MusicSurvivor 6.Sezon Şampiyonu / Erkin Koray Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yok haksızlığa gelemiyorum. 3 günde yaptık diye övmüş. Millet 3-5 saatte yapıyor onu.:F Kara Sevda'da aynı şekilde. Son fragman 2 milyon izlendi.:A

Yaprak Dökümü ile yarışıyorum destek vermek istersen orada ol.:A

Bunları yüzüme söyleyerekte ne iyi ettin.s.s
Sen benim başkanım değil canyoldaşımsın. :bhr: Sen, benim seni başkanım olarak görmemi istesen de gerçek bu. :bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yok haksızlığa gelemiyorum. 3 günde yaptık diye övmüş. Millet 3-5 saatte yapıyor onu.:F Kara Sevda'da aynı şekilde. Son fragman 2 milyon izlendi.:A

Yaprak Dökümü izlerdim zamanında, sahnelerine bağlı olur puanların.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hiç, öylesine.

Amacın her ne kadar prim ve kısasa kısas da olsa, Mert Karadağ olarak destek vermeye karar verdik.

@Çiğdem- sen de beğenirsin şunun durumunu.
hhahah aa fragmanmı paylasmıs beğenirim tabi :Z:Z:Z

birgün herkes mertci olacak @MasacRE- :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
6 saatten 1 milyon olmuşsunuz. Millet elemlensin diye paylaştım.:A

Bi saolun sizin sayenizde falan der pis nankör.:A

@Çiğdem- in Aşkı Memnu ve Danla Biliç iş birliğiyle yapmış olduğu entrika dolu oyun içinde oyun dönen ve acunvari finaline dair sessiz bir tepki sürdürüyordum halbuki. :A

Ama kabul edelim, güzel bir final oldu. Bir ara umudumu kaybeder gibi oldum hatta. :A

Final haftası hariç yarışma boyunca verdiği emek ve çabadan dolayı @Çiğdem-e teşekkür ediyorum ve MS 7.sezonun son haftasına kadar bu şampiyonluk kemerini koruyacağıma söz veriyorum ayrıca 7.Sezonda da @Bully bizden korksun artık onun dönemini @MasacRE- ile el ele vererek kapattık. :A

Ayrıca @sokak sanati sana da özel olarak teşekkür ettim ya ilk sayfada niye pis nankör diyorsun. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İlk şampiyonluğum oldu, tüm forum halkına çok teşekkür ediyorum. Finaldeki rakibim @MasacRE-'yi büyük başarısından ve emeğinden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.
Yarışma boyunca en zorlu kısım ilk 5 haftaydı. Bu 5 haftalık zorlu süreçte öneri, tavsiye ve yorumlarıyla buralara gelmeme büyük katkıları olmuş @mrt-06, @Çiğdem- e, maddi manevi desteklerinden dolayı @Sokak Sanati ve @DarkLeqenD e, ve tüm yarışma boyunca destek ve yorumlarıyla her zaman yanımda olan, biricik dost @Dosi ye özel olarak çok teşekkür ediyorum. :)

Son olarak, sayesinde şampiyon olduğum büyük sanatçıya, Erkin Koray'a teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Amma resmi bi balkon konuşması oldu, tecrübesizliğime verin. :A
@sokak sanati @DarkLeqenD maddi olarak nasıl bir destekte bulundunuz. :A "maddi ve manevi" yazılmış da. :A

Ayrıca bana da ayrıca teşekkür etmeliydin hem yardım et hem ödül ver sonra sıradan bir teşekkür. :S

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@sokak sanati @DarkLeqenD maddi olarak nasıl bir destekte bulundunuz. :A "maddi ve manevi" yazılmış da. :A

Ayrıca bana da ayrıca teşekkür etmeliydin hem yardım et hem ödül ver sonra sıradan bir teşekkür. :S

Puan maddi, Erkin'i desteklemeleri manevi :A

Teşekkürler arasında senin de adın geçiyor ama etiket nedense hiç çalışmamış, bizim balkon konuşması şansımız da bu kadar olur :A

