MusicSurvivor 5.Sezon Şampiyonu / Gökhan Türkmen Bully

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully'nin kuru teşekkürünü bilsem sana verirdim de artık tren kaçtı :A

Yeni sezonda Coldplay ile yarışmayı düşünüyorum yabancı takımı olarak desteklerinizi bekliyorum :F
Kuru teşekkür mü, ne bekliyordun ki sen :A

Çok stresliydim ya, @Çiğdem- cadısı Ariana ile Gökhan'ı kafa kafaya gösterince heyecandan bazı oyları kaçırdım bile, sana yine teşekkür etmişim yani. :F

Eyvallah kardeşim benim finaldeki oyunla bir kez daha adamlığını gösterdin :A Ziynet olamadı ama Gökhan'ı şampiyon yaptık mutlu olmuşsundur umarım :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061

Çok stresliydim ya, @Çiğdem- cadısı Ariana ile Gökhan'ı kafa kafaya gösterince heyecandan bazı oyları kaçırdım bile, sana yine teşekkür etmişim yani. :F

Eyvallah kardeşim benim finaldeki oyunla bir kez daha adamlığını gösterdin :A Ziynet olamadı ama Gökhan'ı şampiyon yaptık mutlu olmuşsundur umarım :A
Yarışmanın başından beri Gökhan'a yüksek puan veriyorum değerimi bil :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Senden güzel o yüzden.:F

Telefonuumda 3-4 şarkısı var severim grubu:D
Bir ara donmuş kalmıs gibiydin zaten ayoll farkın kapanıp ariananın geçtiğini söyleyince donduğunu tahmin edebliyorum :A

ama @sokak sanati çok küfür etti sana @batuhankaralar zaten gökhan kazanıcaktı bosa küfür yedin ayoll :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
biraz tanıdık güçlü birisimle gelsen şampiyon olursun bu azimle vlla :A

şimdi sıra yıldızlar yarışıyorda @Bully ne sunucuyum nede yarışmacıyım taraf tutabilirim artık :A :A :A
Aynen Tefo'ya hep destek tam destek bekliyorum senden :bhr: :Z

Bir ara donmuş kalmıs gibiydin zaten ayoll farkın kapanıp ariananın geçtiğini söyleyince donduğunu tahmin edebliyorum :A

ama @sokak sanati çok küfür etti sana @batuhankaralar zaten gökhan kazanıcaktı bosa küfür yedin ayoll :F
Aynen kitlendim bi ara, bitirdin beni ama sonunda değdi yani 40 gün 40 gece kutlama yapacağım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim centilmenlik ödülüm nerde hani @destere 'den alıp bana vereceğin.:A
al sana centilmenlik kupası :A
kupa.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Büyük tebrikler kardeşim @Bully senin adına çok mutlu oldum, hak edilmiş bir başarı. ;)

@sokak sanati canım sana da tebrikler buraya kadar gelmek büyük bir başarıydı Ariana'ya bu kadar emek vermesen belki daha erken elenebilirdin ama azmettin, azmine sağlık diyorum. :)

@Çiğdem- ablacım senin de emeklerine sağlık her hafta aksatmadan, seri bir şekilde ilerledik çok büyük bir emek verdin yarışmayı HAKKIYLA yönettin, sana da tebrikler. :)
Çok teşekkür ederim Atacan'ım benim, sonunda başardığım için ben de çok mutluyum :bhr:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Mutlu oldum tabii ki de Gökhan haketti sampiyon olmayı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen Tefo'ya hep destek tam destek bekliyorum senden :bhr: :Z

Aynen kitlendim bi ara, bitirdin beni ama sonunda değdi yani 40 gün 40 gece kutlama yapacağım :A
bu sahne ilgi gördüğüne göre otür sahnelerden başarı sağlarsın vlla :F

sahne eksikliğin varmıydı bilmiyorum ama sana ramiz dayılı önerdiğim sahnede bence bu hafta iş görür orda tefonun sözleri çok can alıcı :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tebrikler @Bully kardeşim en az kendim kazanmış kadar sevindim çünkü ilk kez şampiyon oluyorsun bu tarz yarışmalarda. Gökhan Türkmen Zaten başarılı sen de çok iyi idare ettin ve kazandın. Hak edilmiş bir başarıdır en baştan beri de favoriler arasındaydın zaten. :D

Keyifli güzel bir yarış oldu ama zaten sonuç en baştan belliydi. :)
Çok teşekkür ederim kardeşim benim aynen MusicSurvivor'da sonunda şeytanın bacağını kırdık. :A

bu sahne ilgi gördüğüne göre otür sahnelerden başarı sağlarsın vlla :F

sahne eksikliğin varmıydı bilmiyorum ama sana ramiz dayılı önerdiğim sahnede bence bu hafta iş görür orda tefonun sözleri çok can alıcı :A
Aynen bu hafta da Ramiz dayılı sahneyi kullanırız, dediğin gibi böyle güzel diyaloglu sahneler ilgi görüyormuş demek ki, sonra da performans olarak Tefo'yu uçurmaya başlarız yavaş yavaş :A

