CW The 100 - 2. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,912
Puanı
1,061
Yahu siz nasıl insanlarsınız Clarke ile Finn'in yattığı sahneyi saniyesi saniyesine hatırlıyorsunuz da, Laxe ile Clarke'nın öpüştüğü sahneyi adınız gibi hatırlıyorsunuz da sezon finalinin sonunu mu hatırlamıyorsunuz. :F

Daha Clarke ile Bellamy yatmadan bu dizi bitemez bu kadar uyumlu çift yok. :love1: Bu dizi çok heyecanlı neden düşük gerçekten anlayamadım... :(
cw nin kitlesi full amerikan @Çiğdem- lerr başrolde mutlaka parlaklar olacak bu dizide şu an 3 başrol var clarke,bellamy ve clarkenin anası 2si kadın :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
nasıl garanti dğeil be olacak 3.sezon :F yenilendi :D 4.olmayabilir çünkü genelde 3ve 4.sezon onayı birlikte veriliyor ama bunun sadece 3ü garanti.ss
İyi de hiç onay verilip kaldırlan dizi olmadı mı? (b) Neydi şu Hannibal mı ne o da onaylıymış güya, NBC diziyi bitirdi. :D İyi bari içimi rahatlattın Çiğdem felaket habercisi gibi. :F Sezonu da cücük kadar bari 3. sezon 22 bölüm olsun. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,912
Puanı
1,061
İyi de hiç onay verilip kaldırlan dizi olmadı mı? (b) Neydi şu Hannibal mı ne o da onaylıymış güya, NBC diziyi bitirdi. :D İyi bari içimi rahatlattın Çiğdem felaket habercisi gibi. :F Sezonu da cücük kadar bari 3. sezon 22 bölüm olsun. :D
3.sezonu son oluyor işte onayı aldı ve bitti :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
tabiki yorumlaşırız...bu dizinin bende anlamı büyük çünkü daha dizi ilk bölümde iken keşfetmiştim
Ben çok geç fark ettim ama hep "iyi ki izlemişim" diyorum, gerçekten her bölümü heyecanlı, gizem dolu hiç tempo düşmüyor ama maalesef ki reytingleri düşük dizinin inşallah bu 3. sezon son sezon olmaz. Olursa da kitabını alır okurum artık. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ben çok geç fark ettim ama hep "iyi ki izlemişim" diyorum, gerçekten her bölümü heyecanlı, gizem dolu hiç tempo düşmüyor ama maalesef ki reytingleri düşük dizinin inşallah bu 3. sezon son sezon olmaz. Olursa da kitabını alır okurum artık. :D
umarım son olmaz..haklsıın dizide gizem heyecan tempo çok iyidi umaırm .sezonda yine böyle oluır