@Bully nin şampiyonluk kemerinden daha zorlu bir kemeri tasarladığın için yeniden eline sağlık tekrar teşekkür ediyorum, şimdiki hedefim @Bully den o kemeri almak. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk şampiyonluğum oldu, tüm forum halkına çok teşekkür ediyorum. Finaldeki rakibim @MasacRE-'yi büyük başarısından ve emeğinden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.
Yarışma boyunca en zorlu kısım ilk 5 haftaydı. Bu 5 haftalık zorlu süreçte öneri, tavsiye ve yorumlarıyla buralara gelmeme büyük katkıları olmuş @mrt-06, @Çiğdem- e, maddi manevi desteklerinden dolayı @Sokak Sanati ve @DarkLeqenD e, ve tüm yarışma boyunca destek ve yorumlarıyla her zaman yanımda olan, biricik dost @Dosi ye özel olarak çok teşekkür ediyorum. :)

Son olarak, sayesinde şampiyon olduğum büyük sanatçıya, Erkin Koray'a teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Amma resmi bi balkon konuşması oldu, tecrübesizliğime verin. :A

Harika birisin sen.:bhr::A

@Çiğdem- in Aşkı Memnu ve Danla Biliç iş birliğiyle yapmış olduğu entrika dolu oyun içinde oyun dönen ve acunvari finaline dair sessiz bir tepki sürdürüyordum halbuki. :A

Ama kabul edelim, güzel bir final oldu. Bir ara umudumu kaybeder gibi oldum hatta. :A

Final haftası hariç yarışma boyunca verdiği emek ve çabadan dolayı @Çiğdem-e teşekkür ediyorum ve MS 7.sezonun son haftasına kadar bu şampiyonluk kemerini koruyacağıma söz veriyorum ayrıca 7.Sezonda da @Bully bizden korksun artık onun dönemini @MasacRE- ile el ele vererek kapattık. :A

Ayrıca @sokak sanati sana da özel olarak teşekkür ettim ya ilk sayfada niye pis nankör diyorsun. :A

Etiket gelmemiş yoksa atlamam biliyorsun.:Z

İsmim yeter böyle teşekkürler için. Kıskanç.:A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İğneleyici laflar sokmana zafer sarhoşu olmandan dolayı bir şey demiyor.:A Etiket super olmuş. @mrt-06 eleme sağlık.:D

Yok cidden en neşeli bulduğum Erkin Koray şarkısı budur bana göre Esterabim ya da Şaşkın da hareketli ama bu şarkı bana daha neşeli geliyor nedense. Özellikle müziği başlangıç müziği kıpır kıpır değil mi? :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tebrikler @Tolstoyevski :) İlk haftadan belliydi şampiyon olacağı Erkin Koray üstadın. Seninle zaten müzik zevklerimiz birebir aynı. Yarışma boyunca Erkin Koray'ın kazanması için büyük desteklerim olmadı değil :A

Sana da yazıklar olsun sıvacıların yüz karası .s :A @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tebrikler @Tolstoyevski :) İlk haftadan belliydi şampiyon olacağı Erkin Koray üstadın. Seninle zaten müzik zevklerimiz birebir aynı. Yarışma boyunca Erkin Koray'ın kazanması için büyük desteklerim olmadı değil :A

Sana da yazıklar olsun sıvacıların yüz karası .s :A @MasacRE-

Size yazıklar olsun hain sıvacılar :A Hiç beklemediğim kişilerden aldığım desteklerle finale kadar yürüdüm, sıvacı dostlarımdan doğru düzgün bir fayda göremedik :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Yeni bi biz türemiş. Sindi gelir yine biri gerçek biziz diye sayıklar o gelmeden kaçalım :A

Başarılı başkanlığından dolayı tebrik eder ileriki sezonlarda tekrar sizin koordinatörünüzde çalışmak isteriz tarzında mesajlar bekliyorum.:Z

Sende mi Spartakus.s.s Biri tebrik etse de gönlüm olsa.:(
Dayanamam :D