MusicSurvivor 6.Sezon Şampiyonu / Erkin Koray Tolstoyevski

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk şampiyonluğum oldu, tüm forum halkına çok teşekkür ediyorum. Finaldeki rakibim @MasacRE-'yi büyük başarısından ve emeğinden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.
Yarışma boyunca en zorlu kısım ilk 5 haftaydı. Bu 5 haftalık zorlu süreçte öneri, tavsiye ve yorumlarıyla buralara gelmeme büyük katkıları olmuş @mrt-06, @Çiğdem- e, maddi manevi desteklerinden dolayı @Sokak Sanati ve @DarkLeqenD e, ve tüm yarışma boyunca destek ve yorumlarıyla her zaman yanımda olan, biricik dost @Dosi ye özel olarak çok teşekkür ediyorum. :)

Son olarak, sayesinde şampiyon olduğum büyük sanatçıya, Erkin Koray'a teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Amma resmi bi balkon konuşması oldu, tecrübesizliğime verin. :A
bu ne pis bir balkon konuşmasıdır böyle ? :) erkin moruğuna verdiğimiz emeklere lanet olsun :)
Gönüllerin şampiyonu ağaçkakanı bu başarısından dolayı kutluyorum :) tebrikler canyoldaşım, sıvadaşım, karagün dostum, iyi gün düşmanım kötülerin efendisi lanet olasıca @MasacRE- :)

aslında normal sonucta 5 puan var aranızda çok başarılı iş çıkardın @MasacRE- :A

@turkuazz da yarışmaya damga vuranlardan ayrıca elenen yarışmavılardan destekçilerim @mrt-06 @Bully hem iyi yarıştılar hemde sonrasındada destek verdiler :bhr:

@Harunnn60 @sokak sanati juri baskanlarım olarak saha içinde saha dısında beni desteklediler :bhr: @destere baskanlığı bırsakda 2-3 hafta hariç oda desteğini sürdürüo finaldede baskan yetkisiyle kullandı :Z

3.puan durumuna kadar heyecan yarattımı biliyordunuz bende 3.puan durumundan sonrayada sürdürdüm eşitliği ve herkesin bir acaba sorusu getirmeyi başardık :Z
harikasın hogatham balkon konuşması dediğin böyle olur :) ayrıca normalde heyecanı sıfır bir yarışmayı heyecanlı hale getirdiğin için tebrikler adeta tekeden süt çıkarmışsın :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu ne pis bir balkon konuşmasıdır böyle ? :) erkin moruğuna verdiğimiz emeklere lanet olsun :)
Gönüllerin şampiyonu ağaçkakanı bu başarısından dolayı kutluyorum :) tebrikler canyoldaşım, sıvadaşım, karagün dostum, iyi gün düşmanım kötülerin efendisi lanet olasıca @MasacRE- :)

harikasın hogatham balkon konuşması dediğin böyle olur :) ayrıca normalde heyecanı sıfır bir yarışmayı heyecanlı hale getirdiğin için tebrikler adeta tekeden süt çıkarmışsın :))
Hhaah aa teşekkürler cnm ama keşke sende olsanda heyecanı yaşasaydın ayol @Bully @DarkLeqenD falan @MasacRE- nin oyları kesilmeyince çocuğu hapise tıkıcakalrdı nerdeyse hile hurdamı dönüyor diye :F :F :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,413
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hhaah aa teşekkürler cnm ama keşke sende olsanda heyecanı yaşasaydın ayol @Bully @DarkLeqenD falan @MasacRE- nin oyları kesilmeyince çocuğu hapise tıkıcakalrdı nerdeyse hile hurdamı dönüyor diye :F :F :F
Halkın Polisindeki mafya teşkilatı yaptı demedi istanbul mafya müdürlüğü bu konu nasıl sürer ve kaç bölüm sürer diye sorucaktım @Çiğdem- @Harunnn60 a anlatabilirmisin şunu
Mafya teşkilat kurmuş kendine

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beklenen oldu. Tebrikler @Tolstoyevski haketti Erkin Baba. Farktan iyi olmuş. Muhteşem.:Z

Bu sezonun sürpriz finalisti oldun @MasacRE- Ciddi emek harcadın. Bence akıllarda kalacak bu emeğin eline sağlık seninde.:D

@Çiğdem- ve @Harunnn60 ile yöneticiliği çok iyi becerdik. Özellikle sunucumuz @Çiğdem- 'in emeğine sağlık. Yine keyifli sezon yaşattı bize.:D

Onun dışında başkanlığımı ve muhteşem oylarımı, adaletimi kutlamak isteyen varsa kutlayabilir @DarkLeqenD @EFE UYSAL @mrt-06 @Bully @ozmoturk @FaJi :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Beklenen oldu. Tebrikler @Tolstoyevski haketti Erkin Baba. Farktan iyi olmuş. Muhteşem.:Z

Bu sezonun sürpriz finalisti oldun @MasacRE- Ciddi emek harcadın. Bence akıllarda kalacak bu emeğin eline sağlık seninde.:D

@Çiğdem- ve @Harunnn60 ile yöneticiliği çok iyi becerdik. Özellikle sunucumuz @Çiğdem- 'in emeğine sağlık. Yine keyifli sezon yaşattı bize.:D

Onun dışında başkanlığımı ve muhteşem oylarımı, adaletimi kutlamak isteyen varsa kutlayabilir @DarkLeqenD @EFE UYSAL @mrt-06 @Bully @ozmoturk @FaJi :A
Avcunu aç ve yala. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Biz Mert Karadağ olarak kutlanması gerekenleri kutladık zaten, seni kutlamaya değer görmedik.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195

Yok kutlamayacağım önerin için teşekkürler. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şampiyonu ve finalisti bir daha tebrik etmen daha yararlı olur. :A
Biz Mert Karadağ olarak kutlanması gerekenleri kutladık zaten, seni kutlamaya değer görmedik.

Yeni bi biz türemiş. Sindi gelir yine biri gerçek biziz diye sayıklar o gelmeden kaçalım :A

Başarılı başkanlığından dolayı tebrik eder ileriki sezonlarda tekrar sizin koordinatörünüzde çalışmak isteriz tarzında mesajlar bekliyorum.:Z

Yok kutlamayacağım önerin için teşekkürler. :D

Sende mi Spartakus.s.s Biri tebrik etse de gönlüm olsa.:(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler @Tolstoyevski güzel bir yarış çıkardın seni buraya kadar getiren herkesi kınıyorum :A Şaka bir yana tebrik ederim güzel bir sezon oldu hepimiz için gönül isterdi finalde seni gümleteyim ama ben önce gümledim :A

@MasacRE- sen de iyi yarıştın ama finalde 1.olsaydın şımarırdın sen malum 22 yaşındasın tam zibidilik zamanların :A sahneyi de izle :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yeni bi biz türemiş. Sindi gelir yine biri gerçek biziz diye sayıklar o gelmeden kaçalım :A

Başarılı başkanlığından dolayı tebrik eder ileriki sezonlarda tekrar sizin koordinatörünüzde çalışmak isteriz tarzında mesajlar bekliyorum.:Z

Sende mi Spartakus.s.s Biri tebrik etse de gönlüm olsa.:(
Başarılı başkanlığından dolayı tebrik eder ileriki sezonlarda tekrar sizin koordinatörünüzde çalışmak isteriz.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

O zaman tbrk sana da.

Sen yarışmacı olmayı düşünmüyor musun

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
@Tolstoyevski Tebrikler. Güzel bir final oldu. 2 isimde favorilerim arasındaydı. Burada olduğum günden beri ilk defa sonundan memnun olduğum bir yarışma oldu. @MasacRE- sana da tebrikler seni elemeye çalışanların yalancı tebriklerine inanma. :D :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ne demek dostum. Her şey forum içindi. Sizler için buradaydım.:bhr: Sizleri kırmam yine hem başkan hem yarışmacı olarak destek olurum Eros.:Z
Copy paste yaptım, içimden geçenler bunlar değildi. Sırf senin istediğin olsun diye yaptım canyoldaşım benim. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hiç, öylesine.

Amacın her ne kadar prim ve kısasa kısas da olsa, Mert Karadağ olarak destek vermeye karar verdik.

@Çiğdem- sen de beğenirsin şunun durumunu.

Yok haksızlığa gelemiyorum. 3 günde yaptık diye övmüş. Millet 3-5 saatte yapıyor onu.:F Kara Sevda'da aynı şekilde. Son fragman 2 milyon izlendi.:A

Yaprak Dökümü ile yarışıyorum destek vermek istersen orada ol.:A

Copy paste yaptım, içimden geçenler bunlar değildi. Sırf senin istediğin olsun diye yaptım canyoldaşım benim. :bhr:

Bunları yüzüme söyleyerekte ne iyi ettin.s.s