eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@destere @mrt-06 @sokak sanati @xemrexxx

Başkanlarımıza gelelim konuda zaten değinmiştim ama yine teşekkür edelim :bhr:

@destere İlk başkandı hatta bu juri başkanlığı olayını 2016 da Benim Albümüm de ikimiz keşfetmiştik ve yarışmaya ayrı bir hava kattı son sezon forumda yoktun bu sezona yetişmene sevindik renk kattın :bhr::bhr::bhr:

@sokak sanati Daha önce sezonlarda juri başkanlığı yapmıştı bu sezon şef oldu anlamı hep juri olmakmış sanırım , yarışmacı olmasından memnundum ama şef olarakta büyük katkısı oldu her türlü destek verir zaten yarışsın yarışmasın çok teşekkürler şefimiz :Z

@xemrexxx Forumda aktifliği azalınca son 2 sezondur yarışmacı olamıyor ama bu sezon juri başkanlığında büyük renk kattı zaten forum için eğlence bakımından olmazsa olmaz üye teşekkürler ama yarışmacı olmanıda özledik :bhr:

@mrt-06 gelirsek 2 ayrı katkısı oldu Zülfü ile yarışmacıydı böyle bir sezonda 7.haftaya kadar gelmek başarıydı güzel eserler dinledik ve juri başkanlığı olarak katkısı devam etti zaten desteğini katkısını bizden esirgemez hiç bir zaman :bhr::bhr::bhr:

Böyle yönetim dünyada yok vlla :Z:Z:Z
-Juri Başkanları-
Milli Şef @sokak sanati
7b5f129a57.gif

Korişimiz @xemrexxx
giphy-7.gif

Doğal Afet @mrt-06
tumblr_nx5echlZ3O1ucvdjxo4_250.gif

tumblr_nx5echlZ3O1ucvdjxo3_250.gif

Fok @destere
s-eb81251916cddca69e4dcdf984eb4daa7c91b229.gif

Ay bıktım boncuklarindan

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,022
Puanı
1,060
@yatutarsa @MEnes @Felon

Şimdi gelelim jurilere öncelikle tüm juri ekibime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum ilk haftalardan beridir yalnız bırakmadınız hepiniz sağolun bu yarışma sizin oylarınız olmadan yürümez tekerlekleri yanı sizin oylar yarışmanın :Z:Z:Z Bu sezon özellikle teşekkür edeceklerimden

@Bully özellikle çok teşekkürler başkanlar kadar yardımı dokundu geldi elinden geleni yaptı yardımcım gibiydi gitti hala oyları devam etti 1 yıl aradan sonra foruma gelip bizle tekrar eğlendiğin için teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@serhatt Yine aslında görünmez başkanlar denirya öyle oda yarışmanın büyük renklerinden oldu hiç yalnız bırakmadı bizi oylarıyla eğlencesiyle katkı sağladı :Z

Kütük @MasacRE- ve pis oyları diye adlandırğımız @DarkLegenD @Sherlock üçününde ayrı ayrı katkıları tartışılmaz hernekadar oylarını sayma desede yarışmacılar :A İyi ki devam ettiniz yarışmacı olarakta juri olarakta kısaca MS de hep yeriniz var :bhr:

Sıvacılardan @Doğu @MEnes sizleride hep juri görmeye devam etmek istiyoruz Benim Albümüm de sohbetleriniz koyulaşmış sonra ogünden beridir foruma renk katmıştınız banada hep desteğiniz sürdü teşekkürler :bhr::bhr::bhr: @Felon seninde uzun zaman sonra tekrar juri olman güzeldi ve görüşlerinle sonuclara katılımlarınla renk kattın sende :bhr:

@pompy @xdragxx @yatutarsa gibi ara sıra oy verip bizi kırmayan forum halkınada teşekkürler :Z:Z:Z
Çok mersi canım :A

1892154_620x410.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,022
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
La şunu sen de bir dene @Çiğdem- den kurtulmak için @serhatt in kafasına iki yumruk atarız ağlar : @Harunnn60 zaten kahrolur bu durumda @kerem mahvolur sen de Hogathadan kurtulursun :A @Dosi @vadikızı @cookies @mrt-06 @DarkLegenD @MasacRE- @MEnes @Sherlock @gözlemci @ozmoturk @Aserat @xBUGRAx @Yiğitt @dreamy @Maskeli Fedai @ozgur2113 @turkuazz Ekli dosyayı görüntüle 62520
Şaka gibi :F
Gün içinde etiketlerine devam ederim bakmaya. en son bu üstteydi :A

Bu arada tebrikler @kerem
Sende benim gibi ilk yarışmanda şampiyonluğu tatmışsın. Benim uzun maratonlu ilk ve son yarışmacı tecrübemdi :A
Sertab Erener doğru bir seçimdi. Şaşırmadım :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,228
Puanı
1,061
İki isim de finale çıkmayı sonuna kadar hak eden isimlerdi o yüzden kaliteli bir yarış oldu. İlk başta senin emeklerine sağlık. :bhr: @Çiğdem-

