum çünkü başka çareleri bence kalmadı:-):-):-)
:F
klaus ve ya elejah neden gelsin ki damon ve elena gider the originalse:D
Bu arada madem elena falan insan olmak istiyor o zaman sınırdan geçsin ve doktorda yardım etsin...
Bu arada o kadın doktor kim biliyor musun kai nin kardeşi:)
Kai 1 kardeşime zaafım vardı onun sadece dalağını aldım demişti alaricleyken doktor kardeşim dalağımı aldı demişti...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu arada madem elena falan insan olmak istiyor o zaman sınırdan geçsin ve doktorda yardım etsin...
Kai 1 kardeşime zaafım vardı onun sadece dalağını aldım demişti alaricleyken doktor kardeşim dalağımı aldı demişti...
klaus daha önce gelmişti tvdye o sarısın kız için gelmişti o çağrırsa yine gelir :Fyaaa yada kim kime gidiyorsa gitsin işte ama sonunda klaustan yardım isticekler bence çünkü şuan başka çareleri yokkı cnm klaus kolayca elenaya herşeyi hatırlatır ama elenanın eljiahla arası daha iyiydi eljiahtan yardım istemesi daha büyük ihtimal :-):-):-)
ahhh evet kaiyle bağlantısı olabilir gerçekten bonnieleri be o doktor kadın kurtarıcak diye düşünüyordum kaininde orda olduğunu öğrenirse damondan kurtarmak isteyebilir yada istemez bilemedim şimdi:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@*YıldırıM* @cookies @Forumdash @KayıpSehir
7.bölümü izledim
tam beklediğimiz gibi oldu türk filmine çevirdiler diziyi artık her bölüm dean elenaya kendini hatırlatmaya çalısıcak eski anılar eski fotoğraflar falan öfff:ppp::ppp::ppp:
bonnie ölmemiş ve sihir güclerini ayıcığın içinde damona yolladı bence damonalr bonnielerin yanına gidicekler onu kurtarmaya :-):-):-)
ve size birşey sorucam köken vampirler vampirleri etki altına alabiliyordu alaric oyüzden alabilmişti elenayı ayoll damonlar neden klaustan yardım istemiyor klaus elenanın anılarını kolayca geri getirir köken vampir çünkü :-):-):-)
Klaus yardım edermiki :)

Bu arada bölümü az önce izledim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Klaus yardım edermiki :)

Bu arada bölümü az önce izledim :)
hep söylüyorum cnm başka çareleri şuan yok sadece köken vampir etki altına alabiliyoor
klausların senaryo gereği yardım etmesi gerekiyor yanı
eljiahın elenayla arası gayet iyiydi o edebilir belkı :-):-):-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hep söylüyorum cnm başka çareleri şuan yok sadece köken vampir etki altına alabiliyoor
klausların senaryo gereği yardım etmesi gerekiyor yanı
eljiahın elenayla arası gayet iyiydi o edebilir belkı :-):-):-)
Elijahla arasi Kathrine yüzünden bozulmustu :)
Bence sınırdan geçsin bitsin :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elijahla arasi Kathrine yüzünden bozulmustu :)
Bence sınırdan geçsin bitsin :)
S06B07 izledim

@Çiğdem-
hahaha bu arada yeni fark ediyorum bölüm yorumumda damon elenaya demek yerine dean elenaya demişim artık süpernaturaldan dean nasıl hafızama girdiyse yanı damon yerine dean ve elena yazmısım :F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hahaha bu arada yeni fark ediyorum bölüm yorumumda damon elenaya demek yerine dean elenaya demişim artık süpernaturaldan dean nasıl hafızama girdiyse yanı damon yerine dean ve elena yazmısım :F:F:F
Allah seni bildiği gibi yapsin kız :)

Neyse yarin veya gece görüşürüz yarın fizik yazilim var o Yüzden eve erken geldim :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S06B08 izledim

Hhahahahayyyyyy @Çiğdem- 'den önce izlemişim :A
Bu bölüm oldukça keyifliydi.
Joe ve ablasının geçmişini gördük :X Geçen sene diziye katılan sarı cadıcıklara da çok güzel hikaye uydurulmuş oldu :X

Sapık oğlan Bonnie'mi bıcakladı kaçtı gitti umarım günümüze dönemez :bağır: Kızcağız tek kaldı bir başına :T

En komik sahneler kesinlikle Elena'nın doktor sevgilisinin herşeye şaşirmasıydı :F

Uzun bi aradan sonra 8/10 vereyim:X

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
S06B08 izledim

Hhahahahayyyyyy @Çiğdem- 'den önce izlemişim :A
Bu bölüm oldukça keyifliydi.
Joe ve ablasının geçmişini gördük :X Geçen sene diziye katılan sarı cadıcıklara da çok güzel hikaye uydurulmuş oldu :X

Sapık oğlan Bonnie'mi bıcakladı kaçtı gitti umarım günümüze dönemez :bağır: Kızcağız tek kaldı bir başına :T

En komik sahneler kesinlikle Elena'nın doktor sevgilisinin herşeye şaşirmasıydı :F

Uzun bi aradan sonra 8/10 vereyim:X

Valla sonunda I lie diyordu melun Kol :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@*YıldırıM* @cookies @Forumdash @KayıpSehir
8.bölümü izledim
katılıyorum @Forumdash güzel bir bölümdü zaten ne olursa olsun yanı zaman zaman düşük bölümlerde olsa cw kanalının süpernaturaldan sonra izlenmesi gereken bir dizi vampire diaries
herkesin izlemesi gereken bir dizi bence ben @Nisa tatlımada önerdim başlayacak bu diziye
umarım oda beğenir aramıza katılır ilk sezon yorumları olmadığı için izlediğin bölümleri 1.sezon 1.bölüm diye bu konuya paylaş dedim hem izleyenler olarak daha çok kişi oluruz:Z:Z
bölüm yorumum ise
@Forumdash haklı çıktın kainin ablası çıktı jo hatta o sarısın cadınında ablası çıktı herkesin akrabası çıkıyor kadın haha :F:F:F bonnie okadar bıçaklanıyor ama kai gibi ölmüyor sihir gücüde yoktu bonnienin ama ölmedi cnm o bonnielerin olduğu yerde bence ölmek mümkün değil orada ölünmüyor bence :-):-):-) damon kainin babası karşısında çok çaresiz kaldı bu cadıların vampir ve kurt adamlardan güclü olmasına sinir oluyorum büyü yapabiliyorlar diye vampirleri çok kolay yenmiyolarmı (b)(b)
elenanın o çocuktan ayrılmasıda iyi oldu o tipsizi nerden bulmuş :F enzo enrdeydi damonlara yardım etmesi lazım bence gelecek bölümü heyecanla bekliyorum:-)