eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,949
Puanı
1,060
Bu durum çarşambaya kadar değerlendirelecek, ondan sonra temelli olabilir. Her şey sana bağlı yani. :A @serhatt
------

MS'nin amacı bu. Her hafta daha da zorlaşacak. Hala ilk haftalardayız. Finallerde ikili elemeler olacak üstelik. :A
O ne demek be? :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,256
Puanı
1,061
İlla screenshot mu atalım? @Çiğdem bana bu fikri verdi, zamanında burada kalmak için Atacan'ı bile karşısına almışken bunu yapması hoş değil dedi. Haklı kesinlikle. :A
------

@serhatt @xemrexxx @xBUGRAx @Yiğitt @Aserat @Çiğdem :A Parlak yok ama programlarına örnek bir şarkıcının şarkısına hayır demezler diye düşünüyorum. :A
------

Evet. eTV'de kalmak için Atacan'ı bile es geçmiş. Eğer bunu bile yapamıyorsa bizde başka kanala geçeriz dedi. :A
Kuz ne diyonuz:eek:

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,949
Puanı
1,060
İlla screenshot mu atalım? @Çiğdem bana bu fikri verdi, zamanında burada kalmak için Atacan'ı bile karşısına almışken bunu yapması hoş değil dedi. Haklı kesinlikle. :A
------

@serhatt @xemrexxx @xBUGRAx @Yiğitt @Aserat @Çiğdem :A Parlak yok ama programlarına örnek bir şarkıcının şarkısına hayır demezler diye düşünüyorum. :A
------

Evet. eTV'de kalmak için Atacan'ı bile es geçmiş. Eğer bunu bile yapamıyorsa bizde başka kanala geçeriz dedi. :A
Ecünnülerle işim olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and 12.Adam

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
Çiğdem sürekli benim kendisine ilk teklif götüren kanal olduğumdan ve teklifi kabul ederken Atacan'ın kanalından haberi bile olmadığını söylemişti şimdi niye başka şekilde yansıtmış anlamadım. Ben kafasına silah dayayıp zorla benim kanala gel falan demedim sadece konuştum ve o da kabul etti. O yüzden olayı hem farklı şekilde yansıtması hem de alenen tehdit etmesini yakıştıramadım. Ben yarışmaya katılırken sunuculuk gibi bir niyetim yoktu o kadar şeyle uğraşmak istemiyorum diye mi suçlu oldum? Kararımı tekrar gözden geçireceğim ama hoş olmadı bilinsin.
Gerek kalmadı. Gelince kendisiyle konuşursun, ben sadece mesajını ilettim. Zaten hiç yanaşmadığın için zorlamadım. Bir insana zorla bir işi yaparsam hevesim de kaçar ama ben hayal kırıklığına uğradım sadece, onu söyleyeyim. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Gerek kalmadı. Gelince kendisiyle konuşursun, ben sadece mesajını ilettim. Zaten hiç yanaşmadığın için zorlamadım. Bir insana zorla bir işi yaparsam hevesim de kaçar ama ben hayal kırıklığına uğradım sadece, onu söyleyeyim. :X
Hayal kırıklığı mı? Bana ta yarışma başlamadan önce 1 hafta Berlin'e gidiyorum, yardımcı sunucu gerekiyor deyip haberdar etseydin ona göre ayarlama yapılırdı ama sadece oy vereceğimi düşünürken aniden bu kadar büyük bir görevin verilmesine doğal olarak tepki gösterdim. Ben konu açıp şarkı toplarım ama mesela recap hazırlamayı zerre bilmiyorum ve doğal olarak böyle önemli bir şeyi elime yüzüme bulaştırmak istemiyorum. İnan ben de yapmayı isterdim ama böyle yarışmalarda sunucu olarak görev yapmaya sıcak bakmıyorum demiştim.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
@kerem e en çok parayı benim adım kazandırıyor hiç kovar mı. :A
Onun için cuma günü beni ekip onunla halt yedin. :mad:
------

Bir daha beni mumla arasan bulamazsın nankör Alaman bozuntusu...
Sen hala biricik Güllü @serhatt'ımızsın, senin yerine kimse konamaz. :A
------

Sam Smith diyorum, LGBTQ team diyorum hala jeton düşmedi sende. :A
------

Olsun çok iyi bir şarkıydı ama bana göre Hadise'nin birçok daha iyi şarkısı var. :A Neyse bunu atarım olmazsa gelen erken harcanma yorumları olursa (bence olmaz) yedekte bir şarkı tutar onu sürerim. :A
Hay Hay'ı da kullanacak mısın? :A
------

Daha iyi şarkılar da var. :A Ayrıca ilk haftanın acısını çıkarmalıyım yine düşük alsam elenirim. :A
Çok düşük gitmedin aslında. En azından son 3'te değilsin. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Daha iyi şarkılar da var. :A Ayrıca ilk haftanın acısını çıkarmalıyım yine düşük alsam elenirim. :A
Bu haftaya çoğu kişi iddialı şarkılarla giriyor takip ettiğim kadarıyla. :A Bence sana ve birkaç kişiye daha haksızlık etmişler ilk hafta oylamalarında. Ben seçtiğin şarkıyı ilk kez dinlediğim halde kesin üst sıralarda olur diye düşünüyordum. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İZEL - Hasretim (Denizleri Aş da Gel)
Söz: Ercan Saatçi
Müzik: Aykut Gürel
Yönetmen: Abdullah Oğuz - ANS

“İzel - Çelik - Ercan” ve “İzel - Ercan” olarak müzik kariyerine devam eden İzel, 1995 yılında ilk solo albümü “Adak”ı yayınlar ve 1 milyon barajını geçen satış oranlarıyla tek başına daha da başarılı olacağını ilan eder.

Albümün ilk klibi “Hasretim” kısa sürede hit olur. Öyle ki 1995 Genel Seçimleri’nde Anavatan Partisi tarafından seçim şarkısı olarak bile kullanılır. “Oy Mesut denizleri aş da gel”

Yine o dönem ekranlarda fırtınalar estiren Yasemin Yalçın, programının “Kliptomani” bölümünde Hasretim klibine parodi çeker ve o bölüm unutulmazlar arasına girer.

“Hani bakar dalarsın ya guruba*
Bana da öyle bak kulun olayım…”

*Gurup: Ay, güneş, yıldız vb. gök cisimlerinin ufkun altına inmesi.

@12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,949
Puanı
1,060
Senin jüri başkanların burada oluyor mu ki benden ne bekliyorsun :A
------

Kovsa daha çok kazanır :A
maxresdefault (3).jpg

------

------

------

------

------

Kendim yoktum, adım vardı o bile kar sana. :A

Madem öyleyim @eskici ye nasıl böyle jest yaparsın, ona yapacağına bana yap!!!

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and eskici

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
İZEL - Hasretim (Denizleri Aş da Gel)
Söz: Ercan Saatçi
Müzik: Aykut Gürel
Yönetmen: Abdullah Oğuz - ANS

“İzel - Çelik - Ercan” ve “İzel - Ercan” olarak müzik kariyerine devam eden İzel, 1995 yılında ilk solo albümü “Adak”ı yayınlar ve 1 milyon barajını geçen satış oranlarıyla tek başına daha da başarılı olacağını ilan eder.

Albümün ilk klibi “Hasretim” kısa sürede hit olur. Öyle ki 1995 Genel Seçimleri’nde Anavatan Partisi tarafından seçim şarkısı olarak bile kullanılır. “Oy Mesut denizleri aş da gel”

Yine o dönem ekranlarda fırtınalar estiren Yasemin Yalçın, programının “Kliptomani” bölümünde Hasretim klibine parodi çeker ve o bölüm unutulmazlar arasına girer.

“Hani bakar dalarsın ya guruba*
Bana da öyle bak kulun olayım…”

*Gurup: Ay, güneş, yıldız vb. gök cisimlerinin ufkun altına inmesi.

@12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf
Buğracım bu sefer İzel ile katıldığın için teşekkür 😁😁 Not: Seçim kampanyanı beğendim 👍

• Harika
  • Beğendim
Reactions: xBUGRAx and 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
------

------

------

------

Aklımda var, bi bakmak lazım duruma göre. :A Yalnız yakın zamanda kullanmam galiba. :A

• Güldürdün