TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@batuhankaralar da olmamış atmış ama onunla insan gibi konuşabiliyoruz ancak sen Barış’ı eleştiren herkesle tartışıyorsun, her seferinde karşındaki insanları suçlamak yerine her şeyi üzerine alınıp cevap vermesen keşke. En azından yarışma bitene kadar beni yok saymanı rica ediyorum.

Tartışmıyorum konuşuyorum akşamdan beri laf atıyosun bişi demedim sonunda olmamış attım ona laf attın o mesajda tek olmamış atan bendim enes

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu arada ne Cemal Can'ın kazanması ne de Barış'ın kazanması umrumda. Ancak sonuç belli Barış kazanacak. Bu adam ne yaparsa yapsın oy alıyor ve aylardır millet boşuna izliyor. Benim görüşüm bu. Hak eden adam olsa Berkan Sercan Parviz gibi adamlar elenmezdi. Bir yarışma için millete saldıranları cidden anlamıyorum. Her sene birileri haksızlıkla giderdi ama bu sene cidden rezalet bir sezondu. İzlemesem de gerek sosyal medya gerek tablolar olsun bakıyorum . Bundan 4-5 sene önce ben de izliyordum. Son zamanlarda millet bıkmış olacak ki reyting almıyordu. Özellikle geçen sene ancak virüs yüzünden millet buna sardı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yalnız cidden minimum dönüşle atlattın bu Survivor'u, bu konuda şaşırttın beni doğrusu :A @Sherlock @Maskeli Fedai
Nasıl ya? :A Fiat, yeni aracındaki r vitesi sembolu için benim fotoğrafımı istemişti mail ile... Çok fena döndüm bu sezon da. :A Daldan dala atladık; Adaşım, Mert, Aycan, Elif, CCC, Berkan, Ardahan, Barış (benim de dondurmamı yedi ama olsun. :bhr: ???) Nisa... :A

Bu sezon @Maskeli Fedai ve hatta @Bully bayrağı kendisinden devraldılar Utku beyciğim... :A

Bu arada Ardahan mı? :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Survivor (Fav 10 Finali)
@Angelica @Emre Ozansoy @batuhankaralar vs @Sherlock @MasacRE @DarkLegenD
Emin olamadıklarım [/USER] profesör @Bully (@Maskeli Fedai )
@Bully de en son Adem'e satmıştı Hakan reisini :A
Haindam uydu sana, aramıza hoşgeldin Haindam :A @Sherlock @Maskeli Fedai @Bully @Dosi
Bu sezon @Maskeli Fedai ve hatta @Bully bayrağı kendisinden devraldılar Utku beyciğim... :A

Bu arada Ardahan mı? :A
DvkSb9vWoAEavHz.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887