CW The 100 - 2. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
8.bölümü izledim bende @xemrexxx @Forumdash
ayyy finn öldü diye sevinçten göbek attım vlla cnm :Z:Z:Z
ama bölüm yorumlarını okuyunca hevesim kursağıma kaldı herkes şöyle yazmış clarke fini öldürmedi öldürmüş gibi yaptı cesedini isteyecek onlardan alıncada kurtarıcak diye herkes bunu yazmış :eek::eek::eek: ayyy inş gebermiştir yaa ama yorumlar çok canımı sıktı olabilirde clarke finin kulağına o sırada birşeyler söylemiş olabilir öldürücü darbe vurmadan yaralamış olabilir cesedini isteyip onu kurtarabilir offffff bir sevinemedim ağız tadıyla @xemrexxx :kizgin:
deve kestin mi kız :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
geberse nolacak bellamy ile clarke ın yolu açılacak clarke bellamy i kapacak sen ekran başında çatlıcan:X
octaviia sonunda skoru kaça çıkardı kaç kişiye
veriyor :) pas ?
ben o kısmı merak ettim dizide başka merak ettiğim yer yok :) abisine yazık kızkardeşi korumaya almıştı ama kız uçanı kaçanı avlıyordu :)
clarke ın kimle takıldığı umrumda değil ama bir ilk sanırım ilk kez bir sarışın aptal değil bu dizide :)

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
bölümü izledim @destere çok üzülici peruk takıp kullanmayı düşündüğü finn
ölmüş. fragmandaki finn clarke ın hayaliymiş sadece,
dağ adamları ie anlaşma sağlandı mount weatthera doğru gidiyiz
bu bölüm hem dağ adamlarının lideri olan kız hem de clarke sevdiği birini kendi elleriyle öldürdü
monty yakalndı kafese koydular 47 kafes var hepsini kafesleyip kullanmak isitiyiler.ss

@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu bölüm hem dağ adamlarının lideri olan kız hem de clarke sevdiği birini kendi elleriyle öldürdü
monty yakalndı kafese koydular 47 kafes var hepsini kafesleyip kullanmak isitiyiler.ss

@Çiğdem-
ahhh finn olayını çok merak ediyorum ama izleyemedim diziyi yarın bakıcam :-):-):-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

@Çiğdem-
dağ adamları clarke ı kaçırıp evire çevire anlaşma yapmışlardır :) dağ adamı olmak isterdim bir sürü bıldırcın yakalardık ormanda :)

ahhh finn olayını çok merak ediyorum ama izleyemedim diziyi yarın bakıcam :-):-):-)
fino yu atlar kovalıyordu son baktığımda :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Çiğdem-
9.bölümü izledim @xemrexxx @Forumdash
ahhh @xemrexxx benim aldığım zevki tahmin edersin bence bu bölümden :A:A:A
hahaha finn geberdi sonunda ohhhhh :Z:Z:Z herkes sitelerde ölmücek diyor morelimi bozuyordu ayy biliyordum ben ölüceğini sonunda kurtulduk bellmay e kaldı artık dizi daha ön pilanda olucak sonunda :love1::love1::love1:
bölüm güzeldi yeni şef olan kadın anyadan daha iyi rol yapıyor bence :love1:
jasper kısımlarını tamamen atlıyorum diziyi 10 dakıka önce bitiryorum zamandan kaar ediyorum hahaha :F:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
9.bölümü izledim @xemrexxx @Forumdash
ahhh @xemrexxx benim aldığım zevki tahmin edersin bence bu bölümden :A:A:A
hahaha finn geberdi sonunda ohhhhh :Z:Z:Z herkes sitelerde ölmücek diyor morelimi bozuyordu ayy biliyordum ben ölüceğini sonunda kurtulduk bellmay e kaldı artık dizi daha ön pilanda olucak sonunda :love1::love1::love1:
bölüm güzeldi yeni şef olan kadın anyadan daha iyi rol yapıyor bence :love1:
jasper kısımlarını tamamen atlıyorum diziyi 10 dakıka önce bitiryorum zamandan kaar ediyorum hahaha :F:F:F
nasıl cümle o yanlış anlaşılıcan kız:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- bu diziyi sevebilirim galiba yani öyle hissediyorum. Konusu ne? Ne anlatıyor? :D
ark diye uzayda yaşayan 100 sucluyu gönderiyorlar dünyaya orada yaşamaya çalısıyorlar
ama bu dizi 3.sezon onayını almasına rağmen bence çok uzun ömürlü değil cnm
süpernatural the vampire diaries the originals arrow the flash bu 5 dizinin yanında en zayıf olan dizi cw kanalında süpernaturaldan sonra başlaman gereken diziler bence the vampire diaries
ve arrow cnm the flash arrowun yan dizisi olmasına rağmen onuda izleyebilirsin inanılmaz bir türk izleyici fanı var henüz yeni başlayan dizilerden :-):-):-)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
ark diye uzayda yaşayan 100 sucluyu gönderiyorlar dünyaya orada yaşamaya çalısıyorlar
ama bu dizi 3.sezon onayını almasına rağmen bence çok uzun ömürlü değil cnm
süpernatural the vampire diaries the originals arrow the flash bu 5 dizinin yanında en zayıf olan dizi cw kanalında süpernaturaldan sonra başlaman gereken diziler bence the vampire diaries
ve arrow cnm the flash arrowun yan dizisi olmasına rağmen onuda izleyebilirsin inanılmaz bir türk izleyici fanı var henüz yeni başlayan dizilerden :-):-):-)
İyiymiş konusu. Vampir'e yazın başlamak istiyordum. :D

