CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:Fkendi adına konuş:D
senden abska seven yok ebnce hatta elena yüzünden tvd hayranalrı the originala kaçmaya basladılar :kiki::kiki::kiki: damon olamdan asla yeni sezona başlamazlar yanı diziyi bitirmeleri lazım damon 5.sezon finalinde öldü oalrak bitti fanlar ortalığı yıktı vlla yapımcı damon ölmedi açıklaması yaptıda öyle kendini kurtardı :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@*YıldırıM* @cookies @Forumdash @KayıpSehir
5.bölümü izledim
zaman zaman eğlenceli zaman zaman duygusal zaman zaman aksiyonlu bir bölümdü yanı herşeyin olduğu bir bölüm olmuş yeni vampir olan kız ölür umarım bir an önce birde o çıktı başımıza :ppp::ppp::ppp: elena sonunda kendine uygun bir tipsiz buldu hahaha damon gibi bir adamı kesinlikle hak etmiyordu elena o tipsiz çocukla takılmaya devam etsin :F:F
laric o doktor kadını etki altına alamadı beni öpmeden git dedi ama olmadı yanı o kadında var birşeyler :eek::eek::eek: bonnia ölmedi bence damonlar bonniayı geri getirmenin yolunu bulucakalr gibi görünüyor stefana çok sinir oluyordum ama son sahnede acıdım stafena damonu gördüğü sahnede o çalan müzik beni benden aldı vlla çok duygusaldı :T stefan damona dokunamdan bilemedi yanı hortlak falanmı diyede düşündü kesin hahah :F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
@*YıldırıM* @cookies @Forumdash @KayıpSehir
5.bölümü izledim
zaman zaman eğlenceli zaman zaman duygusal zaman zaman aksiyonlu bir bölümdü yanı herşeyin olduğu bir bölüm olmuş yeni vampir olan kız ölür umarım bir an önce birde o çıktı başımıza :ppp::ppp::ppp: elena sonunda kendine uygun bir tipsiz buldu hahaha damon gibi bir adamı kesinlikle hak etmiyordu elena o tipsiz çocukla takılmaya devam etsin :F:F
laric o doktor kadını etki altına alamadı beni öpmeden git dedi ama olmadı yanı o kadında var birşeyler :eek::eek::eek: bonnia ölmedi bence damonlar bonniayı geri getirmenin yolunu bulucakalr gibi görünüyor stefana çok sinir oluyordum ama son sahnede acıdım stafena damonu gördüğü sahnede o çalan müzik beni benden aldı vlla çok duygusaldı :T stefan damona dokunamdan bilemedi yanı hortlak falanmı diyede düşündü kesin hahah :F:F
Bende yarin izliycem :Z :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
S06B05 izledim

Bonieeeeeeee ♥♥♥♥♥♥ [ :T

Bu bölüm de Bonie için ergenlik yapıp ve aşkım böceğim canım bi tanem böceğim çiceğim arım balım peteğim vb diyorum :bhr:
Damon Allah seni bildiği gibi yapın :bağır: İşine gelince boyun kırmayı biliyorsun :bağır: ok karnına girmiş bi hamelede çocugun boynunu kırabilirdi. Ne gerek vardı öyle boğuşmaya :bağır:

Elena resmen bu sezon 3.figuran oyunculardan farkı yok :F Rolunun azalmasını sevdim. Laric neden o doktoru etki altına alamadı?? Gözünü de gösterdiler oysa :confused:

Stef ve Damon sahnesinde bi ben mi duygulanmadım :F

Neyse Boniee canım bebeğim aşkım bi tanem kimse seni kurtaramazsa ben gelip kurtaracam seni o körpe kuyulardan diyip bi kez daha vurgu yapayım :F

Bonie'me 8/10
Bölüme 7/10 bu sezon benden 7'den yukarı alamıcan TVD :F
USER=88168]@Çiğdem-[/USER]

buyur şarkıyı yarın cumartesi sabahtan akşama kadar dinle Damon'ı hayal et :F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,481
Puanı
1,061
S06B05 izledim

Bu bölüm de Bonie için ergenlik yapıp ve aşkım böceğim canım bi tanem böceğim çiceğim arım balım peteğim vb diyorum :bhr:
Damon Allah seni bildiği gibi yapın :bağır: İşine gelince boyun kırmayı biliyorsun :bağır: ok karnına girmiş bi hamelede çocugun boynunu kırabilirdi. Ne gerek vardı öyle boğuşmaya :bağır:

Elena resmen bu sezon 3.figuran oyunculardan farkı yok :F Rolunun azalmasını sevdim. Laric neden o doktoru etki altına alamadı?? Gözünü de gösterdiler oysa :confused:

Neyse Boniee canım bebeğim aşkım bi tanem kimse seni kurtaramazsa ben gelip kurtaracam seni o körpe kuyulardan diyip bi kez daha vurgu yapayım :F

Bonie'me 8/10

içindeki teen ortaya çıkmı yine:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
S06B05 izledim

Bonie'me 8/10

şarkı güzelmiş :) bu şarkıyı dinleyen @Çiğdem- niye damon u hayal etsinki beni hayal etsin daha iyi bence :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060