CW The 100 - 2. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash @Mr.At @xemrexxx
3.bölümü izledim
bu sezonun en iyi bölümüydü bence reytinglerede hemen yansımış bu durum :Z:Z
ilk 2 bölümü hiç beğenmemiştim ama bu bölüm çok iyiydi sebebide bence bellamy ve arkadaşalrının aktif olmasıydı :Z:Z ark diziyi ciddi şekilde bozdu onların olması ordakı çocukların ön pilana çıkmasını engelliyordu bu yüzden ilk 2 bölüm çok kötü başladık bu bölümde bellamy ve arkadaşalrı aktif oldular ve hemen reytinglerde yükseldik ark bir an önce kaybolmalı bence biz o çocukların aktif olmasını seviyoruz :love1::love1::love1: bu arada bellamy ve finn yer değiştirmişler ilk sezon bellmy çok acımasızdı rincoln işkence falan yapıyordu finn herzaman sakin olunmayı istiyordu bu bölümde finn acımasız bellamy yumusak galiba senaristler finn karakterini ön pilana çıkarmaya çalışıyor biz bellamy seviyoruz finn gebersin:kizgin::kizgin:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,380
Puanı
1,061
@Forumdash @Mr.At @xemrexxx
3.bölümü izledim
bu sezonun en iyi bölümüydü bence reytinglerede hemen yansımış bu durum :Z:Z
ilk 2 bölümü hiç beğenmemiştim ama bu bölüm çok iyiydi sebebide bence bellamy ve arkadaşalrının aktif olmasıydı :Z:Z ark diziyi ciddi şekilde bozdu onların olması ordakı çocukların ön pilana çıkmasını engelliyordu bu yüzden ilk 2 bölüm çok kötü başladık bu bölümde bellamy ve arkadaşalrı aktif oldular ve hemen reytinglerde yükseldik ark bir an önce kaybolmalı bence biz o çocukların aktif olmasını seviyoruz :love1::love1::love1: bu arada bellamy ve finn yer değiştirmişler ilk sezon bellmy çok acımasızdı rincoln işkence falan yapıyordu finn herzaman sakin olunmayı istiyordu bu bölümde finn acımasız bellamy yumusak galiba senaristler finn karakterini ön pilana çıkarmaya çalışıyor biz bellamy seviyoruz finn gebersin:kizgin::kizgin:
görüyon mu @destere çiğdeme göre bellamy parlağı ön plana çıktı diye bu bölüm süper olmuş :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
görüyon mu @destere çiğdeme göre bellamy parlağı ön plana çıktı diye bu bölüm süper olmuş :F
sinir oldum zaten bu sezon finn le bellamy kişiliklerini değşştirmişler resmen bellamyin o sert acımasız huyunu fiine vermişler bellamıyıda finn gibi yumusak pısırık biri yapmıslar sinir oldum yanı :kizgin::kizgin::kizgin:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,380
Puanı
1,061
sinir oldum zaten bu sezon finn le bellamy kişiliklerini değşştirmişler resmen bellamyin o sert acımasız huyunu fiine vermişler bellamıyıda finn gibi yumusak pısırık biri yapmıslar sinir oldum yanı :kizgin::kizgin::kizgin:
oh olsun sana :F bellamy de zaten yumuşaklık varidi yakında finn e de yazar bu :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
bu dizidede bellamy varr cnm ayrıca z nationdan murpy de var aynı isimler hep hahah:F
Z. nation , grimm ve constantine in yeni bölümleri bugün amerikada yayınlanmaya başlamış yarın altyazısı düşer nete, yarın bizim günümüz :)) yalnız grimm e ortak değilim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Z. nation , grimm ve constantine in yeni bölümleri bugün amerikada yayınlanmaya başlamış yarın altyazısı düşer nete, yarın bizim günümüz :)) yalnız grimm e ortak değilim :)
cosntantine izlemen yetiyor cnm senle tam anlamıyla bir fantastik dizi izlemek büyük başarı bence :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B03 daha yeni izledim :F

Finn ve Bellamy ne o öyle yaa :bağır: Bellamy'e geçen sene reyiz reyiz diyorduk, Fin ölse de kurtulsak dyordum ki @Çiğdem- 'in dediği gibi karakterleri kariştirmişlar :bağır: Geberse de gitse dicem ama bu sefer @xemrexxx ve kitlesi izlemicek :F

Neyse;
Bölümün yıldızı Octavia'ydı :bhr: Ne güzel savaşti, ne güzel inat etti kadına karşi, ne güzel dövüştü,ne güzel hayatını kurtardı kadının, ne güzel çığlık attı, ne güzel ağladı, ne güzel kadınla işaret ederek anlaştilar, ne güzel kızsın sen öyle :bhr:

Clarke ve Anya sahneleri de iyiydi. Clarke Anya bi tane taşla geçirince içimin yağlari eridi:X

Dizide bişeyler eksik sanki, ses düzeni de bozuk sanırım:T: Yada ben de sorun var. Neyse 7/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,380
Puanı
1,061
S02B03 daha yeni izledim :F

Finn ve Bellamy ne o öyle yaa :bağır: Bellamy'e geçen sene reyiz reyiz diyorduk, Fin ölse de kurtulsak dyordum ki @Çiğdem- 'in dediği gibi karakterleri kariştirmişlar :bağır: Geberse de gitse dicem ama bu sefer @xemrexxx ve kitlesi izlemicek :F