Hayır sıkılmadım. :) @cookies

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyiymiş konusu. Vampir'e yazın başlamak istiyordum. :D

Hayır sıkılmadım. :) @cookies
henüz 10 bölüm oynadı the flash bölümleri yığılmadan izlemeni şiddetle öneriyorum arrow izlemene gerek yok bu diziyi izlemek için the flash konusu ayrı bir dizi cnm henüz ilk sezon 10 bölüm verdi bu fırsatı kaçırma bence ;););)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
henüz 10 bölüm oynadı the flash bölümleri yığılmadan izlemeni şiddetle öneriyorum arrow izlemene gerek yok bu diziyi izlemek için the flash konusu ayrı bir dizi cnm henüz ilk sezon 10 bölüm verdi bu fırsatı kaçırma bence ;););)
Ben en iyisi bu dediğin dizinin konusunu bir okuyayım, senin bana ilk önerdiğin dizi çok iyi (Supernatural) çıktı yani zevkine güveniyorum. :bhr:

bırak süperportakalı bunu izle :F
Senin şuan tek izlediğin CW dizisi ve en düşük reytingi alan dizi biraz tereddüt uyandırıyor bende. .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben en iyisi bu dediğin dizinin konusunu bir okuyayım, senin bana ilk önerdiğin dizi çok iyi (Supernatural) çıktı yani zevkine güveniyorum. :bhr:

Senin şuan tek izlediğin CW dizisi ve en düşük reytingi alan dizi biraz tereddüt uyandırıyor bende. .ss
cnm arrowun yan dizisi olarak bu sezona başladı ama konusu farklı dizinin
bir patama sonucunda başroldekı çocuğu yıldırım çarpıyor ve hız gücü kazanıyor
ve o patlamadan dolayı diğer çocukalrda özel gücler kazanıyor yarı insan diyorlar
süperkahraman dizileri gibi bir dizi yanı harika bir fantastik yabancı dizilerde en fazla yorum alan dizi insanlar türk dizileri gibi bu diziyi yorumluyorlar henüz ilk sezon 10.bölümde bu fırsatım kaçırma cnm ilk sezon bitmesini bölümlerin birikmesinide bekleme hazır blümü azken bitir ve güncel olarak takip etmeye başla ;););)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061

cw de flash dışında 1+ reyting alan yok ki hepsi düşük :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
bölümü izledim @Çiğdem- izleyince kahrolacak mahvolacak üzüntüden yataklara düşecek inşallah :X
bellamy mount weathera girdi ama hasat olarak girdi kanını emecekler totoşun :oley:
octaviacığım çok kötü dövüşştü dayak yedi ama hepsi numaraymış kızcağız yerlilerin arasına sızmak için yapmış maşallah hem güzel hem akıllı :bhr:
lincoln bellamyi içeri sokabilmek için biçici oldu tekrar:(
clarke velider kız paounayı alt eetti gibi :) bakalım mount weathera karşı napcaklar