Sezonluk Yorum Başlığının Açılmasını İstediğiniz Yabancı Diziler

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
neler neler olmuş yokluğumda :)

ne demişler @Halef gülme komşuna gelir başına :))
benim durumum daha iyiydi sende durumlar vahim :))
Rüyanda görürsün sen alman kızlarını, sapık fok :A:A

@Halef Bize laf ederken Sarhoş @S.G.A.T. dan belasını buldu :A Yeni escinsel parlakçı üyemiz hayırlı olsun :Z:Z:Z

Dikkat et yarın seni Dosi yada vadıkızı'yla yakalarsam kötü olur. UTC iftirasını atarım üstüne :A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen 16 yaşındaydın dimi :A :A
sana inandırıcı gelmedimi :) ben o kadar olduğunuda düşünmüyorum @Çiğdem- 14 ila 15 yaş arası gidip geliyor tam 15 te diyemem yani biraz daha küçülse sübyancı damgası yiyeceğiz :) fazla küçülmesinide istemem :)

Rüyanda görürsün sen alman kızlarını, sapık fok :A:A

Dikkat et yarın seni Dosi yada vadıkızı'yla yakalarsam kötü olur. UTC iftirasını atarım üstüne :A:A
la kabahat bende değil @S.G.A.T. a laf yetiştireceğine yine yanlış yollara sapmışsın alamancı :) benim dediğim bişey yok sadece durum değerlendirmesi yapıyoruz ama acaba sgat bu dedikoduya nasıl ulaştı :) kesin yine @xemrexxx nin işleridir :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
sana inandırıcı gelmedimi :) ben o kadar olduğunuda düşünmüyorum @Çiğdem- 14 ila 15 yaş arası gidip geliyor tam 15 te diyemem yani biraz daha küçülse sübyancı damgası yiyeceğiz :) fazla küçülmesinide istemem :)

la kabahat bende değil @S.G.A.T. a laf yetiştireceğine yine yanlış yollara sapmışsın alamancı :) benim dediğim bişey yok sadece durum değerlendirmesi yapıyoruz ama acaba sgat bu dedikoduya nasıl ulaştı :) kesin yine @xemrexxx nin işleridir :)
Abartmanın lüzumu yok reyiz o kadar da değil :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Sende ekmeğine yağ sürüyorsun. Intikamini almaya çalışan 'çenesi düşük kız' seni :A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
böyle fırsat kırk yılda bir elimize geçer fırsatı değerlendirmek şart :) ama @Çiğdem- i takdir ediyorum ufaktan ufaktan oya gibi işleyerek milletin iç dünyasının ortaya çıkmasını sağlıyor:)
Çiğdem resmen Merve ve Arzu karışımı gibi birşey :A Çözmek mümkün değil. Sende Taylan olmalısın yada Serhan'ın sapık hali mi desem yoksa Mehmet mi :A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Brad Pitbull kim lan :A
Beni de Francisco Lachowski'ye benzetiyorlar :A Hakaret gibi resmen..:A
o nasıl soy isimdir ? sen kendini onca kişi arasında bula bula lavaşovski soyadlı birinemi benzettin :) adamdaki soyisim zaten karizmayı çizdirmiş :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
o nasıl soy isimdir ? sen kendini onca kişi arasında bula bula lavaşovski soyadlı birinemi benzettin :) adamdaki soyisim zaten karizmayı çizdirmiş :)
Tabi sen anca kızları hayal ettiğin için, ispanyolcadan ne anlarsın :A:A Lavaşovski değil, lacovski o.
Brad Pitbull çok güzel sanki, soyadı köpek cinsi olan birini kendine benzetmek daha kötü birşey :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabi sen anca kızları hayal ettiğin için, ispanyolcadan ne anlarsın :A:A Lavaşovski değil, lacovski o.
Brad Pitbull çok güzel sanki, soyadı köpek cinsi olan birini kendine benzetmek daha kötü birşey :A
soyadı öyle biraz garip durabilir ama köpekler arasında en kuvvetli ve tuttuğunu koparan cinstendir yani fazla küçümsememek lazım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hangi pitbulldan bahsediyoruz? :A
az bişey brad pitt, az bişey rapçi pitbull, az bişeyde köpek pitbull bunların karışımından oluşan bir tipi düşünebiliyormusun hem yakışıklı hem karizmatik hem saldırgan yani nasıl desemki muazzam bir tip var bizde :))

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
az bişey brad pitt, az bişey rapçi pitbull, az bişeyde köpek pitbull bunların karışımından oluşan bir tipi düşünebiliyormusun hem yakışıklı hem karizmatik hem saldırgan yani nasıl desemki muazzam bir tip var bizde :))
Rapçi pitbullde herşey var.
Medeti görmeyen göz doktoruna gitsin bence. :A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
beni brad pitbull a benzetiyorlar istersen @Çiğdem- e sor tıpkısının aynısı diyor :)

Abartmanın lüzumu yok reyiz o kadar da değil :A :A
@destere diyorsa öyledir hatta 13 diyelim ayağımız alışsın :A :A :A