Sokak Hayvanları İçin El Ele !!!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
o sevgiyi senden ben koparmdan sen aşılırsan olabilir tabii:F
Ben engel tanımam merak etme sen. Kimse hiçbir şekilde bu sevginin önüne geçemez. :D Ama şöyle bir şey var be Yakup. Ben genelde sorarım bir yavru kedi düşün o an bir arabanın çarpma üzere olduğunu düşün ve kaçamıyor onu oradan alır mıydın almaz mıydın? Bu soruyu bir yanıtla bakalım. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Ben engel tanımam merak etme sen. Kimse hiçbir şekilde bu sevginin önüne geçemez. :D Ama şöyle bir şey var be Yakup. Ben genelde sorarım bir yavru kedi düşün o an bir arabanın çarpma üzere olduğunu düşün ve kaçamıyor onu oradan alır mıydın almaz mıydın? Bu soruyu bir yanıtla bakalım. :)
alamazdım çünkü dokunamıyorum. bunu ölsün, oh iyi oldu zihniyle demiyorum. ciddi anlamda dokunamadığım, hiçbir şekilde haz edemediğim için diyorum. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
alamazdım çünkü dokunamıyorum. bunu ölsün, oh iyi oldu zihniyle demiyorum. ciddi anlamda dokunamadığım, hiçbir şekilde haz edemediğim için diyorum. :)
Ama ama olmaz ki ya ne yaptın sen bari oradan geçen birine söylerdim diye bir cevap vereydin keşke. :D Çocukluktan gelen bir şey mi bu acaba?

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Ama ama olmaz ki ya ne yaptın sen bari oradan geçen birine söylerdim diye bir cevap vereydin keşke. :D Çocukluktan gelen bir şey mi bu acaba?
Evet. küçükken de hayvanların yanına gitmezmişim. bir de bi kez köpek ıssız bi yerde kıstırdı, salyaları falan ayağıma kadar geldi. o kadar yaklaşmıştı. son anda kurtuldum. o da etkili tabi.. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Evet. küçükken de hayvanların yanına gitmezmişim. bir de bi kez köpek ıssız bi yerde kıstırdı, salyaları falan ayağıma kadar geldi. o kadar yaklaşmıştı. son anda kurtuldum. o da etkili tabi.. :D
Hiçbir köpek sebepsiz yere bir insanı ısırmaz. Ya canı yanmıştır, ya sahibi kötü eğitmiştir ya da korkmuştur. Bu sebepler dışında hiçbir köpek insana saldırmaz o teşebbüste bulunmaz bizzat tecrübeyle sabit. Bir canlıya zarar verirsen içgüdüsel kendini korumak isteyecektir bu gayet normal bir durum yani o yüzden doğal yani. Ama sen küçük bir civcivi eline almakla alabilmeyle başla bence küçük umutlar büyük zaferlerin kapısını açacaktır. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Hiçbir köpek sebepsiz yere bir insanı ısırmaz. Ya canı yanmıştır, ya sahibi kötü eğitmiştir ya da korkmuştur. Bu sebepler dışında hiçbir köpek insana saldırmaz o teşebbüste bulunmaz bizzat tecrübeyle sabit. Bir canlıya zarar verirsen içgüdüsel kendini korumak isteyecektir bu gayet normal bir durum yani o yüzden doğal yani. Ama sen küçük bir civcivi eline almakla alabilmeyle başla bence küçük umutlar büyük zaferlerin kapısını açacaktır. :)
köpeğin canını ben yakmadım ama kabak benim paşıma patlıyor. hayvanlar bu zihniyetteyse eğer varsın benden uzak olsunlar. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
aa benim oyuncak ayımın adıda yogi bir çok konuda belirtmiştim 13yıldır beraberiz :kiki::kiki::kiki:

Öyle mi ne kadan güzel bu bildiğin gerçek yogiydi zaten. Kadın içeri girerken köpek değil mi diye sormamak için zor tuttum kendimi. :D

ahh evet 10 yaşındayken ben almıştı babacığım 13 yıldır her gece birlikte yatıyoruz yanı o olmadayan uyuyamıyorum çocukken ayı yogi çizgi filmini çok sevdiğim için öyle koymustum ama diğer kadınlarda benim gibi düşünüyor sanırım :kiki::kiki:

bu arada evet boz ayı yavrusu gibi görünüyor yüz hattı aynı vlla hahahah :kiki::kiki:
Ayol bn korkarim oyuncak ayidan be atarim odamdan halamlarda kaliyodum kuzenimin bebeklik bebegi masanin üstünde duruyodu uyuyamadim ve onu odadan disariya attim yani hayvan falanda tutamam ben :(