CW The 100 - 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CW'nun geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında başlayan bilim-kurgu dizisi The 100 ikinci sezonunu açıyor...

Dizinin 2. sezonunun ilk bölümü geçtiğimiz akşam yayınlandı, diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

the_100_new.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.sezon posterine göre Finn yeteneksizini bu sezon daha az görücez :oley:
Bellamy reyiz ortaliği yine elden geçirektir.

Oktavia ve Clarke bayaa sexy görünüyorlar :A
the100s2poster-e1402995293437.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx burda konusu var buraya yazsana :F:F:F
@Forumdash @xemrexxx 2.sezon 1.bölümü izledim
reytingleri düşük başlamayı hak etmiş bence okadar karışık bir bölüm oldukı hiçbirşey anlamadım octavıra sahneleri çok sıkıcıydı arktakılerin ölmesini isterdim ben belamıw artık lider olamıcak ayrıca mupymıdır nedir bu çocuk iyimi kötümü anlamadım ben :kiki::kiki::kiki: son sahnedekı ebbekmşydi ayy onuda anlamadım bu bölüm tatmin etmedi beni ama toparlarlar umarım :-):-):-)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
@xemrexxx burda konusu var buraya yazsana :F:F:F
@Forumdash @xemrexxx 2.sezon 1.bölümü izledim
reytingleri düşük başlamayı hak etmiş bence okadar karışık bir bölüm oldukı hiçbirşey anlamadım octavıra sahneleri çok sıkıcıydı arktakılerin ölmesini isterdim ben belamıw artık lider olamıcak ayrıca mupymıdır nedir bu çocuk iyimi kötümü anlamadım ben :kiki::kiki::kiki: son sahnedekı ebbekmşydi ayy onuda anlamadım bu bölüm tatmin etmedi beni ama toparlarlar umarım :-):-):-)
aynen çok karışıktı bölüm :F

artık buraya yorum yaparım @destere gelsin octavia yı yorumlamaya başlasak 20 sayfa yorum olur en az:))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B01 izledim

Karışık değildi de bölüm bişeyler eksikti sanki. 1.sezondaki heycanı bulamadım :T:

Octavia ve sevgilisi Survivor'liğin dibine vurdular. Böcek edirecekti noldu??? Kampa getirdi kızı, 1000 bıcak darbesi yiyecek kız için. Omzuna sırtlayip götürmesi her defasında gösterdiklerinde gülüyorum :F

Ark'takiler ölmemiş, Hadi onlar ölmedi başkanlarıda uzayda ölmemiş. Birde bebek yaşiyor.Çocuk bir mucize olarak, yiyecek ve oksijen üretmeli ki ikisi de yaşasınlar:F Çok saçmaydi.

Clarke'ın göğüsler mi büyümüş nee?? :F Yine asıl olaylar onun orda olacak. TWD'deki gibi bişey olmasın @Çiğdem- :F O yemeklerin tadı nerden geliyor??? Kesin insan yağı kullanıyorlar yemeklerinde:F

7/10

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
@Forumdash'a katılıyorum, fragmandaki adrenalin yoktu dizide.

2X1

Abby ve Kane geldi ama kibirleriyle. Adam "bu şerefsiz 2 adamımı öldürdü" diyor, Kane "umrumda değil, kurallar var" diyor. Dünyadasın olum bu arada uzaydaki kuralların geçmez. Bu arada Kane Lost'taki Desmond'muş yeni farkediyorum. Dağ adamlarında bi şeylik çıkar gib. Uzayda Ark'ın yamacına gelen astrootta kim? ben şk ben iptal ben kuzu çeviren maceracı :eek:

7.2

S02B01 izledim

Karışık değildi de bölüm bişeyler eksikti sanki. 1.sezondaki heycanı bulamadım :T:

Octavia ve sevgilisi Survivor'liğin dibine vurdular. Böcek edirecekti noldu??? Kampa getirdi kızı, 1000 bıcak darbesi yiyecek kız için. Omzuna sırtlayip götürmesi her defasında gösterdiklerinde gülüyorum :F

Ark'takiler ölmemiş, Hadi onlar ölmedi başkanlarıda uzayda ölmemiş. Birde bebek yaşiyor.Çocuk bir mucize olarak, yiyecek ve oksijen üretmeli ki ikisi de yaşasınlar:F Çok saçmaydi.

Clarke'ın göğüsler mi büyümüş nee?? :F Yine asıl olaylar onun orda olacak. TWD'deki gibi bişey olmasın @Çiğdem- :F O yemeklerin tadı nerden geliyor??? Kesin insan yağı kullanıyorlar yemeklerinde:F

7/10
ne bebeği? bebek olayı ne?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash'a katılıyorum, fragmandaki adrenalin yoktu dizide.

2X1

Abby ve Kane geldi ama kibirleriyle. Adam "bu şerefsiz 2 adamımı öldürdü" diyor, Kane "umrumda değil, kurallar var" diyor. Dünyadasın olum bu arada uzaydaki kuralların geçmez. Bu arada Kane Lost'taki Desmond'muş yeni farkediyorum. Dağ adamlarında bi şeylik çıkar gib. Uzayda Ark'ın yamacına gelen astrootta kim? ben şk ben iptal ben kuzu çeviren maceracı :eek:

7.2

ne bebeği? bebek olayı ne?
son sahnede bebek ağlma sesi vardı(b)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
S02B01 izledim

7/10
çok fazla karakter varidi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
önceden kampla uzay arasında geçiydi hatta daha çok kampta :F

şimdi uzaydan gelenler
dağdaki istasyondakiler
octavia ve fanfinosu
dağ adamları
vb. 5-6 ya bölünmüş :X
hee öyle çoktu:X Octavia ve fannosu daha çok yer verilsin:F kampa ulaşamazlar inş:A