OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@DarkLegenD, transfer yasağı mevzusunu iyi karşılaşamadı sanırım, bastı olmamışlara. İlk istemeyen kişi de çıktı böylece @Sherlock ve @MEnes. Takımların daha da güçlenmesini istiyor ve rekabetin azalmasını istiyor muhtemelen. :)
Bir de şimdi transferi kapatmayı düşünen @Tolstoyevski çıktı. :)

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Bence 15. haftadan sonra transfer yasağı yapalım kendi aramızda, kimse transfer yapmasın. Anket de oluştur istersen, ona göre karar verelim. Diğer türlü bağımlı bir şekilde oyunculara saldırmaya devam edeceğiz ve pek zevkli olmamaya başlayacak. Elindekilerle kimler ne yapacak, onu görelim. :D

Maç başladıktan sonra kuralın değiştirilmesine sonuna kadar karşıyız Galatasaray olarak pardon Sheffield olarak. Zira en çok endişelendiren şey, bugün ve zengin takımlar istedikleri gibi at koşturup kapitalizmin doruklarını yaşarken fakir takımlara fırsat kalmamış olması. Eğer bir noktada kapatılırsa haliyle zengin olan daha zengin, fakir olan daha fakir konuma gelir. En azından Premier Lig için uygulanması büyük soru işareti. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Araf
Maç başladıktan sonra kuralın değiştirilmesine sonuna kadar karşıyız Galatasaray olarak pardon Sheffield olarak. Zira en çok endişelendiren şey, bugün ve zengin takımlar istedikleri gibi at koşturup kapitalizmin doruklarını yaşarken fakir takımlara fırsat kalmamış olması. Eğer bir noktada kapatılırsa haliyle zengin olan daha zengin, fakir olan daha fakir konuma gelir. En azından Premier Lig için uygulanması büyük soru işareti. :A
İşte bunun önüne geçilmesi açısından transfer yasağı yapmamızı söylüyorum. Diğer türlü zengin kulüpler daha da zenginleşecek, fakir kulüpler daha da fakir kalacak. Bu konuda yanlış anlaşıldım sanırım. Beş gün içinde satıp satıp daha da iyilerini alabilirsiniz de bu arada. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
ben durdururum @MEnes i norwichle oynayıp

• Güldürdün
Reactions: MEnes
2 maçtır ne oldu anlamadım. Yine gol atamamaya ve çok gol yemeye başladık.

İşte bunun önüne geçilmesi açısından transfer yasağı yapmamızı söylüyorum. Diğer türlü zengin kulüpler daha da zenginleşecek, fakir kulüpler daha da fakir kalacak. Bu konuda yanlış anlaşıldım sanırım. Beş gün içinde satıp satıp daha da iyilerini alabilirsiniz de bu arada. :D
Evet ama zenginler de aynısını yapacak ve transfer skalası bittiğinde onlarla aramızda uçurum kalmış olacak ve lig sonuna kadar değişmeyecek bu durum... Gerçi bir bakıma haklısın o yüzden kısmen kararsızım büyük ölçüde olumsuz görmekle birlikte. :A

Evet ama zenginler de aynısını yapacak ve transfer skalası bittiğinde onlarla aramızda uçurum kalmış olacak ve lig sonuna kadar değişmeyecek bu durum... Gerçi bir bakıma haklısın o yüzden kısmen kararsızım büyük ölçüde olumsuz görmekle birlikte. :A
Şöyle de yapabiliriz aslında; 400 milyon euro kadro değeri üstünde olanlara transfer yasağı gelsin, diğerleri yapabilsin. Bu şekilde nasıl? Bu şekilde daha adil sanki. :D

@Sherlock @DarkLegenD

images

Şöyle de yapabiliriz aslında; 400 milyon euro kadro değeri üstünde olanlara transfer yasağı gelsin, diğerleri yapabilsin. Bu şekilde nasıl? Bu şekilde daha adil sanki. :D
Evet bu bizim için daha adil olur ancak onlar tarafından kabul görmesi zor duruyor şimdi de kapitalizmin ruhu gereği :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
2 maçtır ne oldu anlamadım. Yine gol atamamaya ve çok gol yemeye başladık.
Taktik değiştir ve forvet eksiğin de var, Cavani de yok. Birtakım yeniliklere ihtiyacı var takımın. Bu arada takımın moral ve form durumuna da dikkat et, o da galibiyet ve mağlubiyete etki ediyor.

Kadro çok iyi Tottenham takımının 😊
Tottenham ve Manu nun kadrosu arsenalden daha iyi.Yani ciddi konuşmak gerekirse asıl favori bu ikisi çünkü ben transfer sezonunu gerçekten kötü geçirdim bu iki kulübe nazaran.Bunun sebebide arsenalde aşırı derecede genç oyuncu var ve oyuncu satamadım bu yüzden.Satamadığım içinde çok fazla içime sinen transfer yapamadım.Ne transfer listesinde birşey kalmıştı, nede kaşiften oyuncu çıktı.Ama bahanelere yer yok.Herşeye rağmen ipi göğüsleyen taraf biz olacağız 🤣

• Beğendim
Reactions: Turkuazz
Taktik değiştir ve forvet eksiğin de var, Cavani de yok. Birtakım yeniliklere ihtiyacı var takımın. Bu arada takımın moral ve form durumuna da dikkat et, o da galibiyet ve mağlubiyete etki ediyor.
2-0 dan 2-2 olması maçın oyuncular açısından ne yapıyor

Evet bu bizim için daha adil olur ancak onlar tarafından kabul görmesi zor duruyor şimdi de kapitalizmin ruhu gereği :A
Bağımlılıkla başa çıkmak zor, zorlanırlar yani. Gözlerinin transfer listesine gitmemesi gerekiyor. Yine de @Sherlock bu şekilde de yapabilir anketi. @MEnes kabul etti bile. :A

Amacın ne @DarkLegenD? Yorumunu da görelim artık. Daha yükseğe çıkmasını mı istiyorsun takımların, anlamadım ki. Sürekli "olmamış"a basıyorsun. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...