eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
Hamburger bugün solundan mı kalktın? :A Listeyi kopyalayamadım.
İki sekme yan yana açıp etiket listesini kopayalayıp yapıştıracaksın işte. Bu kadar zor olmasa gerek. :A
------

Tamam ama ben de diyorum ki oylarını bana atsın ve olası şüphenin önüne geçilsin. :A Çiğdem adaletli şekilde idare edecektir zaten. :A
Dalga mı geçiyorsun?.. Umarım ciddi değilsindir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
İnternet sıkıntımdan dolayı o kadar dolanamıyordum buralarda, onun da etkisi var. Kendime geleyim bomba gibi dönücem. :A

Hangisini nereye koyacaksın sıkıntı o, yoksa yani benim sevdiğim 14 şarkısı var elimde şimdilik. :A
Tıklanmalar ve Spotify'dan yardım alabilirsin. Hala dönemedim mi sen anaannenlerden? :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,837
Puanı
710
@Çiğdem'in mesajı:

Aaa dengeli güzel bir sezon açılışı olmuş :Z Kim ne verdi bilmiyorum Serdar beyin hakkını verenler zaten müzik adamlarıdır :A Kötü verenler üzülmesinler iyi velerek sizde müzik adamı olabilirsiniz :A Şaka bir yana herkese teşekkürler bayram sonrası 3.hafta zaten beraberiz alamancı keremden son kez rica ederek şarkımı sizlere sunuyorum keyifli dinlemeler bende şarkıya göre oylamaya devam edecem ama boncuksuz zor oluyormuş :A Başarılar :bhr: :bhr: :bhr:

(01:57 - 03:04)

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
------

Seni erkenden elemeye çalışıyorum, sonuçta sensiz de yaparız diyen yarışmacıyı kendi yarışmamda görmek istemiyorum. Haksız mıyım? :A
Mesajı okuyunca bile içime bir enerji geldi, @Çiğdem gelse de sonuç geceleri şenlense. :Z

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Hangi dizileri izleyeceksin? :A
Baht Oyunu, Aşk Mantık İntikam, sanırım Ada Masalı ve Cam Tavanlar, sonra uzun bir aradan sonra yeniden Mom'a başlamıştım ve bu hafta olmaz da kendime bölümleri 40-45 dakikalık bir dizi bulmam lazım, aslında Sex Education'ın ilk bölümüne biraz bakmıştım ama ondan devam eder miyim bilemedim. :A

• İlginç
Reactions: kerem