CW The 100 - 5. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
5x5 ten 5x13 e ka 2 günde bitirdim çok sürükleyici olmuş tüm sezon octavia aşkımla dolu :bhr:

sezonun ilk 5 bölümü : 8 point
6-10 bölüm arası : 8.2 point
11-12. bölümler: 8.5 point
13.bölüm: 9.5 point

ilk defa bir sezon finali merak uyandırdı dizinin
monty ve harper ın ölmesi kötü oldu herkesi uyutup 50 yıl yaşadılar gemide çok duygusaldı :T finn- jasper- mont - harper derken ilk sezonki kadrodan octavia-clarke ve bellamy kaldı bir tek

mc creary öldü mü anlamadım clarke ayağıyla kafasını ezdi gibi bakalım yaşicek mi

abby ve kane gereksiz olmaya başladılar çift olarak ölselerdi iyi olurdu ; kane yaralıydı uyutulmadan önce inşallah kurtulmaz

madi ile monty& harper ın oğlu ileride çift olur gibi :A

ındra kendi gibi kızını da adam gibi yetiştirmiş tam bir görev adamı / kadını gaia :X

echo ya clarkeden daha çok kanım ısındı işin başına geçmeli :A

octavia tüm sezon yönetti son bölümde çöktü kızcağıza bunları abby vb. yaptırdı akıl verdi yazık oldu :(
şunu görünce @MasacRE @Sherlock @Doğu @DarkLegenD @MEnes e de diziyi izleme aşkı gelecektir eminim ki gelmezse zaten gitsinler yumoş @destere nin yanına :A
Ekli dosyayı görüntüle 65002Ekli dosyayı görüntüle 65003Ekli dosyayı görüntüle 65004

@Forumdash @serhatt @mrt-06 @Dosi @vadikızı @ozgur2113 @turkuazz @Aserat @xBUGRAx @Harunnn60 @kerem
Fiziğinin güzel olması bir şeytan olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :A

• Harika
Reactions: xemrexxx

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Benim izleme hevesimi kaçırdın başlamayı düşünüyordum artık ?A:A @dreamy @DarkLegenD @mrt-06 @turkuazz
Daha 4’ü izlememiştin dimi? :( 4. sezon kötüydü, senaristlerin saçmalıklarıyla doluydu. 5. sezonda yine saçmalıklar mevcuttu ama kurgu iyiydi bir de bilim kurgu havası vardı harika değildi ama güzeldi. 2-3. sezonları değişmem hiçbirine :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Sonun hapis ama Tuna gibi cinayetten değil ; ahlak masası içeri atar seni :A
65021

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,168
Puanı
1,060
5x5 ten 5x13 e ka 2 günde bitirdim çok sürükleyici olmuş tüm sezon octavia aşkımla dolu :bhr:

sezonun ilk 5 bölümü : 8 point
6-10 bölüm arası : 8.2 point
11-12. bölümler: 8.5 point
13.bölüm: 9.5 point

ilk defa bir sezon finali merak uyandırdı dizinin
monty ve harper ın ölmesi kötü oldu herkesi uyutup 50 yıl yaşadılar gemide çok duygusaldı :T finn- jasper- mont - harper derken ilk sezonki kadrodan octavia-clarke ve bellamy kaldı bir tek

mc creary öldü mü anlamadım clarke ayağıyla kafasını ezdi gibi bakalım yaşicek mi

abby ve kane gereksiz olmaya başladılar çift olarak ölselerdi iyi olurdu ; kane yaralıydı uyutulmadan önce inşallah kurtulmaz

madi ile monty& harper ın oğlu ileride çift olur gibi :A

ındra kendi gibi kızını da adam gibi yetiştirmiş tam bir görev adamı / kadını gaia :X

echo ya clarkeden daha çok kanım ısındı işin başına geçmeli :A

octavia tüm sezon yönetti son bölümde çöktü kızcağıza bunları abby vb. yaptırdı akıl verdi yazık oldu :(
şunu görünce @MasacRE @Sherlock @Doğu @DarkLegenD @MEnes e de diziyi izleme aşkı gelecektir eminim ki gelmezse zaten gitsinler yumoş @destere nin yanına :A
Ekli dosyayı görüntüle 65002Ekli dosyayı görüntüle 65003Ekli dosyayı görüntüle 65004

