eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
Beni mi istiyorsun sende? :A Kıskanıyor musun @eskici den? :A @xemrexxx
Sen benim sadece jüri başkanımsın ve de öyle kalacaksın. Yoksa @eskici ile naparsan yap ama eleme geceleri burada ol. :A
------

Baht Oyunu, Aşk Mantık İntikam, sanırım Ada Masalı ve Cam Tavanlar, sonra uzun bir aradan sonra yeniden Mom'a başlamıştım ve bu hafta olmaz da kendime bölümleri 40-45 dakikalık bir dizi bulmam lazım, aslında Sex Education'ın ilk bölümüne biraz bakmıştım ama ondan devam eder miyim bilemedim. :A
2 saatlik klişe yaz dizilerini izlemene gerek yok. Hepsi çok yakında bitecek zaten. Mom'ı izle yeter. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Sen benim sadece jüri başkanımsın ve de öyle kalacaksın. Yoksa @eskici ile naparsan yap ama eleme geceleri burada ol. :A
------

2 saatlik klişe yaz dizilerini izlemene gerek yok. Hepsi çok yakında bitecek zaten. Mom'ı izle yeter. :A
Klişe deme komediye hasret kaldım. :A Zaten o ikisini ele belki izlemem de diğer ikisini takip ediyorum. :A Onu hemen bitirmemek için günde 3 bölüm izliyorum, geri kalan vakit boş. :A

• İlginç
Reactions: kerem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,061
Puanı
1,060
------

Kendini bana göstermediğin müddetçe bu isteğin hiçbir zaman gerçekleşmeyecek. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
Klişe deme komediye hasret kaldım. :A Zaten o ikisini ele belki izlemem de diğer ikisini takip ediyorum. :A Onu hemen bitirmemek için günde 3 bölüm izliyorum, geri kalan vakit boş. :A
Mom var, Friends var, HIMYM var, TBBT var, Seinfeld var. Var oğlu var yani. Kaliteli komedi izlemeni tavsiye ederim. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Mom var, Friends var, HIMYM var, TBBT var, Seinfeld var. Var oğlu var yani. Kaliteli komedi izlemeni tavsiye ederim. :A
Zaten sit-com'ların hepsine bir göz atmak istiyorum. :A Normalde Friends'in ilk bölümünün 11 dakikasını mı ne izlerken içim geçmişti ama ilk başları diğer bölümlere göre çok iyi değil diye yorumlar gördüm, Mom bitsin Friends'ten devam edicem. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
Zaten sit-com'ların hepsine bir göz atmak istiyorum. :A Normalde Friends'in ilk bölümünün 11 dakikasını mı ne izlerken içim geçmişti ama ilk başları diğer bölümlere göre çok iyi değil diye yorumlar gördüm, Mom bitsin Friends'ten devam edicem. :A
İşte o boş yaz dizilerini izlemektense bunları izle, boşuna vakit kaybetme. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Friends hakkında düzgün tabirler kullan. :A

• İlginç

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
İşte o boş yaz dizilerini izlemektense bunları izle, boşuna vakit kaybetme. :A
Diyorum ya hemen bitmesin diye günde max. 3 bölüm izliyorum. :A Yaz dizileri Eylül - Ekim gibi bozar zaten bırakırım, yeni sezonda da minimum sayıda dizi izlemek istiyorum. :A

Gerçi 3 bölüm de çok azmış ya, bu duruma bi el atmak lazım. :A
------

Friends hakkında düzgün tabirler kullan. :A
O diğer bölümlere göre kötü dediğiniz kısmı sizden duydum zaten, içim geçti kısmında da hiç yalan söyleyemeyeceğim. :A

• Güldürdün

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
Diyorum ya hemen bitmesin diye günde max. 3 bölüm izliyorum. :A Yaz dizileri Eylül - Ekim gibi bozar zaten bırakırım, yeni sezonda da minimum sayıda dizi izlemek istiyorum. :A

Gerçi 3 bölüm de çok azmış ya, bu duruma bi el atmak lazım. :A
------

O diğer bölümlere göre kötü dediğiniz kısmı sizden duydum zaten, içim geçti kısmında da hiç yalan söyleyemeyeceğim. :A
İyi o zamana liste hazırlamak zor olmasa gerek. Bu haftaki şarkın belli mi? :A
------

Neymiş benim şu anki durumum? :A
@dreamy tanıtımını bekliyoruz o zaman. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
  • Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Friends'in ilk bölümlerinin diğerlerine oranla daha az iyi olduğunu herkes söyler. Ne var bunda? :A
Evet ama bu ilk bölümlerinin de muhteşem olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :A İlk başta karakterleri tanımadığımız için öyle geliyor, yoksa ilk sezon da diğerleri kadar olmasa da şahane. :Z

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,885
Puanı
1,060
Dudaktan Kalbe severmiydin @AteşBöceği :D
Eski dizileri seviyorsun. Bu baya eski sayılır.
Tüm dizi müziklerine bayılıyorum.
------

Lafı neresinden anladın da neresini seçtin, yarına yapsam bile çok özenemem zaten, seni daha çok düşünüyorum. :A

Bunu kendim bile düşünmüyordum ama güzel motivasyon oldu. :A
Hamburger, bu sıralar sataşacak yer arıyor.Önce bana , sıradaki kurban sensin gibi :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: cehennet