CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
10.bölümü izledim
@Forumdash @*YıldırıM* cookies
öncelikle enzonun ölmemesine çoks evindim ayoll ne istiyorlar şu çocuktan :p:pkai klustan sonra gelen en iyi karizmatik ve sempatik düşman krakterdir bence kesinlikle bu sezon boyunca dizide kalmalıdır :love1::love1::love1:
acaba elanayla ne yapıcak çok merak uyandırıcı bitti mini sezon arası ayy şimd bekle işin yoksa 5 hafta :ppp::ppp::ppp:
Bende izledim bölümün sonu nasıl bitti öyle be 2 haftadir bekliyiz ne iki haftasi 20 gün oldu nerdeyse daha çok var ama acaba elenaya noldu :(

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
11.bölümü izledim @Çiğdem- @cookies
Bence harika bir bölümdü.Kai çok sıktı bence daha iyi birisi olabilirdi onun yerine.
Caroline üzerine kuruluydu dizi.Son sahnede ağladım ya:(Haykırdım resmen ne olur içme diye ama içti:T
Enzo ve Kainin çıkması lazım bence diziden çok gereksiz kişiler.Bence The Vampire Diaries bu sezon bitmeli ve İan,Caroline ve Bonnie The Originals'e geçmeli:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence harika bir bölümdü.Kai çok sıktı bence daha iyi birisi olabilirdi onun yerine.
Caroline üzerine kuruluydu dizi.Son sahnede ağladım ya:(Haykırdım resmen ne olur içme diye ama içti:T
Enzo ve Kainin çıkması lazım bence diziden çok gereksiz kişiler.Bence The Vampire Diaries bu sezon bitmeli ve İan,Caroline ve Bonnie The Originals'e geçmeli:)
gündüz bakamadım akşama kaldı malesef heyecanla bekliyorum müsait olmayı :Z:Z:Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

gündüz bakamadım akşama kaldı malesef heyecanla bekliyorum müsait olmayı :Z:Z:Z
Bolumu izledim
Bonniem gosterilmedi ayol ne umutlarla beklemistim :)
Kai sıktı br ölsün gitsin adamin asabini bozmasin :kızgın:
Aa Caroline annesini öldürdu gibi oldu keske biraz bekleseydi kanın ne yaptığıni gormek icin.
Ah ah o serifi seviyidim ben :love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bolumu izledim
Bonniem gosterilmedi ayol ne umutlarla beklemistim :)
Kai sıktı br ölsün gitsin adamin asabini bozmasin :kızgın:
Aa Caroline annesini öldürdu gibi oldu keske biraz bekleseydi kanın ne yaptığıni gormek icin.
Ah ah o serifi seviyidim ben :love1:
yoruma geçmeden kai konusuna katılmıyorum kai klaustan sonra gelen en iyi kötü karakterlerden birisi çünkü çok sempatik :love1::love1::love1:
ayrıca enzo bu dizide stefandan daha çok sevdiğim birisi @*YıldırıM* :A:A:A
11.bölümü izledim bende @*YıldırıM* @cookies @Forumdash @KayıpSehir
çok özlemişim gerçekten güzel bir bölümdü kai bence diziye renk katıyor ölmesin:-)
ama kaiyi yakaladılarmı sonrasını göstermediler (b)(b)(b)
caroline annesinin ölümüne sebep olursa dizi çok durgunlaşır 4-5 bölüm carolinenin zırlamasıyla geçer bu diziye hareket lazım bence o hareketide kai getirdi ayy side ölsün diyorsunuz hayırr efendim ölmesin :F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
yoruma geçmeden kai konusuna katılmıyorum kai klaustan sonra gelen en iyi kötü karakterlerden birisi çünkü çok sempatik :love1::love1::love1:
ayrıca enzo bu dizide stefandan daha çok sevdiğim birisi @*YıldırıM* :A:A:A
11.bölümü izledim bende @*YıldırıM* @cookies @Forumdash @KayıpSehir
çok özlemişim gerçekten güzel bir bölümdü kai bence diziye renk katıyor ölmesin:-)
ama kaiyi yakaladılarmı sonrasını göstermediler (b)(b)(b)
caroline annesinin ölümüne sebep olursa dizi çok durgunlaşır 4-5 bölüm carolinenin zırlamasıyla geçer bu diziye hareket lazım bence o hareketide kai getirdi ayy side ölsün diyorsunuz hayırr efendim ölmesin :F:F:F
ölsün ayol baska biri gelsin ve kadın olsun :)

Bu arada yeni yüzük yapabilirler dimi elenaninki eridi ya hani :)
Bonniem nerde :love1:

Annesi ölmez inşallah :(

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
11. Bolum yorumum @Çiğdem- @*YıldırıM*
aaaaaa luke öldü ben sevmistim bu çocuğu :( :( simdi kai dahada guclendi melune .ss beter olsun cehennemin dibini boylasin :(
Bütün bölüm caroline ve annedini cektik ya Yıldırım sevmistir bu bölümdu :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
11. Bolum yorumum @Çiğdem- @*YıldırıM*
aaaaaa luke öldü ben sevmistim bu çocuğu :( :( simdi kai dahada guclendi melune .ss beter olsun cehennemin dibini boylasin :(
Bütün bölüm caroline ve annedini cektik ya Yıldırım sevmistir bu bölümdu :(
11.bölümü bende izlemiştim @*YıldırıM* @cookies
ahh evet carone ve annesi çok sıktılar bence şu kadın ölsede kurtulsak:F:Fkai den ne istiyorsunuz beee klautan sonra gelen en sempatik düşman bence kai sezon finaline kadar ölmemeli :A:A:A
lukeye bende üzüldüm ama kaiyi yenebiliceğini nasıl düşünür anlayamıyorum çok özgüvende iyi değil işte sonucunu gördük :-):-):-)
elena damona yeniden aşık oluyor sanırım :love1::love1::love1:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
11.bölümü bende izlemiştim @*YıldırıM* @cookies
ahh evet carone ve annesi çok sıktılar bence şu kadın ölsede kurtulsak:F:Fkai den ne istiyorsunuz beee klautan sonra gelen en sempatik düşman bence kai sezon finaline kadar ölmemeli :A:A:A
lukeye bende üzüldüm ama kaiyi yenebiliceğini nasıl düşünür anlayamıyorum çok özgüvende iyi değil işte sonucunu gördük :-):-):-)
elena damona yeniden aşık oluyor sanırım :love1::love1::love1:
kathrine gibi bi kız gelmeli düşman olarak yoksa sevmem ben :A
Allah korusun bide ölürse hepten drama baglarlar :(
Elena zati seviyi damoni