CW The 100 - 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
maxresdefault.jpg

The CW'nin uzun soluklu hit dizilerinden olan The 100 beşinci sezonuyla yeni sezona merhaba dedi.

Bu başlık altından yorumlarınızı sezon boyunca yapabilirsiniz.

@mrt-06 @turkuazz @xemrexxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dün bir bölüm daha izledim. :A Sonlara doğru açıldı hele Oktavia'nın dövüştüğü bölüm efsaneydi. :Z @turkuazz
Aaa biz sen yokken @destere @Forumdash falan dünyaya açıldık dizi heyeti kurup :F

İspanyol dizi izledik Soygun mutlaka sanada öneririm forumun hit dizisi oldu :A Sonra Kore dizilerine meraks ardık 2 tane Kore dizisi izledik haftalık diziler birikti halıyle :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa biz sen yokken @destere @Forumdash falan dünyaya açıldık dizi heyeti kurup :F

İspanyol dizi izledik Soygun mutlaka sanada öneririm forumun hit dizisi oldu :A Sonra Kore dizilerine meraks ardık 2 tane Kore dizisi izledik haftalık diziler birikti halıyle :F
La Pasacel mi neydi onu mu diyorsın. :F Abim izliyor şuan onu yanımda. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben korktum o diziden maskeler korkunç zaten küçüklükten beri korkarım öyle maskeli şeylerden. :A Abime de sevgilisi önermiş galiba kendi bulmamış yani. :A
Hahah Aaa evet pala bıyıklı maskeler vardı :F

Son bir Kore dizisi izledik Goblin Ölüm Meleğini konu alıyor fantastik aynı şekilde komedi barındıran duygusal sahneleride çok türk dizisi gibi karakterler çok sıcak :A Bak onu sevebilirsin sende :A