eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Çok mersi canım :A

1892154_620x410.jpg
Artık kıytırık dizilerini bol bol izle :A :A :A

Hepsi'nin üyelerinin böyle herkesle fotolarını bulamazsın. Gülben gibi yılışık, yapışkan tipler değiller onlar, o zaman ne yapacaksın bakalım :A

@MasacRE- i dinleme bu arada grup Hepsi seç her şarkılarını bilirim Gülçininde ayrıca çıkardıklarından alabiliyorsun sana listede yardımcı olurum @destere de seni destekler 4 ecünnü :A :A :A

Kamuoyu yoklamam devam edecek bir süre daha hayırlısı. :A

Yarışmada son ikiye kalan @kerem @Maskeli Fedai Tebrikler iyi bir sezon,ayrıca iyi yarıştınız..
Ayrıca yarışmayı kazanan @kerem çok Tebrikler Sertabla iyi ikili oldunuz..
@Çiğdem- emeğine sağlık yarışmayı iyi sundun çok keyifli bir yarışma,keyifli bir program:D
“Pis” damgası vurulan muhteşem oylarımız ile yarışmanın adeta seyrini değiştirdik. :A @MasacRE- @DarkLegenD
Teşekkürler arkadaşlar destekleriniz unutulmaz tabikide :Z:Z:Z

Harika attığımı düşündüm sonradan sen etiketleyince farkettim. :A

Deniz bey hem yarışmayı 3 gün sonra unutacağım zaten o yüzden önemli değil diyor, sonrada başlıyor ağıtlar yakmaya. :A

Mesajım geliyor. :A
Ayran içtik ayrımi düştük dedim :A Gözden ırak gönüldende ırak misali :A

Evet aynen öyle oldu, aslında beklemiyordum ama haftaları teker teker atlayınca sonlara doğru olabilir dedim ve oldu da. :Z:Z

Rengarenk şarkısı nazar boncuğumuz olsun, onun dışında hiç alt sıralara düşmedim. Yine final şarkısıyla açık ara farkla şampiyon unca mutly oldum gerçekten. :D

Ha, belki biliyorsun daha önce sana hatırlatacaktım ama forumda ölü gibisin bu aralar, hazır yakalamışken şimdi söyleyeyim. :A

Final şarkım "Söz Bitti" yani Unutursun şarkısıydı. Hep bu şarkıyı paylaşıp seni etiketleyecektim diyordum. :F
bcda5b8b4e.jpeg

9be98ed96b.jpeg

Temmuz'da 5.000'ler kulübüne girdiğimde bana finalde kullanacağım şarkıyı hediye etmiştin, o zaman MS başlamamıştı tabii.

Bende o şarkıyı finalde kullanacağımı hiç düşünmezdim ama kısmet böyle oldu ve şampiyon olduk. Şarkın uğurlu geldi yani, o yüzden şarkıyı paylaştığımda bu mesajın aklıma gelmişti. :Z

Bende bu şarkıyı kullanırsam seni etiketlemeyeceğim demiştim, kısmet şampiyonluk konusunda oldu, tekrar teşekkür ederim. :bhr:

b67590f0dc.jpeg

4a54e4a0ee.jpeg
Aaa böyle bir mesaj beklemiyordum 😱 Acaba niçin bu şarkıyı paylaştım :A sonra konuya gidip bakacam. Güzel şeyler yazmışız :A En sevdiğim şarkılarından biri Sertab'ın. Etiketleyecem deyip yapmamışsın ama :A bak konuda ne güzel sözümü tutuyorum diyede belirtmişim :Abana çek biraz.
o değilde ben ne çok @denizz19 deyip duruyormuşum mesajlarda,onu farkettim :A ahanda yine dedim :A

@kerem tebrik ederim canım benim, Sertab bir ara gidiyor demiştim ama çok iyi yere geldi ve şampiyon oldu. Forum tarihine de adını yazdırdı böylece, tekrardan tebrikler. :bhr:

@Maskeli Fedai kardeşim sen de çok iyi geldin, forum zaten Yalın'ı seviyor. Finale kalmasına şaşırmadım, seni de tebrik ediyorum. :bhr:

Vee @Çiğdem- emeklerine sağlık, çok iyi bir iş çıkardın. Vallahi çok zor iş, asla yürütemem böyle bir etkinliği. Bize bu zevki tekrar yaşattığın için teşekkür ediyoruz. :bhr: :Z