@Forumdash @serhatt @mrt-06 @Dosi @vadikızı @ozgur2113 @turkuazz @Aserat @xBUGRAx @Harunnn60 @kerem

@destere de olaydıda göreydi bu resimleri :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha 4’ü izlememiştin dimi? :( 4. sezon kötüydü, senaristlerin saçmalıklarıyla doluydu. 5. sezonda yine saçmalıklar mevcuttu ama kurgu iyiydi bir de bilim kurgu havası vardı harika değildi ama güzeldi. 2-3. sezonları değişmem hiçbirine :A
4 ü izledim bu 5 i izlemedim işte @xemrexxx gibi bir başlarsam bitirmesi kolayda başlaması mesele işte :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and xemrexxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben diziyi bitireli çok oldu. :A Ki 6. sezonda Oktevya ölür. :A
BUnun sıvayan yerlerini hadım etmeli .ss @MasacRE
Ozaman bu sezonu hemen bitireyim ama 6 çıkmadan öldünü nasıl biliyorsun sakalından atmıyorsundur inş ?A:A
Dark'ın temennisi gerçek olsun, bu diziden kurtarıp kendini kaliteli bir diziye atsın da biraz da ben izleyeyim bu güzelliği :bhr: Hem Çiğdem de bir ecünnüden kurtulur, bu şekilde herkes mutlu olur :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dark'ın temennisi gerçek olsun, bu diziden kurtarıp kendini kaliteli bir diziye atsın da biraz da ben izleyeyim bu güzelliği :bhr: Hem Çiğdem de bir ecünnüden kurtulur, bu şekilde herkes mutlu olur :A
Aaa evet ama senin tuhaf dizine gitti diyelim sizin tuhaf dizilerinizde izliyoruz hatır için şimdi tuhaf dizilerinde birde bu ecünnüyü çekemem ağır gelir :A :A :A @xemrexxx @dreamy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
E yalan mı :A @Harunnn60 haklı Castle Rock'u da destere söyleyince kabul ettin. Bütün deliller var forumda, çıkarttırma bana arşivden şimdi :A
:oley:

İşte çok doğru yorum. Ben eskiden ne dil döküyordum gel izle dizileri diye yok mok diyordu sadece destere deyince izliyordu anında. :X Birkaç aydır benim dediğim dizileri izliyor yeni yeni. :A @Forumdash @xemrexxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Korkuyu sen dedin diye başlamadımmı bee :F @Harunnn60 artık sanada kalpli gözlerle bakıyor ?A:A
Hayır ben söyleyince değil, destere söyleyince izledin. İnatlaşma boşuna :A
:oley:

İşte çok doğru yorum. Ben eskiden ne dil döküyordum gel izle dizileri diye yok mok diyordu sadece destere deyince izliyordu anında. :X Birkaç aydır benim dediğim dizileri izliyor yeni yeni. :A @Forumdash @xemrexxx
Herkes farkında işte gerçeğin. Çiğdem biz fark etmiyoruz sanıyor ama yanılıyor tabi ki :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem cidden mesajlarını okudum ben yokken forumda. :D Destere anında şu diziye başla demiş saatine başlamışsın. :F @Forumdash @xemrexxx
Hayır ben söyleyince değil, destere söyleyince izledin. İnatlaşma boşuna :A

Herkes farkında işte gerçeğin. Çiğdem biz fark etmiyoruz sanıyor ama yanılıyor tabi ki :A
Hiç değişmez :F :F :F @Forumdash @xemrexxx

Harunnn60

Süper Mod.

3 Temmuz 2017
Çiğdem-' Alıntı:
Hhahah bunu hep birlikte unuttuk galiba :A :A :A
malum kişi izle dese izlersin anında ama. :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731