CW The 100 - 2. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,089
Puanı
1,061
@Çiğdem- i kahredecek bir bölüm daha oldu
finn groundersları öldürdü bellamy yine yumo gibi kaldı
kötü oldu sonu clarke ile finn barışmaz artık
lincolna ne deneyi yapiyiler acep merak ettim
kane ile jaha aynı yerede hapis düştü bakalım netçekler
jasper ne zaman cesur davransa başına bir şey geliyor :F

@destere @Forumdash

point:8.5

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S02B05 izledim

Finn kadar boş bi karakter izlemedim :T: G**t korkusuna önune gelene kursunları yağdırdı :T:

Octavia'm güzelliğiyle yine ortalıkta salındı ama sevgilisini bi türlü bulamadı :( Şunlar bi kavuşssun diziyi bırakcam heralde:F

Jasper yazık yaa hep önemsenmek istiyor, hep bişeyleri başarmak istiyor yazık :( Kankasıda sanki ona platonik gibi yaa:F

Sonu iyiydi son sahnelere 8/10 öncekilere 6/10 totalde 7/10 vereyim. Ahım şahım değildi yine :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5.bölümü izledim @Forumdash @xemrexxx
offf bu finn ne yapmaya çalısıyor senaristler ilk sezon ballamy sevdiğimiz özellikleri fine koymus sevelim diye ma fini gebertmek istiyorum ben 2.sezonun içine eden bir karekter bu fiin :ppp::ppp::ppp: clarke ve annesinide sevmiyorum ikiside herşeye burnunu sokuyor nedir bu lider olma sevdası bu anne kızda clarke bellamyın liderliğine karışıyordu söz dinlemiyordu anneside o yakalanan arktakı adamın liderliğine karısıp söz dinlemiyor bu anne kıza bu lider olma sevdası nedir böyle :F:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,089
Puanı
1,061
offf bu finn ne yapmaya çalısıyor senaristler ilk sezon ballamy sevdiğimiz özellikleri fine koymus sevelim diye ma fini gebertmek istiyorum ben 2.sezonun içine eden bir karekter bu fiin :ppp::ppp::ppp: clarke ve annesinide sevmiyorum ikiside herşeye burnunu sokuyor nedir bu lider olma sevdası bu anne kızda clarke bellamyın liderliğine karışıyordu söz dinlemiyordu anneside o yakalanan arktakı adamın liderliğine karısıp söz dinlemiyor bu anne kıza bu lider olma sevdası nedir böyle :F:F:F
oh olsun sana :Fyakında bellamy totoş da olur linclolnla sevgili olurlar:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
belamy niye fine koymuş ben o kısmı anlamadım ? ama bana ne sanki diziyle ilgilendiğimmi var ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
belamy niye fine koymuş ben o kısmı anlamadım ? ama bana ne sanki diziyle ilgilendiğimmi var ? :)
hahahahahah hayırrr yaaa o anlamda koymuş demiyorum :F:F:F
bellamy denilen bir çocuğun ilk sezondakı karkter özellikelrini 2.sezon fin denen bir çocuğa koymuslar diyorum karakterlerini değiştirmişler diye ama sen neresinden anlamışsın konuyu:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,089
Puanı
1,061
bellamy denilen bir çocuğun ilk sezondakı karkter özellikelrini 2.sezon fin denen bir çocuğa koymuslar diyorum karakterlerini değiştirmişler diye ama sen neresinden anlamışsın konuyu:F
desterenin hayallerini yıkma yav bellamy finn e şey edecek sonra @destere gelecek ortadan girecek aralarına mutlu mesut yaşıcaklar:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
desterenin hayallerini yıkma yav bellamy finn e şey edecek sonra @destere gelecek ortadan girecek aralarına mutlu mesut yaşıcaklar:X
fin kız olanmı ? fin dediğiniz kızmı oğlanmı onu bilsem devamı kolay gelecek :)

spoiler içini okudum orda öyle yazmışsın ? bende hata yok :)