TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Seneye bu kadar sıkı bir takipçisi olamam ama sanırım yarışmanın :A
Bütün dualar okunsun, amin. :A

Batuhan, İsmail'in yanında ve ilk açıklanınca kendisi çıkmış gibi sevindi. Onun, Aleyna'nın tarafları İsmail'in yanında olurlar. Poyraz o ikiliye Survivor'da finali haketmeyen, kötü isimler demişti. Son günlerde Aleyna hakediyor desede bir öfke var ona. 2
3 kere üst üste Sms'e çıktı, İsmail ise 1 kere. Avantajı var.
Poyraz şampiyon olursa üzülürüm açıkçası, yine de pek takmamak lazım. All Star'a kadar sıkı takipçisiydik ama yetti artık. Her sene aynı tantana sadec başroller farklı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bütün dualar okunsun, amin. :A

Poyraz şampiyon olursa üzülürüm açıkçası, yine de pek takmamak lazım. All Star'a kadar sıkı takipçisiydik ama yetti artık. Her sene aynı tantana sadec başroller farklı. :A
Bu sene bizim yüzümüz gülecek :A

Şuan Semih, Serkay Tütüncü'ye baya giydiriyor :F @dreamy
------

@Emre Ozansoy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Televizyonu kapattım artık geçti. :F O dönemde Semih’i hiç sevmezdim ya Damlacıydım. :A
Geçen Serkay'a 'All Starı düşünürmüsünüz' diye sorulmuş o da dalga geçmiş galiba küçümsemiş. Semihde bir kaç dizide oynadı diye havalanmış, hiç bir dizisi zaten tutmadı dedi :A
------

Yok pc de çalışıyorum. TV de tv8 açık kaldı 10 dk dir serkay ı kötülüyor semij :F
Bende kapamamıştım denk geldi :A iyi oldu bu :F

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Twitter’daki kanser Ayşe fanları ne durumda merak ediyorum. :A O kadar toksik bir fan kitlesi ki, BMYFC ile aynı seviyede benim için. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İsmail’in Ayşe’yi SMS’te geçeceğini düşünmüyorlarmış. Türk halkını kadın düşmanı ilan etmişler bir anda. Ayşe şampiyon olmadıysa başka hiçbir kadın şampiyon olamazmış vb. :A
Buna gülerim :A :A Nagihan, Merve, Sema, Damla, Seda, Evrim ve Aleyna hepsi ondan çok daha önde :bhr:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Buna gülerim :A :A Nagihan, Merve, Sema, Damla, Seda, Evrim ve Aleyna hepsi ondan çok daha önde :bhr:
Şampiyon olması için halk tarafından sevilmesi gerekiyor. Sosyal medyadaki tayfa şampiyonluk için yeterli olmadı. Ne kadar performansı iyi olursa olsun zamanında yaptıkları yüzünden finale çıkamadı hiiiç üzülmedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,147
Puanı
1,061
Neyse kız karadullar @serhatt @Angelica ve @Dosi Allah herkese aleyna k. Ve Ayşe şansı versin ; Meryem ve gonca sakatlandı; merve takımı anında satmasıyla, Melis love işlerine girmesiyle elendi. Yoksa bu 4 kadın da Aleyna ve ayşeden iyiydi. Poyrettin in kadınları eleme stratejisi de bu ikisini çok yükseltti neredeyse finalist olacaklardı :A @Forumdash @dreamy @Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Her sene tutan meşhur sol el fotoğrafı da geldi bugün yarı finaldeyken. :A Hayırlı olsun şampiyonluğumuz. :Z

------

Nerelerdesin gözüm hep seni aradı? Desteksiz kaldım. :Z :bhr:
Biraz ara vermem gerekti. :A Buradayım şimdilik. :Z
------

Bu arada şu son 1 aydaki kadın şampiyon algısı bir tereddüt ettirse de en başından beri finali Batuhan - Poyraz ya da İsmail - Poyraz olarak düşünüyordum. :A Ve kim olursa olsun Poyraz'ın şampiyon olacağını hep düşünüyorum. :A

Tüm totemler de kazanması yönünde. Sol elden sonra bir de 2.açıklanma okayı var. :A Daha önce finale çıkma anonsunda 2. açıklanan Cemal Can ve Ogeday da şampiyon olmuştu. :A Zaten bugün Poyraz finale çıkınca Acun net ikinci söyler adını dedim doğru çıktı. :A Bu gece basit bir şekilde şampiyon olacağız. :Z

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu sene bizim yüzümüz gülecek :A

Şuan Semih, Serkay Tütüncü'ye baya giydiriyor :F @dreamy
------

@Emre Ozansoy
Tamamına değil ama, bahsettiği ufak bir kısım baktım. Boş yapmakta master yapmış.

Serkay bir şey yaşamış da All Star ile ilgili sorulara öyle yanıt vermiş. Dizileri de pek tutmuyor diyor. İlk dizisi değil ama Afili Aşk ve Masumiyet çok iyi reytingler almıştı.

2016 sezonunda yaşanan polemiğe rağmen Serkay, Semih, Efecan'ı aynı anda destekliyordum. Şimdi Semih'ten soğudum. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Neyse kız karadullar @serhatt @Angelica ve @Dosi Allah herkese aleyna k. Ve Ayşe şansı versin ; Meryem ve gonca sakatlandı; merve takımı anında satmasıyla, Melis love işlerine girmesiyle elendi. Yoksa bu 4 kadın da Aleyna ve ayşeden iyiydi. Poyrettin in kadınları eleme stratejisi de bu ikisini çok yükseltti neredeyse finalist olacaklardı :A @Forumdash @dreamy @Emre Ozansoy
Şu yarışmadan temelli, sonsuza dek kurtulacağımız günü iple çekiyorum. :Z