CW The 100 - 2. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- e sormak şart oldu sen kız diyorsan kesin gül ağa tarzı bişeydir :)
her türlü sana hitap ediyi finn merak etme :F
iştee finn :F:F:F
The10007_zpsb69144b7.png

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,089
Puanı
1,061
2x6 yı izledim kız @Çiğdem- senin bellamy iyice yumoş oldu oh olsun sana :F
bellamy ve octavia lincoln ı buldu ama değişmiş halini buldu o zaman biçiçileri mount weatherdakiler mi yapiyi şimdi :eek:
dağdaki başkanla oğlunun arası açıldı oğlu totoş biri belli ki
jasperın gönüllü olma hamlesiyle weatherdakiler zaman kazandı bakalım clarke zamanında yetişecek mi
thelonious totoşluk yaptı bedelini ödedi kane sağlam kaldı ötekini benzettiler 2 günleri var arktakiler savaş için

point: 8.2

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x6 yı izledim kız @Çiğdem- senin bellamy iyice yumoş oldu oh olsun sana :F
bellamy ve octavia lincoln ı buldu ama değişmiş halini buldu o zaman biçiçileri mount weatherdakiler mi yapiyi şimdi :eek:
dağdaki başkanla oğlunun arası açıldı oğlu totoş biri belli ki
jasperın gönüllü olma hamlesiyle weatherdakiler zaman kazandı bakalım clarke zamanında yetişecek mi
thelonious totoşluk yaptı bedelini ödedi kane sağlam kaldı ötekini benzettiler 2 günleri var arktakiler savaş için

point: 8.2
6.bölümü izledim sonunda güzel bir bölüm :love1::love1::love1: @xemrexxx @Forumdash
bu sezon bir tuhaflık var yaa ilk sezonun piskopat katilleri murpy ve bellamw ikiside bu sezon iyilik meleği kesilmişler :F:F:F bu bölümü çok beğendim ama ark braz arka plandaydı bellamw ve diğerleri ön pilanda olunca bölüm çok hoşş oluyor:Z
rincoln süpernaturaldakı canavarlar gibi olmus herkesi yiyor aa:eek::eek::eek:
kane ye b,rşey olmaz umarım o adam bellamw ın büyümüş halı vlla diziye çok katkı sağlıyor :love1::love1::love1: finn v onun büyümüş halı olan thelonious ayy o ikiside bir an önce gebersinler :ppp::ppp::ppp: bellamw ve kane nin önünü kesiyorlar fin ve thelonios:ppp:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,089
Puanı
1,061
6.bölümü izledim sonunda güzel bir bölüm :love1::love1::love1: @xemrexxx @Forumdash
bu sezon bir tuhaflık var yaa ilk sezonun piskopat katilleri murpy ve bellamw ikiside bu sezon iyilik meleği kesilmişler :F:F:F bu bölümü çok beğendim ama ark braz arka plandaydı bellamw ve diğerleri ön pilanda olunca bölüm çok hoşş oluyor:Z
rincoln süpernaturaldakı canavarlar gibi olmus herkesi yiyor aa:eek::eek::eek:
kane ye b,rşey olmaz umarım o adam bellamw ın büyümüş halı vlla diziye çok katkı sağlıyor :love1::love1::love1: finn v onun büyümüş halı olan thelonious ayy o ikiside bir an önce gebersinler :ppp::ppp::ppp: bellamw ve kane nin önünü kesiyorlar fin ve thelonios:ppp:
illa senin parlaklar sevişsin isityorsun yani :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.bölümü izledim @Forumdash @xemrexxx
dizi başlarda kötü başlamıştı 2.sezona ama son 3 bölümdür toparladılar :Z:Z
ayy by clarke ve annesine sinir oluyorum ayy ne çok lider meraklısı bunlar ana kız öyle yaa :ppp: finn haftaya olan bölümde ölür umarım en azından birinden kurtulmuş oluruz :Fbu arada jasper sahnelerinin tamamını atladım ve hiç izlemedim :ppp::ppp::ppp:
rilconda ölmeliydi bence çok sıktı ayoll koca dizide saece bellamw ve kane bu ikisini seviyorum bunlar harici herkes geberip gitsin ebnce bellamw ve kane yeter bana :A:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,089
Puanı
1,061
7.bölümü izledim @Forumdash @xemrexxx
dizi başlarda kötü başlamıştı 2.sezona ama son 3 bölümdür toparladılar :Z:Z
ayy by clarke ve annesine sinir oluyorum ayy ne çok lider meraklısı bunlar ana kız öyle yaa :ppp: finn haftaya olan bölümde ölür umarım en azından birinden kurtulmuş oluruz :Fbu arada jasper sahnelerinin tamamını atladım ve hiç izlemedim :ppp::ppp::ppp:
rilconda ölmeliydi bence çok sıktı ayoll koca dizide saece bellamw ve kane bu ikisini seviyorum bunlar harici herkes geberip gitsin ebnce bellamw ve kane yeter bana :A:A
@destere @Harunnn60 @Nisa görüyon mu kıskançlığı :F

şimdi nedenlerine bir bakalım
babe-of-the-day-marie-avgeropoulos-20101115110134552.jpg
spoideki masun kızcağız lincolun ı sevdi iki halk arasında ilk defa ak yaşandı diy çatlıyon dimi ondan parlak lincoln bile ölsün diyon :F

jasper ve sahnelerine gelirsek ileride konu onları kurtarmaya yönelecek o yüzden gereksiz değil tabi jasper cılız-kassız diye hemen at zaten monty üstüne bir çinli onu hiç sevmiyondur ırkçı şey pis :bağır:

clarke ile anası olmasa bu dizi olmaz bir kere zor anlarda hep onlar kurtarıyor diziyi bu bölüm de bak arktakileri kurtardılar grounderslarla barış sağladılar kadın başlarına çatla da patla sen daha anneenle babanı barıştıramazsın:F

finn konusuna gelirsek onu da istememe nedenin belli destere geçen haftalarda göz koymuştu çocuğa destere karşısında şansın olmadığını biliyon tabi :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

spoideki masun kızcağız lincolun ı sevdi iki halk arasında ilk defa ak yaşandı diy çatlıyon dimi ondan parlak lincoln bile ölsün diyon :F

jasper ve sahnelerine gelirsek ileride konu onları kurtarmaya yönelecek o yüzden gereksiz değil tabi jasper cılız-kassız diye hemen at zaten monty üstüne bir çinli onu hiç sevmiyondur ırkçı şey pis :bağır:

clarke ile anası olmasa bu dizi olmaz bir kere zor anlarda hep onlar kurtarıyor diziyi bu bölüm de bak arktakileri kurtardılar grounderslarla barış sağladılar kadın başlarına çatla da patla sen daha anneenle babanı barıştıramazsın:F

finn konusuna gelirsek onu da istememe nedenin belli destere geçen haftalarda göz koymuştu çocuğa destere karşısında şansın olmadığını biliyon tabi :F
Kız güzelmiş :D çiğdem kesin bu kızı sevmemistir

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

spoiler dediğin böyle olmalı :) konu önemli değil spoiler kısmı altın değerinde :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

emreeee her dediğine tamamda ayyy jasper tek başına olan sahnelerde hiçç çekilmiyor ne yanı jasperimi izleyecez :F:F:F benim içinde iyi oluyor gerçi jasper sahnelerini atladığım için diziyi braz daha erken bitiriyorum zamanım kıymetli benim :kiki::kiki:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,089
Puanı
1,061
emreeee her dediğine tamamda ayyy jasper tek başına olan sahnelerde hiçç çekilmiyor ne yanı jasperimi izleyecez :F:F:F benim içinde iyi oluyor gerçi jasper sahnelerini atladığım için diziyi braz daha erken bitiriyorum zamanım kıymetli benim :kiki::kiki:
jasper kaslı bişi olsa ayıla bayıla izleersin ama :F hele cıbıldak gezse gözlerin yapışır ekrana :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,089
Puanı
1,061
2x8 i izledim bu cw resmen @Çiğdem- e çalışıyor .ss @destere çok üzülecek:F
asıldığı finn öldü
clarke öldürdü helal olsun sevdiği adamı kaderine terketmedi kendi öldürdü
grounderslardaki zenci kadına uyuz oldum.ss
ravencığım çok üzüldü intikam almalı tez vakitte hepsini bombalasın :bhr:

point: 8.8

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
asıldığı finn öldü

marco poloyu izle bunları boşver :)marco haşhaş içiyordu bu bölüm ondan sonra bir görsen marco yu resmen 100 cıbıl cariyeyle uzun eşek oynadı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
asıldığı finn öldü

8.bölümü izledim bende @xemrexxx @Forumdash
ayyy finn öldü diye sevinçten göbek attım vlla cnm :Z:Z:Z
ama bölüm yorumlarını okuyunca hevesim kursağıma kaldı herkes şöyle yazmış clarke fini öldürmedi öldürmüş gibi yaptı cesedini isteyecek onlardan alıncada kurtarıcak diye herkes bunu yazmış :eek::eek::eek: ayyy inş gebermiştir yaa ama yorumlar çok canımı sıktı olabilirde clarke finin kulağına o sırada birşeyler söylemiş olabilir öldürücü darbe vurmadan yaralamış olabilir cesedini isteyip onu kurtarabilir offffff bir sevinemedim ağız tadıyla @xemrexxx :kizgin: