CW The 100 - 2. Sezon Yorumları

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Hayırrrr :(

Finn ne olur ölme :( :(

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x1

Wayward Pines dizisinde Dr. Jenkins bu dizide President Dante Wallace'nin yaptığını yapıyordu. Wayward Pines, daha sonra çekildiğine göre bu diziden bayağa araklamışlar. :)

İlk sezondaki o tadı alamadım. Benim için çok yavan bir sezon açılışı oldu.

Dağ istasyonunda President Dante Wallace radyasyona uğramasınlar diye kimseyi dışarı salmıyor. Bu adam hangi oyunun peşinde ileriki bölümlerde anlarız, yaptığı uygulama çok saçma geldi de. :)

Ark'takiler 9 canlı heralde, ben birkaç kişiyle vedalaşacağımızı düşünüyordum ama kimseye bir şey olmamış. :) Bellamy adamım ölmemesine sevindim tabii. Murphy yüzünden uzaydan gelenler tarafından hemen tutuklandı. :(

Clarke'ın göğüsleri ne ara bu kadar büyüdü. Belli ki sezon arasında silikon yaptırmış. :)

En sonda bebek ağlama sesi duyduk, Jaha onun için yaşamak isteyecektir ama oksijensiz nasıl yaşayacaklar orası ayrı. :)
6.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x2

Bir öncekine göre daha iyiydi sanki. :)

Bebek gerçek değilmiş, aç susuz nasıl yaşadığını merak edip duruyordum. Jaha'nın kaskının kırıldığı an ölmesi gerekiyordu. Nefesini tutması falan su altı mı burası, senarist neyin kafasını yaşıyor? (Yahu insan bir astronottan yardım alır falan bu senaryoyu yazarken). Füzeyle sağ salim dünyaya inmesi de bayağı bir absürtlük içeriyordu. Bu arada nereye indiki o, her tarafta kumlar vardı. :)

Octavia, Lincoln için savaştı ama başarılı olamadı yine de helal olsun. Clarke bebeğim anannın karnında 9 ay nasıl durdun, bir rahat dur be. Ele avuca sığmıyorsun. Sanki dünyayı sen kurtaracaksın? :)

Yalnız President Dante Wallace'in adamları dünyalıların kanını alıyordu. Bunlarda bir bit yeniği olduğunu en başından anlamıştım. :)

Raven için üzüldüm, sol bacağından felç kaldı. Bitmedi şu kızındertleri bir türlü. Umarım Finn kendisini terk etmez.
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x3

Ortalama idare eder bir bölümdü. :)

Kane, Ark'ın kurallarını dünyada uygulamaya çalışıyor. Abby'e 10 kırbaç vurdurdu boşu boşuna uyuz oldum.

Bu Clarke'ın yüzü hiç mi gülmeyecek? Hep bi dert hep bi olay. Anya kevaşesi de yamuk yaptı. ''Acıma yetime koyar g.tüne'' :)

Octavia ve Lincoln aşkı gibisi yok. Jaha'nın başına neler gelcek bakalım birde Finn iyice havalanmaya başladı.
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x4

İlk sezonda dahil olmak üzere şimdiye kadarki en güzel bölümdü. :)

Bahtsız bedevi Jaha. Adama dünyada da huzur yok. Yine bir oyunun parçası oldu. Yalnız bir darbeyle ölecek adam değil bence hala yaşıyordur.

Anya'ya üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi, böylece anlaşmada yattı. Kadın binbaşı ateş emri vermeseydi işler bu noktaya gelmeyecekti. Anya ve Clarke anlaşma sağlamışlardı ne güzel.

Bellamy, Finn ve Bellamy'nin uçurumudan kızı kurtarma macerası da gayet güzeldi. Mallar ipin çözüldüğünü göremediler o dakikalarda gerim gerim gerildim. :)
8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x5

Önceki süper bölümün atında kalması normal. :)

Finn nasıl bi manyakmış yahu. Murphy yanında günahsız bebe kalır. :)

Clarke ile Bellamy'nin sarılması fevkalenin fevkindeydi. Başatn beri bu ikisi olsun istiyorum temennilerim kabul olacak inşallah. :)

Jaha ve Kane buluşması da ayrıca güzeldi ama bakalım ordan nasıl kurtulacaklar. :X
7.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x6

İkinci sezon ilk sezona göre her açıdan daha güzel. :)

İyi oldu iyi. Clarke gittikçe Finn'den soğuyor. :)

Bizim damat Lincoln'den Biçici yarattılar bakalım eski haline nasıl döndürecekler. Octavia sevgisiyle iyileştirir onu diyeceğim de, çiğ çiğ insan eti yiyen adamdan hiç tiksinmeyecek mi ya. :)

Raven maşallah benden güzel yürümeye başaldı. Bellamy ve Finn'in sakallarıda hiç çıkmıyor, köse mi bunlar? Yemek yediklerine de şahit olamıyoruz ama güçten düştükleri de yok. Birçok mantıksızlıklar mevcut ama fazla takılmıyorum artık. :)
8/10