Açıkçası ilk kez yarışmana rağmen çok iyi bir yarış çıkardın. Çok doğru stratejiler uygulayarak güçlü rakipleri eledin. Yani 1. olamasaydın bile her türlü kazanmış olurdun. Sertab da sevdiğim bir isimdir zaten ki verdiğim puanlardan anlamışsındır. Tebrikler. :Z @kerem

Sen de yine çok iyi yarıştın. 2-3 hafta dışında Yalın'a da hep yüksek vermiştim neyse ki forum da desteklerini esirgemedi. Sana da tebrikler. :D @Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Gerçekten çok şaşkınım, hatta şuan şoktayım. Aslında rakibimin şarkısını görünce bu beklediğim bir sonuçtu. Bilmiyorum, gerçekten çok çok çok mutluyum. Hakedenin kazandığına inanıyorum. :Z:Z:Z

Bu sezon ilk kez katıldım MusicSurvivor'a. Aslında bu yarışmaya katılırken ortalarda eleneceğimi düşünüyordum, 5. haftayı bile görmek benim için bir başarıydı. Tabii ki hafta hafta birçok destek gördüm. Başta @Harunnn60 ve @Çiğdem- olmak üzere bu haftaları görmemi sağlayan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. :bhr::bhr:

Tabii ki bu yarışmada şampiyon olmamı sağlayan verdiği oylarla desteklerini esirgemeyen @bazinga @xBUGRAx @MEnes @HachiKo @-potterhead- @BesaleT @ozmoturk @dreamy @MayısKralı @serhatt 'a

Finalde Şampiyon olmamı sağlayan @ozgur2113 @vadikızı @turkuazz @MasacRE- @tolgab @Ahmed @soo @pompy 'e,

Ve tabii ki Jüri başkanlarımız
Milli Şef @sokak sanati 'na,
Korişimiz @xemrexxx 'ye,
Ve fok @destere 'ye çok çok çok çok çok teşekkür ederim. Heyecandan ismini unuttuğum arkadaşlar olursa kusura bakmasın. Şampiyon olmamı sağlayan sizin oylarınızdı. :Z:Z:Z

Sertab Erener gerçekten çok beğendiğim bir sanatçıydı. Yatıp kalkıp onun şarkılarıyla büyüdüm. Türkiye'de böylesine kaliteli müzik yapan ve tabiiki ülkemize müzik adına birçok şey katan bu isim şampiyon olduğu için çok daha mutluyum. :bhr::bhr:

İlk sezonumda Şampiyon olmaktan çok gurur duydum, ve bu gururumu forumda çok özlediğimiz, canım dostum, herşeyim, sırdaşım olan @Harunnn60 'a adıyorum. Çok destek olduk birbirimize, gerçekten ruh ikizimi buldum diyebilirim. İki insan bu kadar mı aynı olurun örneğiyiz. Kısa süre sonra tekrar aramızda olacak, gerçekten bu platformda yokluğunu o kadar hissediyorum ki. :bhr::bhr::bhr:

Çok mutluyum ya, gerçekten çok mutluyum. Hepinize çok teşekkür ederim. 30 Ekim'de forumda ilk yılımı doldurmadan buralara kadar geldim, hepiniz iyiki varsınız. :D
Tebrikler güzel yarıştın ve Sertap Erener gibi bir ustayla kazanmayı hak ettin. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@yatutarsa @MEnes @Felon

Şimdi gelelim jurilere öncelikle tüm juri ekibime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum ilk haftalardan beridir yalnız bırakmadınız hepiniz sağolun bu yarışma sizin oylarınız olmadan yürümez tekerlekleri yanı sizin oylar yarışmanın :Z:Z:Z Bu sezon özellikle teşekkür edeceklerimden

@Bully özellikle çok teşekkürler başkanlar kadar yardımı dokundu geldi elinden geleni yaptı yardımcım gibiydi gitti hala oyları devam etti 1 yıl aradan sonra foruma gelip bizle tekrar eğlendiğin için teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@serhatt Yine aslında görünmez başkanlar denirya öyle oda yarışmanın büyük renklerinden oldu hiç yalnız bırakmadı bizi oylarıyla eğlencesiyle katkı sağladı :Z

Kütük @MasacRE- ve pis oyları diye adlandırğımız @DarkLegenD @Sherlock üçününde ayrı ayrı katkıları tartışılmaz hernekadar oylarını sayma desede yarışmacılar :A İyi ki devam ettiniz yarışmacı olarakta juri olarakta kısaca MS de hep yeriniz var :bhr:

