eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
460
@xBUGRAx Gülben Ergen ile çok büyük renk kattı bence finale çıkanlar kadar katkısı etkisi var bu sezonda bunu inkar edemem çok teşekkürler renk kattın :Z:Z:Z

@ozmoturk hernekadar takılsamda bizim forumdakı huyumuz o :A Çok iyi yarıştı Sezen tabi final görebilirdi ama bu ozmoturkun başarısını gölgelemez her sezon bir tık daha gelişim gösteriyorsun :Z

@dreamy Gülşenle büyük renk kattı daha ileriside olabilirdin ama All Star gibi bir kazaya kurban gittin sende Gülşenle orda da biraz erken elenmişti ama bu sezona renk katanlardan oldun ve iyide gittin bence :bhr:

@Billy Kane Demeti sevmiyorum evet ama 1 kere dısında sanırım en düşüğü vermedim bir kaç ekz tam puanda verdim yanı hakkını antiliğime rağmen yemediğimi düşünüyorum sende yarışmaya renk katanlardan oldun sanada teşekkürler :Z:Z:Z
Hayret ağzından elem kelem bir söz çıkmamış :A Yarışma için teşekkürler , kazanan @kerem ve finale kalan @Maskeli Fedai başta olmak üzere yarışan, oy veren, sunan herkese teşekkürler :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hiç güzel bişeyede hayran olmamış bu meret :) tesadüfen iyi bişeye hayran olsada gönül rahatlığıyla seçebilseydik :)
Acunun survvivorunda da şu ayaktakı king kongu seviyor :A :A :A @Maskeli Fedai
620_340_turabi-adem-tartismasinda-kim-hatali-640x351.06796116504853_5b0bda8cb8d41.jpg

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
460
@Çiğdem- i karın tokluğuna bile çalıştırmamışsınız ey insafsızlar :A @kerem sana Alman yemeklerinden bir buket sunum yapar heralde, o kadar da ayı değildir :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
senin değil sertabın arkasındaydım:) senin arkanda ne işim olur o kokuya burunmu dayanır :))
Sonuç olarak şampiyon ben oldum. :Z Birnevi senin oyların sayedinde de Rengarenk ilede elenmedim. Şimdi sen Chantal'ı haketmiyorsunda kim hakediyor söyle bana. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
@yatutarsa @MEnes @Felon

Şimdi gelelim jurilere öncelikle tüm juri ekibime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum ilk haftalardan beridir yalnız bırakmadınız hepiniz sağolun bu yarışma sizin oylarınız olmadan yürümez tekerlekleri yanı sizin oylar yarışmanın :Z:Z:Z Bu sezon özellikle teşekkür edeceklerimden

@Bully özellikle çok teşekkürler başkanlar kadar yardımı dokundu geldi elinden geleni yaptı yardımcım gibiydi gitti hala oyları devam etti 1 yıl aradan sonra foruma gelip bizle tekrar eğlendiğin için teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@serhatt Yine aslında görünmez başkanlar denirya öyle oda yarışmanın büyük renklerinden oldu hiç yalnız bırakmadı bizi oylarıyla eğlencesiyle katkı sağladı :Z

Kütük @MasacRE- ve pis oyları diye adlandırğımız @DarkLegenD @Sherlock üçününde ayrı ayrı katkıları tartışılmaz hernekadar oylarını sayma desede yarışmacılar :A İyi ki devam ettiniz yarışmacı olarakta juri olarakta kısaca MS de hep yeriniz var :bhr:

Sıvacılardan @Doğu @MEnes sizleride hep juri görmeye devam etmek istiyoruz Benim Albümüm de sohbetleriniz koyulaşmış sonra ogünden beridir foruma renk katmıştınız banada hep desteğiniz sürdü teşekkürler :bhr::bhr::bhr: @Felon seninde uzun zaman sonra tekrar juri olman güzeldi ve görüşlerinle sonuclara katılımlarınla renk kattın sende :bhr:

@pompy @xdragxx @yatutarsa gibi ara sıra oy verip bizi kırmayan forum halkınada teşekkürler :Z:Z:Z

“Pis” damgası vurulan muhteşem oylarımız ile yarışmanın adeta seyrini değiştirdik. :A @MasacRE- @DarkLegenD

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Yarışmada son ikiye kalan @kerem @Maskeli Fedai Tebrikler iyi bir sezon,ayrıca iyi yarıştınız..
Ayrıca yarışmayı kazanan @kerem çok Tebrikler Sertabla iyi ikili oldunuz..
@Çiğdem- emeğine sağlık yarışmayı iyi sundun çok keyifli bir yarışma,keyifli bir program:D