TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bunu daha önce konuşmuştuk. Evet vardım hatta baya aktifdim Survivor konusunda. Gece @Maskeli Fedai yazıyordu, sabahda ben işe giderken cevap yazıyordum ona (Semih ile alakalı :A )
Ozamanlar az kişi ile yazışıyordum. Uzak bir şehire gidip geliyordum diye forumdaki aktifliğim sadece Survivor konularından ibaretti :A
Atakanlı bi döenm de vardı bide:A O zaman da varmıydın? Yoksa aynı zamanlarmıydı?

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Macun un söylediği %10 bile doğruysa aleyna ayşeden çok oy alarak elendi demektir :)
Ya zaten Aleyna daha öndeydi, şuan hiç bir şekilde yakın oylama vs demedi. Oyun alarak gelmiş oldu. Ama şu var eğer Aleyna alsaydı dokunulmazlığı son 3lüden biri olurdu ama yine Poyraz elerdi onu.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Atakanlı bi döenm de vardı bide:A O zaman da varmıydın? Yoksa aynı zamanlarmıydı?
Vardım vardım, hatta favori üye olduğum seneydi :A ben Merve ve Turabi finali oldu ya işte o sene gelmiştim 2015'te :A
------

Aleyna elendi mi? :eek:
Aleyna kendini direk Smsiz final 3lüsüne atmayı 1 oyun ile kaçırdı. Sonra yine şansızlık yaşadı ve Poyraz ile Sms'e kalıp 49.5 oranı ile elenmiş. Yani kıl payı.
İsmail ve Poyraz finali olacak.

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: kerem and 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Vardım vardım, hatta favori üye olduğum seneydi :A ben Merve ve Turabi finali oldu ya işte o sene gelmiştim 2015'te :A
------

Aleyna kendini direk Smsiz final 3lüsüne atmayı 1 oyun ile kaçırdı. Sonra yine şansızlık yaşadı ve Poyraz ile Sms'e kalıp 49.5 oranı ile elenmiş. Yani kıl payı.
İsmail ve Poyraz finali olacak.
Gönlümüz İsmail ile o zaman, inşallah birinci olur. Aleyna buralara kadar çok güzel ilerledi zaten son 4'lüde eleneceğini söylemiştim. Poyraz yerine Batuhan kalsaydı keşke final koltuğuna ama şampiyonluğu hakeden biri varsa o da İsmail'dir. :X @dreamy @12.Adam @Özgür @Angelica ...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de senden 359 gün Sonra kayıt olmuştum. :A
Ben üye olduktan 1 sene sonra 1000 mesaj olup 1 buçuk sene sonrasında aktif olmaya başladım :A
------

Gönlümüz İsmail ile o zaman, inşallah birinci olur. Aleyna buralara kadar çok güzel ilerledi zaten son 4'lüde eleneceğini söylemiştim. Poyraz yerine Batuhan kalsaydı keşke final koltuğuna ama şampiyonluğu hakeden biri varsa o da İsmail'dir. :X @dreamy @12.Adam @Özgür @Angelica ...
Batuhan, İsmail'in yanında ve ilk açıklanınca kendisi çıkmış gibi sevindi. Onun, Aleyna'nın tarafları İsmail'in yanında olurlar. Poyraz o ikiliye Survivor'da finali haketmeyen, kötü isimler demişti. Son günlerde Aleyna hakediyor desede bir öfke var ona. 2
3 kere üst üste Sms'e çıktı, İsmail ise 1 kere. Avantajı var.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: kerem and 12.Adam

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Eğer Ayşe alsaydı seneye yarışmayı kesin İzlemeyecektim :A seneye yine sonlarda izlerim belki :A
Aleyna umarım AllStar’a katılır. Evrim, Aleyna ve Ogeday’ı desteklerim böylece :A

Seneye bu kadar sıkı bir takipçisi olamam ama sanırım yarışmanın :A
------

Aleyna Acun’un dediğine göre Poyraz ile çok başa baş gitmiş. Eğer geçen hafta İsmail’in kazandığı sembol finalini alsaydı son ikide olurdu net. :(

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
Ben üye olduktan 1 sene sonra 1000 mesaj olup 1 buçuk sene sonrasında aktif olmaya başladım :A
------

Batuhan, İsmail'in yanında ve ilk açıklanınca kendisi çıkmış gibi sevindi. Onun, Aleyna'nın tarafları İsmail'in yanında olurlar. Poyraz o ikiliye Survivor'da finali haketmeyen, kötü isimler demişti. Son günlerde Aleyna hakediyor desede bir öfke var ona. 2
3 kere üst üste Sms'e çıktı, İsmail ise 1 kere. Avantajı var.
1 buçuk sene evvel ara ara mı uğrardın ? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi