eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

Etiket listesi güncel değil ana sayfadakinden kopyalamanı tercih ederdim. Sonra @eskici naz yapıyor beni etiketlemediniz diye. :A
Ne zaman naz yaptığımı gördün :A
------

Şeytan olan sensin seni taşlamalı. :A
------

Yine kov, neyi bekliyorsun. :A
Seni kovsun :A
------

Sen benim sadece jüri başkanımsın ve de öyle kalacaksın. Yoksa @eskici ile naparsan yap ama eleme geceleri burada ol. :A
------

2 saatlik klişe yaz dizilerini izlemene gerek yok. Hepsi çok yakında bitecek zaten. Mom'ı izle yeter. :A
Beni mi istiyorsun sende? :A Kıskanıyor musun @eskici den? :A @xemrexxx
Size birbirinizle mutluluklar diliyorum :A

Son düzenleme:
Ne zaman naz yaptığımı gördün :A
------

Seni kovsun :A
------

Size birbirinizle mutluluklar diliyorum :A
Evvelsi gece halt yiyen ben değil sendin hatırlatayım. :A
------

aşı Olmadan Tvene alamaz merak etme @Aserat
Yeni Su'ya gelirim o zaman Ali'ciğim seçenek çok. :A

Evet ama bu ilk bölümlerinin de muhteşem olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :A İlk başta karakterleri tanımadığımız için öyle geliyor, yoksa ilk sezon da diğerleri kadar olmasa da şahane. :Z
Yoo, muhteşem falan değildi. Yüzlerce Friends hayranı gördüm ilk kez ilk bölümlerine muhteşem diyeni gördüm o da sensin. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and eskici
Evvelsi gece halt yiyen ben değil sendin hatırlatayım. :A
------

Yeni Su'ya gelirim o zaman Ali'ciğim seçenek çok. :A

Yoo, muhteşem falan değildi. Yüzlerce Friends hayranı gördüm ilk kez ilk bölümlerine muhteşem diyeni gördüm o da sensin. :A
Bendede Aşı zorunlu @kerem kimsenin yam yama dönmesini istemem

@Aserat'ı kovup seni alanilirim aslında, zaten transfer olacağız. @Çiğdem'le konuştum 1 hafta şey yapamıyorsa bizde TVen'e geçiş yapacağız. :A @mrt-06
Jüri başkanlığı değil özel jürilik istiyorum ben :A puanlamayı da yine eskisi gibi yapıcam sadece ismim özel jüri olarak anılsın istiyorum :A

• İlginç
Reactions: kerem
Saçmalama hakkını doldurmadın mı hala. :A
Çok ciddiyim, üzgünüm. Ya öyle, ya böyle. :A
------

Jüri başkanlığı değil özel jürilik istiyorum ben :A puanlamayı da yine eskisi gibi yapıcam sadece ismim özel jüri olarak anılsın istiyorum :A
O nasıl oluyor? MAdem özel jüri olarak anacağız niye herkes gibi oylayasın? :A
------

Bendede Aşı zorunlu @kerem kimsenin yam yama dönmesini istemem
Ben aşı olmayı istemiyorum Ali'cim, zorla değil ya. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and eskici
Çok ciddiyim, üzgünüm. Ya öyle, ya böyle. :A
------

O nasıl oluyor? MAdem özel jüri olarak anacağız niye herkes gibi oylayasın? :A
------

Ben aşı olmayı istemiyorum Ali'cim, zorla değil ya. :A
Herkese aynı puanı vermek pek tarzım değil sıralama yapmak daha iyi o yüzden eskisi gibi oylamak istiyorum ama bir yandan da özel jüri olmak istiyorum :A yani sadece “eskici özel jüri” diye yazsan yeter bana başka bir ayrıcalık istemiyorum :A