Sıvacılardan @Doğu @MEnes sizleride hep juri görmeye devam etmek istiyoruz Benim Albümüm de sohbetleriniz koyulaşmış sonra ogünden beridir foruma renk katmıştınız banada hep desteğiniz sürdü teşekkürler :bhr::bhr::bhr: @Felon seninde uzun zaman sonra tekrar juri olman güzeldi ve görüşlerinle sonuclara katılımlarınla renk kattın sende :bhr:

@pompy @xdragxx @yatutarsa gibi ara sıra oy verip bizi kırmayan forum halkınada teşekkürler :Z:Z:Z
Eski goygoylarımız yok ama oylarımızla desteklemeye devam ederiz. :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Açlıktan duvarı kemireceğim, sana söyleyeceklerim var geliyorum. :A
ikinci alıntıyı sil bari :F o nabız kontrolüydü :A Benim mesajın üst ve altlara sen dalınca acaba oluştu kafamda haklı olarak :A üstelik @denizz19 beyinki etiketsiz ve herzamanki gibi sözde kendisiyle konuştuğu gibi görünen ama aslınca çok şey ifade etmeye çalıştığı bir mesaj :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
İki isim de finale çıkmayı sonuna kadar hak eden isimlerdi o yüzden kaliteli bir yarış oldu. İlk başta senin emeklerine sağlık. :bhr: @Çiğdem-

Açıkçası ilk kez yarışmana rağmen çok iyi bir yarış çıkardın. Çok doğru stratejiler uygulayarak güçlü rakipleri eledin. Yani 1. olamasaydın bile her türlü kazanmış olurdun. Sertab da sevdiğim bir isimdir zaten ki verdiğim puanlardan anlamışsındır. Tebrikler. :Z @kerem

Sen de yine çok iyi yarıştın. 2-3 hafta dışında Yalın'a da hep yüksek vermiştim neyse ki forum da desteklerini esirgemedi. Sana da tebrikler. :D @Maskeli Fedai
İlk sezonumda banada sürpriz oldu ama sonlara doğru gelince iyice hırslanıp istediğime ulaştım. Tabii ki Çeyrek finale kadar senden çok iyi puanlar aldım. Gerçekten puanlarınla beni çok mutlu ettin, o yüzden teşekkür ederim. :bhr::Z

Ama finalde en büyük şoku senin oyunla yaşadım diyebilirim, her hafta tam puan aldığım birinin çeyrek finalden sonra en önemli haftalarda desteğini görememek üzdü tabii. O yüzden bunu bir kenara yazdım, haberin olsun. :pala:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
ikinci alıntıyı sil bari :F o nabız kontrolüydü :A Benim mesajın üst ve altlara sen dalınca acaba oluştu kafamda haklı olarak :A üstelik @denizz19 beyinki etiketsiz ve herzamanki gibi sözde kendisiyle konuştuğu gibi görünen ama aslınca çok şey ifade etmeye çalıştığı bir mesaj :A
Harika attığımı düşündüm sonradan sen etiketleyince farkettim. :A

Deniz bey hem yarışmayı 3 gün sonra unutacağım zaten o yüzden önemli değil diyor, sonrada başlıyor ağıtlar yakmaya. :A

Mesajım geliyor. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Şaka gibi :F
Gün içinde etiketlerine devam ederim bakmaya. en son bu üstteydi :A

Bu arada tebrikler @kerem
Sende benim gibi ilk yarışmanda şampiyonluğu tatmışsın. Benim uzun maratonlu ilk ve son yarışmacı tecrübemdi :A
Sertab Erener doğru bir seçimdi. Şaşırmadım :D
Evet aynen öyle oldu, aslında beklemiyordum ama haftaları teker teker atlayınca sonlara doğru olabilir dedim ve oldu da. :Z:Z

Rengarenk şarkısı nazar boncuğumuz olsun, onun dışında hiç alt sıralara düşmedim. Yine final şarkısıyla açık ara farkla şampiyon olunca mutlu oldum gerçekten. :D

Ha, belki biliyorsun daha önce sana hatırlatacaktım ama forumda ölü gibisin bu aralar, hazır yakalamışken şimdi söyleyeyim. :A

Final şarkım "Söz Bitti" yani Unutursun şarkısıydı. Hep bu şarkıyı paylaşıp seni etiketleyecektim diyordum. :F

bcda5b8b4e.jpeg

9be98ed96b.jpeg

Temmuz'da 5.000'ler kulübüne girdiğimde bana finalde kullanacağım şarkıyı hediye etmiştin, o zaman MS başlamamıştı tabii.

Bende o şarkıyı finalde kullanacağımı hiç düşünmezdim ama kısmet böyle oldu ve şampiyon olduk. Şarkın uğurlu geldi yani, o yüzden şarkıyı paylaştığımda bu mesajın aklıma gelmişti. :Z

Bende bu şarkıyı kullanırsam seni etiketleyeceğim demiştim, kısmet şampiyonluk konusunda oldu, tekrar teşekkür ederim. :bhr:

b67590f0dc.jpeg

4a54e4a0ee.jpeg

Son düzenleme: