TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Çok antipatik değilmiydi yaa. Poyraz ile iticilik seviyesinde yeni bir level açtılar diye düşünüyorum.:(
Şu güzel mesaj burda dursun :A
İşte bizden biri @xemrexxx @dreamy

Poyrazcı olan @Özgür ve @12.Adam 'dı.

Açıkçası Poyraz'ı başta severdim ama sonra iyice antipati samimiyetsiz ve arkadan iş çeviren olarak geldi gözüme. Ayşe desen biraz şımarık tavırları vardı. Programın son ayında bu ikisi dışında herkes olsun ama bunlar kazanmasın diyordum. Özellikle Ayşe'nin olmasını istemedim :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Şu güzel mesaj burda dursun :A
İşte bizden biri @xemrexxx @dreamy

Poyrazcı olan @Özgür ve @12.Adam 'dı.

Açıkçası Poyraz'ı başta severdim ama sonra iyice antipati samimiyetsiz ve arkadan iş çeviren olarak geldi gözüme. Ayşe desen biraz şımarık tavırları vardı. Programın son ayında bu ikisi dışında herkes olsun ama bunlar kazanmasın diyordum. Özellikle Ayşe'nin olmasını istemedim :A

Ben tamamını izlemedim. İzlediğim kadarıyla Aleyna bana daha yakın geliyordu. İkisi üstten üstten bakıyordu. İsmail'e Aleyna daha halktan, egosuz, kibirsiz duruyordu. Finalin sonucunu sevdim bu sebeple.:Z @xemrexxx @dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Ben tamamını izlemedim. İzlediğim kadarıyla Aleyna bana daha yakın geliyordu. İkisi üstten üstten bakıyordu. İsmail'e Aleyna daha halktan, egosuz, kibirsiz duruyordu. Finalin sonucunu sevdim bu sebeple.:Z @xemrexxx @dreamy
İşte objektif bir yaklaşım :Z keşke o araler aktif olsaydı da diğer tayfatı dahada kızdırsaydık :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Forumda mıydım :F

Batuhan'ı pek sevmezdim, asıl favorim İlayda'ydı. :A
İlayda Batuhan'a yanlış yaptığı an elendi :A
Ben tartışmaya girince durduramıyorum kendimi ama. Biraz sert olabilirim:A
Ben o konuda hiç iyi değilim nedense :A kendimi ifade etmekte zorlandığm için çoğu zaman uzatmadan yoluma devam ediyorum :A tatlı atışmaları yapıyorum ama ciddi tartışmalarda sınıfta kalıyorum :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
İlayda Batuhan'a yanlış yaptığı an elendi :A

Ben o konuda hiç iyi değilim nedense :A kendimi ifade etmekte zorlandığm için çoğu zaman uzatmadan yoluma devam ediyorum :A tatlı atışmaları yapıyorum ama ciddi tartışmalarda sınıfta kalıyorum :A

Lafını söylerken arada şirinliklerde yapmak lazım. Bunu en iyi kim yapıyorsa ders almamız lazım.:F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi