eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
@eskici sunucu olabilirim mi demiş? Uydurma Allah aşkına. :A

Bizim için hava hoş, @Çiğdem gelince diyeceğini der zaten. :A
------

Sen bakana kadar herkes şarkısını paylaştı, çömezlik akıyor senden. :A
Ne diyecek zorla iş yapmadım diye bana mı kızacak. :A Sadece konu açma, şarkı toplama falan olsa seve seve yaparım ama sonuç toplama, oy açıklama gibi işler benlik değil. :A

Oooo Çınar bey nerelerdesiniz siz :A
Ben buradayım da seni bulmak zor. :A Nasılsa bir daha gidersin diye hoş geldin yazmamıştım ama buradan diyeyim bari hoş geldin. :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ne diyecek zorla iş yapmadım diye bana mı kızacak. :A Sadece konu açma, şarkı toplama falan olsa seve seve yaparım ama sonuç toplama, oy açıklama gibi işler benlik değil. :A

Ben buradayım da seni bulmak zor. :A Nasılsa bir daha gidersin diye hoş geldin yazmamıştım ama buradan diyeyim bari hoş geldin. :A
Ahahahah her seferinde aynı şeyi diyorsun hoşbuldum diyeyim bari ben de :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Bu durum çarşambaya kadar değerlendirelecek, ondan sonra temelli olabilir. Her şey sana bağlı yani. :A @serhatt
------

MS'nin amacı bu. Her hafta daha da zorlaşacak. Hala ilk haftalardayız. Finallerde ikili elemeler olacak üstelik. :A

Zorlayacak o zaman bu yarışma iyice. Anonim oy verebiliyor muyuz:A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060

İlla screenshot mu atalım? @Çiğdem bana bu fikri verdi, zamanında burada kalmak için Atacan'ı bile karşısına almışken bunu yapması hoş değil dedi. Haklı kesinlikle. :A
------

@serhatt @xemrexxx @xBUGRAx @Yiğitt @Aserat @Çiğdem :A Parlak yok ama programlarına örnek bir şarkıcının şarkısına hayır demezler diye düşünüyorum. :A
------

Anlamadım bana mı dedi ben ve Atacan ne alaka. :eek:
Evet. eTV'de kalmak için Atacan'ı bile es geçmiş. Eğer bunu bile yapamıyorsa bizde başka kanala geçeriz dedi. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
İlla screenshot mu atalım? @Çiğdem bana bu fikri verdi, zamanında burada kalmak için Atacan'ı bile karşısına almışken bunu yapması hoş değil dedi. Haklı kesinlikle. :A
------

@serhatt @xemrexxx @xBUGRAx @Yiğitt @Aserat @Çiğdem :A Parlak yok ama programlarına örnek bir şarkıcının şarkısına hayır demezler diye düşünüyorum. :A
------

Evet. eTV'de kalmak için Atacan'ı bile es geçmiş. Eğer bunu bile yapamıyorsa bizde başka kanala geçeriz dedi. :A
Çiğdem sürekli benim kendisine ilk teklif götüren kanal olduğumdan ve teklifi kabul ederken Atacan'ın kanalından haberi bile olmadığını söylemişti şimdi niye başka şekilde yansıtmış anlamadım. Ben kafasına silah dayayıp zorla benim kanala gel falan demedim sadece konuştum ve o da kabul etti. O yüzden olayı hem farklı şekilde yansıtması hem de alenen tehdit etmesini yakıştıramadım. Ben yarışmaya katılırken sunuculuk gibi bir niyetim yoktu o kadar şeyle uğraşmak istemiyorum diye mi suçlu oldum? Kararımı tekrar gözden geçireceğim ama hoş olmadı bilinsin.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Yok o zaman oylamanın bir tadı çıkmaz ki. :A
------

Yine en iyi şarkılarından birini erken harcarsın sen. :A
------

Beni pişman edeceksin gibi geliyor. :A
Olsun çok iyi bir şarkıydı ama bana göre Hadise'nin birçok daha iyi şarkısı var. :A Neyse bunu atarım olmazsa gelen erken harcanma yorumları olursa (bence olmaz) yedekte bir şarkı tutar onu sürerim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem