Sezonluk Yorum Başlığının Açılmasını İstediğiniz Yabancı Diziler

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Parlağın açılımı bu foto işte cnm , artık sende parlakçısın :A :A :A @S.G.A.T. Bir bakıma haklı sayılır :A
kXaymm.png

Allah senin cezanı versin... :T
Gidiyorum ben :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kaç yaşına gelince çocukluktan kurtulmayı düşünüyorsun :A :A
@Çiğdem- parlak çocuğun açılımını hala söylemedin. Uyutmayacaksın sen beni:unamused:

Bende. UTC'deki serhan mı? :A
Serhan Azerbaycandan :A Memnun oldum. :D
@xemrexxx Bize algı yaparkan @Halef çok keyifleniyordu @destere i kız sanarkan falan :F

Şimdi başına geldi @S.G.A.T. da onu şey sanıyormuş :F Empati yapsın şimdi ayoll :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yanlış hatırlamışım, birisiyle karıştırdım. :A Gerçekten kusura bakma, biraz şey oldu farkındayım. :F
Berbat bir hismiş, karizma cizildi.. @destere kusura bakmazsın.. @S.G.A.T. hemen bunu nerden öğrendiğini söylüyorsun :pala:
Herkes birbirini bir şey sanıyor zaten forum iyice garipledi :A :A
@Halef in @destere i kız sanıp erkek oldunu öğrenince çenesi düşük kız değilmiydi bu diye şok geçirme olayından sonra şimdi Sgatın Halefi şey sanması son dönemin en çarğıcı 2 olayı galiba yada dülme komsuna gelir başına :F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yanlış anlama da sen eşcinsel değilmiydin? :A

@xemrexxx Bize algı yaparkan @Halef çok keyifleniyordu @destere i kız sanarkan falan :F

Şimdi başına geldi @S.G.A.T. da onu şey sanıyormuş :F Empati yapsın şimdi ayoll :A

Herkes birbirini bir şey sanıyor zaten forum iyice garipledi :A :A

neler neler olmuş yokluğumda :)

ne demişler @Halef gülme komşuna gelir başına :))
benim durumum daha iyiydi sende durumlar vahim :))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Odaya kamera koyun bari çekirdek çitleyip izlerim. Cok heyecanlı :A:A
Hahaha sen iyice bizden biri oldun :bhr: :A Göz görmeyince gönül katlanırmış derler bence görme daha iyi yoksa hayattan soğursun :A :A

Yiğit dikkat et dedi. Artık bi mesele olursa davetlisiniz @gözlemci @Çiğdem- @destere @xemrexxx
Meselen meselemdir bundan sonra :A varsa sataşacağın biri adres ver gelip birlikte sataşalım :A zaten @xemrexxx i de çağırdım mı hepsine yeteriz evelallah :F

Küçülde cebime gir teyze. :A Ajda Pekkan kılıklı seni :A
Hahahah sesli güldüm güzel bir hakaretti neticesinde :A :A @Çiğdem-

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Hahaha sen iyice bizden biri oldun :bhr: :A Göz görmeyince gönül katlanırmış derler bence görme daha iyi yoksa hayattan soğursun :A :A

Meselen meselemdir bundan sonra :A varsa sataşacağın biri adres ver gelip birlikte sataşalım :A zaten @xemrexxx i de çağırdım mı hepsine yeteriz evelallah :F

Size alışmak sizden olmak çok uzun sürmedi :bhr: Sayenizde, eski sitemdeki forumumu aratmiyorsunuz :bhr:

Cansın yaa.. @xemrexxx desteğini esirgemedi sağolsun. Ama benim tartışırken gibi 7 ceza puanı yemeyim. Siz zaten profesyonelsiniz :A

Gerçeklerdi onlar, @Çiğdem- teyzem yaşında zaten:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Size alışmak sizden olmak çok uzun sürmedi :bhr: Sayenizde, eski sitemdeki forumumu aratmiyorsunuz :bhr:

Cansın yaa.. @xemrexxx desteğini esirgemedi sağolsun. Ama benim tartışırken gibi 7 ceza puanı yemeyim. Siz zaten profesyonelsiniz :A

Gerçeklerdi onlar, @Çiğdem- teyzem yaşında zaten:Z

neler neler olmuş yokluğumda :)

ne demişler @Halef gülme komşuna gelir başına :))
benim durumum daha iyiydi sende durumlar vahim :))
@Halef Bize laf ederken Sarhoş @S.G.A.T. dan belasını buldu :A Yeni escinsel parlakçı üyemiz hayırlı olsun :Z:Z:Z