Diğer Shadowhunters 3.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız @Çiğdem- snn bu Alec oğlan iyice bağlandı büyücünün evine taşınmak istiyor:eek: :A @serhatt
Bu sezon fantastik anlamda gerçekten çok üst düzey gidiyor dizi :A
4.Bölüm
Aaa bu Sebastianı oğlu gibi görüyormuş iblis kadın oyüzden hortlamaya çalışıyor :A Jack maskeli canavar olduğu zaman hafızasını kaybediyormuş :A Clayr ve İsabellanın çıplak adamı kurtardıkları sahne güzeldi :A Vampir bir kadınla uğraştık , Son sahnede İblis kadın Büyücü adamın yanına gitti :A

5.Bölüm
Alecin büyücü adamı kıskanmasıyla geçti gibi keşke tekmeyi atsa :A İblis kadın canavara dönüştü Melek adamı öldürdü :( Jack hafızasında aşk silindi bakalım ne olucak
:A

6.Bölüm
Büyücü adam ve claryın Jack ile kavga sahnesi güzeldi ama Clary Jackı görünce inanmıyorum senmisin diyor nekadar yapmacık bir ifade sankı ilk defa görmemiş gibi :F

Vampir kadın İsabella kavgasıda güzeldi ama İsaballa keşke öldürseydi Simon yetmiyor gibi o çıktı başımıza bir de :A Alecede bir şarısın adam sarkıntılık ediyor :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
J
shadowhunters-3.sezon_.jpg

Sevilen dizi 3.sezonuna merhaba dedi sezon boyunca yorumlarınızı bu başlıktan yapabilirsiniz.

Konusu : Cassandra Clare'in çok satan The Mortal Instruments serisinin küçük ekran uyarlaması olan Shadowhunters, Clary Fray isimli genç bir kızın 18. yaş gününde yarı insan yarı melek olan ve şeytanlarla savaşan Shadowhunter soyundan geldiğini öğrenmesiyle değişen hayatını konu alıyor.

@destere @xemrexxx @cookies

Yine ne diyorsun la :A

üç beş bölüm biriktirip öyle izleyelimmi yoksa direk başlayalımmı şimdi netflix beni kötü alıştırdı başlayınca direk devamına geçmesem rahatsız oluyorum :)

@Forumdash bunu izlemiyormuydu? her türlü fantastiği kaçırmıyor bunda niye yan çizmişki ? :)

Ay şöyle bulamadım bi tane kendime :(

Ben Şahsiyet izlicem birazdan. @destere de izleyecekti güya:T:

3. Sezonu ne ara çıkmış :A
Izzy diziyi izlemeyenleri kahredecek :A @MasacRE- @S.G.A.T. @MEnes @Forumdash @xBUGRAx @Dosi @vadikızı @kerem
FB_IMG_1527957192661.jpg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060