Neyse;
Bölümün yıldızı Octavia'ydı :bhr: Ne güzel savaşti, ne güzel inat etti kadına karşi, ne güzel dövüştü,ne güzel hayatını kurtardı kadının, ne güzel çığlık attı, ne güzel ağladı, ne güzel kadınla işaret ederek anlaştilar, ne güzel kızsın sen öyle :bhr:

Clarke ve Anya sahneleri de iyiydi. Clarke Anya bi tane taşla geçirince içimin yağlari eridi:X

Dizide bişeyler eksik sanki, ses düzeni de bozuk sanırım:T: Yada ben de sorun var. Neyse 7/10
de get önce sen bırakrsın totoş:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,380
Puanı
1,061
4.bölümü izledim

bölüm sonunda
anya öldü
bu işin arkasında KKÇ var (kızları kıskanan @Çiğdem- örgütü .:( )

@destere @Forumdash ın avatarındaki füzyon
çiğdemin parlaklarının hayatını kurtardı dünyalıların borusuyla :) görüyon dimi hem güzel hem akıllı :bhr:

çiğdeme oh olsun bellamy parlağı iyice yumuşadı :F
raven ın düzelmesini bekliyim :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
4.bölümü izledim

bölüm sonunda
anya öldü
bu işin arkasında KKÇ var (kızları kıskanan @Çiğdem- örgütü .:( )

@destere @Forumdash ın avatarındaki füzyon
çiğdemin parlaklarının hayatını kurtardı dünyalıların borusuyla :) görüyon dimi hem güzel hem akıllı :bhr:

çiğdeme oh olsun bellamy parlağı iyice yumuşadı :F
raven ın düzelmesini bekliyim :X
nereye gitsen hangi diziye el atsan şansına belamy düşüyor :) belamy den kaçış yok:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hangi dizide bellamy var başka :)))
tv-show-resurrection-abc-S1-poster-2-1024x715.jpg

bul bakalım bu resimde senin parlak marty belammy hangisi :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B04 izledim

Octavia a'sh'kım benim abisinin hayatını kurtardı :bhr: Buna bi laf edemezsin @Çiğdem-sonuçta seninkinin hayatını kurtardı benim kız :A

Finn hala ölemedi @xemrexxx 'in kitlesi için hala direniyor :A

Anya öldü hemde iyi niyet elçisi olarak :F Kadını hiç sevmem hatta Being Human'da da izlemiştim orda da kötüydü ama bu bölüm kadının kıyafeti ilgimi çekti:F Keşke üstündekiler olmasaydı :F @destere görse resmini çizerdi bile:A

Allah'tan şu Ark'ın başbakanını çöl sahneleri tek bölümlüktü çekilmiyordu valla :( Başkada bişey yoktu önemli olan heralde?

İlk sezonun temposundan eser yok resmen:( 7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash @xemrexxx 4.bölümü izledim
@Forumdash amann sizin olsun octaviranız hiç ilgilendirmiyor benı:F:F:Fayrıca being humanda evet bende sevmiyordum bu kadını ordada gıcık bir roldeydi bu dizidede öyle anyanın ölmesine sevindim ben :ppp::ppp::ppp:
2.sezon hiç beğenmiyorum ilk sezon tadını alamıcaz anlaşılan bununda nedeni arkın dünyada olması bence onların yüzünden bellamy ve diğer çocuklar ön piland olamıyor oyüzden bu sezon hayal kırıklığı olucak galiba ayyy ayrıca @Forumdash bellamy finn kesinlikle karakterleri değiştirmişler o tek gözlü adamı bellamy öldürmesi gerekiyordu finn de bellamy e kızması gerekiyordu ayrıca o uçurumd olan kızı bellamy brakıp gidelim demesi gerekirken finin kızı kurtarmak istemesi gerekiyordu bizi bellamy karakterini umursamaz acımasız olduğundan sevdik bu özellikleri finn e vermiş senaristler bu sezon bu sezonunda kötü olmasının sebebi bu bence brazda :kizgin::kizgin::kizgin:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash @xemrexxx 4.bölümü izledim
@Forumdash amann sizin olsun octaviranız hiç ilgilendirmiyor benı:F:F:Fayrıca being humanda evet bende sevmiyordum bu kadını ordada gıcık bir roldeydi bu dizidede öyle anyanın ölmesine sevindim ben :ppp::ppp::ppp:
2.sezon hiç beğenmiyorum ilk sezon tadını alamıcaz anlaşılan bununda nedeni arkın dünyada olması bence onların yüzünden bellamy ve diğer çocuklar ön piland olamıyor oyüzden bu sezon hayal kırıklığı olucak galiba ayyy ayrıca @Forumdash bellamy finn kesinlikle karakterleri değiştirmişler o tek gözlü adamı bellamy öldürmesi gerekiyordu finn de bellamy e kızması gerekiyordu ayrıca o uçurumd olan kızı bellamy brakıp gidelim demesi gerekirken finin kızı kurtarmak istemesi gerekiyordu bizi bellamy karakterini umursamaz acımasız olduğundan sevdik bu özellikleri finn e vermiş senaristler bu sezon bu sezonunda kötü olmasının sebebi bu bence brazda :kizgin::kizgin::kizgin:
Finn 'i çıkarsalar diziden @xemrexxx ve kitlesi bırakır diziyi :F:F