Sahne eksikliğim yok valla hepsi hazır, finale kadar yolumuz var inşallah. :Z

Tebrikler @Bully :D Sana da tebrikler @sokak sanati :X. @Çiğdem- sana da teşekkürler :F
Teşekkür ederim, çok destek verdin sen de bana, şampiyonluğumda hakkın büyük :bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim kardeşim benim aynen MusicSurvivor'da sonunda şeytanın bacağını kırdık. :A

Aynen bu hafta da Ramiz dayılı sahneyi kullanırız, dediğin gibi böyle güzel diyaloglu sahneler ilgi görüyormuş demek ki, sonra da performans olarak Tefo'yu uçurmaya başlarız yavaş yavaş :A

Sahne eksikliğim yok valla hepsi hazır, finale kadar yolumuz var inşallah. :Z

Teşekkür ederim, çok destek verdin sen de bana, şampiyonluğumda hakkın büyük :bhr:
bencede bu haftalar için uygun sahneler :F

hadi ben kaçıyorum çocuklar @sokak sanati @Bully birazdan @destere gelir siz uğraşın ayoll hele onun oyunu değiştirdiğimi öğrenince çok kızıcak :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gökhan Türkmen'den çok @Bully sevdalıları çoktu, iyi kötü ayrımı yapmadan yüksek puan verenler oldu. Eurovision gibi politik oyunlar :A Tebrikler.

@sokak sanati Son 3'e yabancı şarkıyla kaldığın için köstek değil destek olalım dedik işe yaramadı, yerliyle dene bir de şansını :X
Beni içten bir şekilde tebrik etmeni isterdim ama teşekkürler yine de. :X

Çeyrek finale kadar sen de hep destek olmuştun bana, ayrıca benim 15 şarkım da iyiydi zaten. :D

bencede bu haftalar için uygun sahneler :F

hadi ben kaçıyorum çocuklar @sokak sanati @Bully birazdan @destere gelir siz uğraşın ayoll hele onun oyunu değiştirdiğimi öğrenince çok kızıcak :A
İyi geceler canım aynen gelsin de biraz eğleneyim onunla :A

Sezonun yorumunu yapacak olursak çok keyifli bir sezon oldu,5.sezon oldukça çekişmeliydi @Bully tekrardan tebrikler benim albümümde finale kadar ilerleyip ms de finali kazandın,çok başarılı yarıştın oldukça iyi bir sezonla şampiyon oldun,baştan itibaren final puanları alıyordun:) @sokak sanati harika yarıştın başlarda ilk 5 te filandın ama yarışmada çeyrek finallerden başlayıp liderliği kaptın çeyrek final ile yarı finalde birinci oldun finalde de başarılı bir yarışma ile final puanı arasındaki farkı dahi kapattın harika yarıştın bu açıdan sanada tebrikler:)
@Çiğdem- 5.sezonu çok iyi sundun tüm emeklerin,sunumun için sanada tebrikler çok başarılı bir sunum oldu:)
Tüm yarışmacıların,jürilerin emeklerine sağlık olsun:)
Teşekkür ederim güzel yorumların için :D Verdiğin güzel puanlar için de teşekkürler. :D

Tebrikler@bully sonuna kadar hakettin
Çok teşekkür ederim. :D Muhteşem puanlar verdin bana yarışmanın başından beri, en büyük destekçilerimden oldun, bu başarıda payın büyük. :bhr:

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çeyrek finale kadar sen de hep destek olmuştun bana, ayrıca benim 15 şarkım da iyiydi zaten. :D

Teşekkür ederim güzel yorumların için :D Verdiğin güzel puanlar için de teşekkürler. :D

Çok teşekkür ederim. :D Muhteşem puanlar verdin bana yarışmanın başından beri, en büyük destekçilerimden oldun, bu başarıda payın büyük. :bhr:
senin şampşyon olduğunu giriş yapmadan görürse bu gece gelmez ayoll :A :A :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

O gelene kadar sen zıbarırsın :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Son teşekkürümü de @dosimosi arkadaşıma etmek istiyorum. Bu başarıda en az benim kadar payı vardır, kendi yarışmacısı gibi sahip çıktı Gökhan'a, bana desteğini hiçbir zaman esirgemedi, yokluğumda düşmanlara yedirmedi. :F

Son olarak da sıvacılar başı @destere ve yardımcısı @MEnes'e selamlarımı iletiyorum. :A Esen kalın :D
Bana ayrı bir teşekkur ettiğin için bende teşekkur ederim. Senden böyle bir hamle bekliyordum.
Evet hem Gökhanin kazanmasini istediğim icin hemde final zamanin olduğu için seve seve destek oldum. Bazilarinin tepkisini cektim ve bazi durumlarda farkli şekillerde gösterdiler zaten ama umrumda değil.
ilkkez bu forumda bir yarışmacıyı bukadar destekledim ve yeri geldi vaktimin çoğunu forumda geçirdim yeri geldi reeldeki görüşmelerimi ektim ve boşa gitmemesine sevindim.
bundan sonra yarışmalarında yolun açık olsun.