CW The 100 - 2. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x7

Yine güzel bir bölümdü. :)

Finn'i versinler ne olacak. Son bölümlerde gıcık kapmaya başlamıştım. :)

Lincoln adamım Biçicilikten kurtuldu. Yalnız Jaha'tın bu bölümdeki tavırları hoş değildi. Abby'de kendisine karşı gelerek doğru olanı yaptı.

Bu arada mantıksızlıklara takılmayacağım demiştim ama herkesin kanının uyuşması büyük bir mantık hatası, umarım bir kılıf bulurlar buna. :)
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x8

Türk dizisine bağladılar uzattılar da uzattılar. :)

Finn'i acı çekmesin diye Clarke'ın öldüreceğini anlamıştım. :)

Clarke ne diye Finn'i sevdiğini söyledi ki. :( Revan da Finn'in yerine Murphy'i vermeyi teklif etti. Benziyorlar da birbirlerine olabilitesi vardı bence. :F

"Ölümün bir bedeli yoksa hayatın bir önemi yoktur." güzel sözdü.
7.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x9

Bir öncekinin bir tık üstündeydi. :)

Weather Dağındakı insanlar sanırım en iğrençleri şimdiye kadar çektikleri hiçbir şeymiş gibi geliyor bana. Bu Finn'den de ölmesine rağmen kurtulamadık. Her sahnede karşımıza çıkıyor. :)

Finn'in öldüğü iyi oldu Clarke ve Bellamy'nin yolu açıldı. :)

Şimdi aşkların özeti ''Aşk zayıflıktır'' der kız ve oğlan gider. :)
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x10

Heyecanlı ve güzel bir bölümdü. :)

Clark Lexa'nın güvenini kazandı sağlam bir bağ oluştu aralarında. :)

Bir king kong'umuz eksikti o da tam oldu. :) Bir an Khaleesi'nin Dragons'un başını okşadığı gibi Clarke'ın da king kong'un başını okşamasını bekledim. :)

Jaha, Murphy düzenbazına güvenmekle hata ediyor bence. Yakında başına iş açabilir. :)
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x11

Lincoln'ü hiç göstermediler öldü mü yitti mi belli değil.

Clarke annesine iyi ayar çekti. Takmış yetkiye sürekli başkan benim havaları falan. Sıkın kafasına şunun iyice sinir oldum. :)

Başkanın oğlu herşeyi batıracak gibi görünüyor ama hadi hayırlısı diyelim.
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x12

Sezon finaline birkaç bölüm kaldı, tempo biraz daha artar umarım. :)

Büyük bir fedakarlık yapıldı, umarım boşa çıkmaz. Bence Clarke doğru olanı yaptı ama vicdanı yine onu rahat bırakmayacak gibi gözüküyor.

Şu doktor kadının öldüğüne bir sevindim ki içimin yağları eridi. Tabii öldüyse bir dahaki bölüme karşımıza çıkmasın da. :)

Işık Şehri'ni merak ediyorum. Bakalım Jaha ve Murpy ulaşabilecekler mi?
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x13

Umarım bir sonraki bölüm bundan daha hareketli olur.

Clarke'ın sahneleri sıkıcıydı onun vicdan azabını çekecek durumdadeğilim içimi baydı. Octavia için söylenecek şey yok çok iyiydi. Marcus'a iyi ki birşey olmadı. Neden bilmiyorum ama seviyorum adamı. Maya'ya ne olacağı merak konusu oldu. Sonuçta kız o kadar fedakarlık yaptı sonunda ölmemesini isterim. Son olarak kısa da olsa Jaha ve arkadaşlarını biraz göstermelerini isterdim.
7.5/10

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
2x13

Umarım bir sonraki bölüm bundan daha hareketli olur.

Clarke'ın sahneleri sıkıcıydı onun vicdan azabını çekecek durumdadeğilim içimi baydı. Octavia için söylenecek şey yok çok iyiydi. Marcus'a iyi ki birşey olmadı. Neden bilmiyorum ama seviyorum adamı. Maya'ya ne olacağı merak konusu oldu. Sonuçta kız o kadar fedakarlık yaptı sonunda ölmemesini isterim. Son olarak kısa da olsa Jaha ve arkadaşlarını biraz göstermelerini isterdim.
7.5/10
sezon finaline adım adım ilerliyorsun:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sezon finaline adım adım ilerliyorsun:)
İstesem 2-3 günde çoktan bitirirdim de, yeni sezon bölümleri başlayana kadar azar azar izliyorum. :)

2x14

Çok iyi yerde bitti yahu. İlk defa bir sonraki bölümü bu kadar çok merak ettim. :)

Bellamy&Clarke beklerken daha başımıza neler gelecek bakalım. Kıza yaşadıkları nasıl ağır geldiyse biseksüel oldu. :eek: Liderler sevişsin, taraflar bölünsün, iç savaş değil de iç sevişmeden korkuyorum. :A

Murphy'nin jaha'ya söylediği ''Nasıl bir delilik sana bile fazla gelir?'' sözü sesli güldürdü. :F Bence Işık Şehri bu savaştan daha önemli bir konu. Zira sezonun başından beri bahsediliyor ve büyük bir merak konusu. Umarım bu sefer başlarına bela olmayacak insanlar karşılarına çıkar. :)
8/10

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İstesem 2-3 günde çoktan bitirirdim de, yeni sezon bölümleri başlayana kadar azar azar izliyorum. Kalan iki bölümü de Cumartesi ve Pazar izleyeceğim. Pazartesi de 3. sezon başlıyor. :)

2x14

Çok iyi yerde bitti yahu. İlk defa bir sonraki bölümü bu kadar çok merak ettim. :)

Bellamy&Clarke beklerken daha başımıza neler gelecek bakalım. Kıza yaşadıkları nasıl ağır geldiyse biseksüel oldu. :eek: Liderler sevişsin, taraflar bölünsün, iç savaş değil de iç sevişmeden korkuyorum. :A

Murphy'nin jaha'ya söylediği ''Nasıl bir delilik sana bile fazla gelir?'' sözü sesli güldürdü. :F Bence Işık Şehri bu savaştan daha önemli bir konu. Zira sezonun başından beri bahsediliyor ve büyük bir merak konusu. Umarım bu sefer başlarına bela olmayacak insanlar karşılarına çıkar. :)
8/10
3.sezon nasıl olacak bakalım artık:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x15

Sezon finali öncesi durgun bir bölümdü. :)

Lexa'dan bir bölümde nasıl nefret edilir görmüş olduk. Bir kez daha anlıyoruz ki dünyalılara güvenme !

Işık şehri ve Jaha'yı merak ediyorum umarım sezon finalinde gösterirler.

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x16 (Sezon Finali)

Güzel bir sezon finali oldu. Gelecek sezon neler gelecek bakalım başımıza. :)

Maya'ya yazık oldu. Daha önceden söylemiştim kız o kadar fedakarlık yaptı ölürse yazık olur diye dediğim gibi oldu. :(

Bellamy&Clarke ayrılışı da sevdaya dahil mi? :( Bellamy, Clarke'ın arkasından gider sanmıştım ama gitmedi. 3. sezon kesin birşey olucak çünkü Bellamy'nin bakışından anlaşılıyordu. :)

Lincoln'ün Cage'ye yaptıklarından sonra içimin yağları eridi, oh olsun. :)

Son olarak bu dijital kadın heralde 100 yıl önceki kıyameti getiren kişi.
8.5/10

@GunesinOglu @mrt-06 @Çiğdem- @destere @xemrexxx @Harunnn60 @turkuazz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x16 (Sezon Finali)

Maya'ya yazık oldu. Daha önceden söylemiştim kız o kadar fedakarlık yaptı ölürse yazık olur diye dediğim gibi oldu. :(

Bellamy&Clarke ayrılışı da sevdaya dahil mi? :( Bellamy, Clarke'ın arkasından gider sanmıştım ama gitmedi. 3. sezon kesin birşey olucak çünkü Bellamy'nin bakışından anlaşılıyordu. :)

8.5/10

aa çok iyi zamanlamada bitirmişsin 3.sezon gelicek yakında şimi bizlerle güncel takip edebilirsin ama ben 2.sezondan ışık şehri olayı yüzünden sıkılmıştım 3.ezonda çok ağırlık verilmez o konuya umarım hiç ilgimi çekmemişti çünkü:F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
2x16 (Sezon Finali)

8.5/10

Sezon finali baya soru işaretlerinin kaldığı bir bölüm olmuştu..3.sezonun fragmanı iyiydi..bakalım yeni sezonda dizi nasıl olacak:)
Bu arada diziyi bitirmişsin bölümlerini artık yeni sezonu takip ederiz:)