OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,123
Puanı
560
@pompy bize gelince kampa alırsan takımı işin iş 🤣 2-0 dan 2-2 dönmen ayrıca iyiydi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Luis Alberto elimden kaydı :bağır:tam tıklıyordum gitti. @pompy Chelsea sendin galiba?

@DarkLegenD bu sabah kasamda 60m vardı harcadım şimdi 40 m var :A ama şu bonus mu ne ondan 1 kaldı :F bekleyeceğim mecbur transfer için :A satışta 2 futbolcum daha var ve kadroyu genişleteceğim. Az futbolcu sayım var. 1tane hariç hepsi 80 küsür gücünde. Yedekleri de iyi alacağım ve sonra köklü değişimleri bırakıp sabit kadro hedeflemekteyiz @Araf

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD and Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,516
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Luis Alberto elimden kaydı :bağır:tam tıklıyordum gitti. @pompy Chelsea sendin galiba?

@DarkLegenD bu sabah kasamda 60m vardı harcadım şimdi 40 m var :A ama şu bonus mu ne ondan 1 kaldı :F bekleyeceğim mecbur transfer için :A satışta 2 futbolcum daha var ve kadroyu genişleteceğim. Az futbolcu sayım var. 1tane hariç hepsi 80 küsür gücünde. Yedekleri de iyi alacağım ve sonra köklü değişimleri bırakıp sabit kadro hedeflemekteyiz @Araf
evet @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@bazinga sabah sabah yine şova kalktı, tabii bu kez devamını getiresim gelmedi. Hep aynı şeyler çünkü. Elimden kayıp giden genç yetenekler vardı yine. Transfer listesinde gördüğü bütün oyuncuları alıp alıp satıyor, sonra tekrar alıp alıp satıyor, sonra yine alıp alıp satıyor. Kısır döngüye girdi adam. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and bazinga
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...