OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen ben güçlü bir rakip olurdum :A hep 16 olmak yetiyor diyordum ama üstlere göz dikmeye başladım :A :A
Bu etkinliğin devamı gelirse diğerinde ilk 10'da tutunmaya çalışırım.
Ben aynı futbolcuyu satıp satıp alarak baya kâr ettim. Kâr etmek çok kolay. Diziliş kısmında da hep farklı taktikler uyguluyorum. O kısmı biraz rast gele yapmaktayım :F kör topal ilerleyeceğiz bu sezon :F
Neuer'i sattım gücü düşük diye, gücü yükseldi, geri aldım. Şimdi bu sayede 90 üstü kalecim var. :A

@bazinga gibi oyuncumu bir anda transfer listesine koyup geçmeyi düşünmüyorum. Duygusal bağ kuruyorum oyuncularla, bir de başarılıysa gücü düşük bile olsa, oyuncumdan vazgeçmek gelmiyor içimden. Diğer türlü şu anda 400'ü geçmiştim sanırım. @bazinga duygusal değil, mantıksal davranıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Yiğitt ve @Bully, size Liverpool ya da Manchester City'i verelim, siz de dahil olun. Sizle daha da renkli olur etkinlik. Gerçi toplaması zor bir durumdalar ama yine de maksat renk katmak. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,173
Puanı
1,060
Neuer'i sattım gücü düşük diye, gücü yükseldi, geri aldım. Şimdi bu sayede 90 üstü kalecim var. :A

@bazinga gibi oyuncumu bir anda transfer listesine koyup geçmeyi düşünmüyorum. Duygusal bağ kuruyorum oyuncularla, bir de başarılıysa gücü düşük bile olsa, oyuncumdan vazgeçmek gelmiyor içimden. Diğer türlü şu anda 400'ü geçmiştim sanırım. @bazinga duygusal değil, mantıksal davranıyor. :A
Ben sadece Zlatan'a duygusal davranmaktayım :A gerisini alıp alıp satıyorum :A
Geçen mecburu bir oyuncumu sattım istemeyerek ama 3 saat sonra daha düşük fiyata geri aldım :F
Muslerayı sattığımda 85'ti şimdi 105 olmuş yabancı ellerde :F

Navas harici yedek kalecimin de gücü yüksek :Z Navas'ta kısmetim varmış ki 3 kere sattım geri geldi :A bir süre onu da satmam artık :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,551
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben sadece Zlatan'a duygusal davranmaktayım :A gerisini alıp alıp satıyorum :A
Geçen mecburu bir oyuncumu sattım istemeyerek ama 3 saat sonra daha düşük fiyata geri aldım :F
Muslerayı sattığımda 85'ti şimdi 105 olmuş yabancı ellerde :F

Navas harici yedek kalecimin de gücü yüksek :Z Navas'ta kısmetim varmış ki 3 kere sattım geri geldi :A bir süre onu da satmam artık :A
muslera bende @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@MEnes sağ olsun bugün de yendi beni, her gün "acaba bugün de yeneceğim mi" diye kontrol ediyor ve neredeyse her seferinde başarıyor, helal olsun. :A
5c8d9ba545d2a04bdc3f623e.jpg

Mesele dostluk maçında yenmek değil, mesele gerçek maçta yenmek yeğen.

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Allah belanı vermesin bilgisayar senin! O kadar transfer edersin oyuncuları, bugün transfer etmeyeceğin tuttu. Plan kurdum, şu kadar para gelirse, şu kadar transfer yaparım, kaşiften oyuncu gelir de transfer ederim diye. O kadar 15 saat kaşifi bekledim, geldi de oyuncu ama transfer edemedim. Çünkü bilgisayar oyuncu satın almadı. Ortada kaldım öyle. Kaşiften oyuncu geldi, boşa gitti. En şanssız menajer benim sanırım forumun. :A
Senin isyanları okudukça hem hüzün hem de gülme alıyor suratımı, öyle değişik bir durumdasın... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...