OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 6-12 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Madem böyle olacaktı en başından söylenmeliydi bence zor duruma girdik

IMG_20200706_210652.jpg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Lige iyi başladık ve yarın karşımızda henüz galibiyet tadamayan @Sherlock ile karşılaşcağız. Oldukça hırslı olacaklardır ve Messi ile iyice güçlendiler. Kadro olarakta bizden üstünler. İşimiz zor. Bizde bir seri yakalamak için elimizden geleni yapacağız 😊

Lig sonuncusuyuz, galibiyetimiz yok, küme düşecek gibi duruyoruz... Aykut hocam (@xdragxx) nasıl beddua ettiyse ondan daha beter duruma düştük, İstanbul’umuzla... Rakibimiz ise menajer listesinin zirvesinde yer alan, zirveye oynayan, ZeyTV’nin patronu @Dosi hanım... Korkuyoruz...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Lig sonuncusuyuz, galibiyetimiz yok, küme düşecek gibi duruyoruz... Aykut hocam (@xdragxx) nasıl beddua ettiyse ondan daha beter duruma düştük, İstanbul’umuzla... Rakibimiz ise menajer listesinin zirvesinde yer alan, zirveye oynayan, ZeyTV’nin patronu @Dosi hanım... Korkuyoruz...
Merak etme, ben sonradan aşağılara kayarım :A
İlk 12de olmak hedefim :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Totemspor... :A İlk 12 benim de hedefim ama çok kötü başladık, bakalım inşallah toparlarız. :A
Totem sizin işiniz. Ben o tarz şeylere başvurmam. Ne hissedersem o. Ben belli aralıklarla kötü gittiğim için başta nekadar puan toplarsam kâr :A geçen sefer bitik bir takımı almıştım. Bakalım şimdi nekadar ilerlete bileceğim :A

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Transfer dönemini kapatmak yerine al-sat olayını yasaklayabiliriz. Transfer listesinden uygun fiyata alınan oyuncuyu hemen hiç oynatmadan yüksek fiyattan listeye koymak yasaklanmalı. Bence bu daha adil olur. Yoksa denildiği gibi sakatlık, cezalı vb. durumlarda transferin açık olmasıyla herkes istediği takviyeleri yapabilir.

Bu al-sat olayı için alınan oyuncunun en az 5 maç oynamadan satılmaması ya da 5 maçlık süre boyunca takımda durması zorunluluğunu koyabiliriz. Bu sadece benim önerim. Zaten antrenman kampı gibi özellikler kapalı. Bir de transferi yasaklayınca da iyice oyun taktik oyununa dönüyor. OSM'nin taktik ayarları da FM gibi değil, son derece kısıtlı. Oyunun neredeyse tüm özelliklerini kapatmak, bence adil yapalım derken sıkıcı hale getirmek olacak. Başta desteklemiştim ama bence kapatma olayı yanlış.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Benim açımdan transferin Kısıtlı yapılması yada yapılmaması çok mühim değil iki ihtimalde de itirazım yok,ancak transfer taktiğini şu yolla yapabiliriz.. Transfer ya 1 hafta yapılıp öbür hafta kapalı kalınabilir. Ya da al sat konusunda kısıtlama yapılabilir.diyelim 1 hafta içinde bir takım al sat konusunda 5 oyuncu alıp 5 oyuncu satabilsin.bunlarıda düşünüp uygulayabiliriz son karar sizindir :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Benim açımdan transferin Kısıtlı yapılması yada yapılmaması çok mühim değil iki ihtimalde de itirazım yok,ancak transfer taktiğini şu yolla yapabiliriz.. Transfer ya 1 hafta yapılıp öbür hafta kapalı kalınabilir. Ya da al sat konusunda kısıtlama yapılabilir.diyelim 1 hafta içinde bir takım al sat konusunda 5 oyuncu alıp 5 oyuncu satabilsin.bunlarıda düşünüp uygulayabiliriz son karar sizindir :D
Felon sinirlenmiş defans yapmadım dostluk maçı yapmış @Turkuazz

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Transfer dönemini kapatmak yerine al-sat olayını yasaklayabiliriz. Transfer listesinden uygun fiyata alınan oyuncuyu hemen hiç oynatmadan yüksek fiyattan listeye koymak yasaklanmalı. Bence bu daha adil olur. Yoksa denildiği gibi sakatlık, cezalı vb. durumlarda transferin açık olmasıyla herkes istediği takviyeleri yapabilir.

Bu al-sat olayı için alınan oyuncunun en az 5 maç oynamadan satılmaması ya da 5 maçlık süre boyunca takımda durması zorunluluğunu koyabiliriz. Bu sadece benim önerim. Zaten antrenman kampı gibi özellikler kapalı. Bir de transferi yasaklayınca da iyice oyun taktik oyununa dönüyor. OSM'nin taktik ayarları da FM gibi değil, son derece kısıtlı. Oyunun neredeyse tüm özelliklerini kapatmak, bence adil yapalım derken sıkıcı hale getirmek olacak. Başta desteklemiştim ama bence kapatma olayı yanlış.
Ben 5 satıyorum neresi eksikse oraya adam alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...