TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Özgür niye çekemedin bu mesajı :eek:
Beğenmedim çünkü sesini. :A

Ay hazır konusu açılmışken söyleyeyim malum kaç gündür yoktum yarışma bitti rahatladım. :A

İsmail gibi Antalya caddelerinde otobüsle halk selamlamayıp ulusa sesleniş yapmayıp şov yapmadığı için, Ayşe gibi basın toplantısı düzenlemediği için, Aleyna gibi mağduriyet kasıp sonrasında Çeşme'deki villasında Demet Akalın'la parti vermeyip ailesiyle evinde sade bir şekilde pasta kesen Poyraz'ı iyi ki desteklemişim. :A

6F537600-2D8B-40E4-95D5-489376C812A7.jpeg

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Beğenmedim çünkü sesini. :A

Ay hazır konusu açılmışken söyleyeyim malum kaç gündür yoktum yarışma bitti rahatladım. :A

İsmail gibi Antalya caddelerinde otobüsle halk selamlamayıp ulusa sesleniş yapmayıp şov yapmadığı için, Ayşe gibi basın toplantısı düzenlemediği için, Aleyna gibi mağduriyet kasıp sonrasında Çeşme'deki villasında Demet Akalın'la parti vermeyip ailesiyle evinde sade bir şekilde pasta kesen Poyraz'ı iyi ki desteklemişim. :A

Ekli dosyayı görüntüle 104796
Sjakjaja
He ondna albüm teklifi aldı.
Aleyna mağduriyet kasmadı. Acun zemin hazırladı :A
Ayşe'nin olayı komikti :A
İsmail şampiyon adam sonrasında öyle yapmışsa yakışır :bhr:
Poyraz'ın yarışmada tavırlarını izlemesek inanacağız :A
İyi ki yenildiniz :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sjakjaja
He ondna albüm teklifi aldı.
Aleyna mağduriyet kasmadı. Acun zemin hazırladı :A
Ayşe'nin olayı komikti :A
İsmail şampiyon adam sonrasında öyle yapmışsa yakışır :bhr:
Poyraz'ın yarışmada tavırlarını izlemesek inanacağız :A
İyi ki yenildiniz :A
Cemal Can'a da albüm teklifi geldi şarkı çıkardı. Barış ve Yasin de çıkardı onların da mı sesi güzel ya bırak. :A

Bence hepsinin olayı komikti ya İsmail gören de dünya şampiyonu falan oldu o nasıl bir kutlamaydı şehri turlardı halkı selamladı açıklama falan yaptı rezalet. :A

Yarışmadaki tavırlarında hiçbir şey yoktu kimsenin arkasından konuşmadı, mağduriyet kasmadı, röportajlarda sallamadı, biriyle bir sorunu varsa konseylerde açık açık yüzlerine söyledi. :A Rakiplerinin tavırları daha iticiydi mesela Batuhan ve İsmail'in yaptıkları daha sinir bozucuydu. :A

Neyse All-Star'a katılmayacakmış allahtan ya seneye gerçekten izlemek istemiyorum ama inşallah Anıl Berk Baki kazanır. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Cemal Can'a da albüm teklifi geldi şarkı çıkardı. Barış ve Yasin de çıkardı onların da mı sesi güzel ya bırak. :A

Bence hepsinin olayı komikti ya İsmail gören de dünya şampiyonu falan oldu o nasıl bir kutlamaydı şehri turlardı halkı selamladı açıklama falan yaptı rezalet. :A

Yarışmadaki tavırlarında hiçbir şey yoktu kimsenin arkasından konuşmadı, mağduriyet kasmadı, röportajlarda sallamadı, biriyle bir sorunu varsa konseylerde açık açık yüzlerine söyledi. :A Rakiplerinin tavırları daha iticiydi mesela Batuhan ve İsmail'in yaptıkları daha sinir bozucuydu. :A

Neyse All-Star'a katılmayacakmış allahtan ya seneye gerçekten izlemek istemiyorum ama inşallah Anıl Berk Baki kazanır. :A
Hersene klasik bakmayız deyip bataklığa batıyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür