eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

Beni mi istiyorsun sende? :A Kıskanıyor musun @eskici den? :A @xemrexxx
Sen benim sadece jüri başkanımsın ve de öyle kalacaksın. Yoksa @eskici ile naparsan yap ama eleme geceleri burada ol. :A
------

Baht Oyunu, Aşk Mantık İntikam, sanırım Ada Masalı ve Cam Tavanlar, sonra uzun bir aradan sonra yeniden Mom'a başlamıştım ve bu hafta olmaz da kendime bölümleri 40-45 dakikalık bir dizi bulmam lazım, aslında Sex Education'ın ilk bölümüne biraz bakmıştım ama ondan devam eder miyim bilemedim. :A
2 saatlik klişe yaz dizilerini izlemene gerek yok. Hepsi çok yakında bitecek zaten. Mom'ı izle yeter. :A

Sen benim sadece jüri başkanımsın ve de öyle kalacaksın. Yoksa @eskici ile naparsan yap ama eleme geceleri burada ol. :A
------

2 saatlik klişe yaz dizilerini izlemene gerek yok. Hepsi çok yakında bitecek zaten. Mom'ı izle yeter. :A
Klişe deme komediye hasret kaldım. :A Zaten o ikisini ele belki izlemem de diğer ikisini takip ediyorum. :A Onu hemen bitirmemek için günde 3 bölüm izliyorum, geri kalan vakit boş. :A

• İlginç
Reactions: kerem
------

Kendini bana göstermediğin müddetçe bu isteğin hiçbir zaman gerçekleşmeyecek. :A

Klişe deme komediye hasret kaldım. :A Zaten o ikisini ele belki izlemem de diğer ikisini takip ediyorum. :A Onu hemen bitirmemek için günde 3 bölüm izliyorum, geri kalan vakit boş. :A
Mom var, Friends var, HIMYM var, TBBT var, Seinfeld var. Var oğlu var yani. Kaliteli komedi izlemeni tavsiye ederim. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
Mom var, Friends var, HIMYM var, TBBT var, Seinfeld var. Var oğlu var yani. Kaliteli komedi izlemeni tavsiye ederim. :A
Zaten sit-com'ların hepsine bir göz atmak istiyorum. :A Normalde Friends'in ilk bölümünün 11 dakikasını mı ne izlerken içim geçmişti ama ilk başları diğer bölümlere göre çok iyi değil diye yorumlar gördüm, Mom bitsin Friends'ten devam edicem. :A

Zaten sit-com'ların hepsine bir göz atmak istiyorum. :A Normalde Friends'in ilk bölümünün 11 dakikasını mı ne izlerken içim geçmişti ama ilk başları diğer bölümlere göre çok iyi değil diye yorumlar gördüm, Mom bitsin Friends'ten devam edicem. :A
İşte o boş yaz dizilerini izlemektense bunları izle, boşuna vakit kaybetme. :A

• Güldürdün
Friends hakkında düzgün tabirler kullan. :A

• İlginç
İşte o boş yaz dizilerini izlemektense bunları izle, boşuna vakit kaybetme. :A
Diyorum ya hemen bitmesin diye günde max. 3 bölüm izliyorum. :A Yaz dizileri Eylül - Ekim gibi bozar zaten bırakırım, yeni sezonda da minimum sayıda dizi izlemek istiyorum. :A

Gerçi 3 bölüm de çok azmış ya, bu duruma bi el atmak lazım. :A
------

Friends hakkında düzgün tabirler kullan. :A
O diğer bölümlere göre kötü dediğiniz kısmı sizden duydum zaten, içim geçti kısmında da hiç yalan söyleyemeyeceğim. :A

• Güldürdün
Diyorum ya hemen bitmesin diye günde max. 3 bölüm izliyorum. :A Yaz dizileri Eylül - Ekim gibi bozar zaten bırakırım, yeni sezonda da minimum sayıda dizi izlemek istiyorum. :A

Gerçi 3 bölüm de çok azmış ya, bu duruma bi el atmak lazım. :A
------

O diğer bölümlere göre kötü dediğiniz kısmı sizden duydum zaten, içim geçti kısmında da hiç yalan söyleyemeyeceğim. :A
İyi o zamana liste hazırlamak zor olmasa gerek. Bu haftaki şarkın belli mi? :A
------

Neymiş benim şu anki durumum? :A
@dreamy tanıtımını bekliyoruz o zaman. :A

• Güldürdün
Friends'in ilk bölümlerinin diğerlerine oranla daha az iyi olduğunu herkes söyler. Ne var bunda? :A
Evet ama bu ilk bölümlerinin de muhteşem olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :A İlk başta karakterleri tanımadığımız için öyle geliyor, yoksa ilk sezon da diğerleri kadar olmasa da şahane. :Z

Dudaktan Kalbe severmiydin @AteşBöceği :D
Eski dizileri seviyorsun. Bu baya eski sayılır.
Tüm dizi müziklerine bayılıyorum.
------

Lafı neresinden anladın da neresini seçtin, yarına yapsam bile çok özenemem zaten, seni daha çok düşünüyorum. :A

Bunu kendim bile düşünmüyordum ama güzel motivasyon oldu. :A
Hamburger, bu sıralar sataşacak yer arıyor.Önce bana , sıradaki kurban sensin gibi :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: cehennet