MusicSurvivor 5.Sezon Şampiyonu / Gökhan Türkmen Bully

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
konuda sadece şampiyon cnm ama burada tek tek yorum olarak teşekkür ediyorum senin meklerinede çok teşekkürler birlikte güzel bir sezon yaptık amaç eğlenmekti zaten :A

kavgasız gürültüsüzolsun yeter ayol :A
Kirildim ama.
sonda oy verdim erken acikladin dedimki dogrudur cunku oyum belli ama emreninkide belliydi.
neyse Kaanin konusunda daha fazla uzatmak istemiyorum bu konuyu.
emegine saglik yinede

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Büyük tebrikler kardeşim @Bully senin adına çok mutlu oldum, hak edilmiş bir başarı. ;)

@sokak sanati canım sana da tebrikler buraya kadar gelmek büyük bir başarıydı Ariana'ya bu kadar emek vermesen belki daha erken elenebilirdin ama azmettin, azmine sağlık diyorum. :)

@Çiğdem- ablacım senin de emeklerine sağlık her hafta aksatmadan, seri bir şekilde ilerledik çok büyük bir emek verdin yarışmayı HAKKIYLA yönettin, sana da tebrikler. :)

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Gökhan Türkmen'den çok @Bully sevdalıları çoktu, iyi kötü ayrımı yapmadan yüksek puan verenler oldu. Eurovision gibi politik oyunlar :A Tebrikler.

@sokak sanati Son 3'e yabancı şarkıyla kaldığın için köstek değil destek olalım dedik işe yaramadı, yerliyle dene bir de şansını :X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Büyük tebrikler kardeşim @Bully senin adına çok mutlu oldum, hak edilmiş bir başarı. ;)

@sokak sanati canım sana da tebrikler buraya kadar gelmek büyük bir başarıydı Ariana'ya bu kadar emek vermesen belki daha erken elenebilirdin ama azmettin, azmine sağlık diyorum. :)

@Çiğdem- ablacım senin de emeklerine sağlık her hafta aksatmadan, seri bir şekilde ilerledik çok büyük bir emek verdin yarışmayı HAKKIYLA yönettin, sana da tebrikler. :)
Diğr survivorlardan kısa sürdü sanırım ara vermeden devam ettiğimiz için :F

senin emeklerinede çok teşekkürler sende renk kattın ayoll elendikten sonrada desteğin devam etti :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler @Bully kardeşim en az kendim kazanmış kadar sevindim çünkü ilk kez şampiyon oluyorsun bu tarz yarışmalarda. Gökhan Türkmen Zaten başarılı sen de çok iyi idare ettin ve kazandın. Hak edilmiş bir başarıdır en baştan beri de favoriler arasındaydın zaten. :D

Keyifli güzel bir yarış oldu ama zaten sonuç en baştan belliydi. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Gökhan Türkmen'den çok @Bully sevdalıları çoktu, iyi kötü ayrımı yapmadan yüksek puan verenler oldu. Eurovision gibi politik oyunlar :A Tebrikler.

@sokak sanati Son 3'e yabancı şarkıyla kaldığın için köstek değil destek olalım dedik işe yaramadı, yerliyle dene bir de şansını :X

Murat Dalkılıç nasıl .A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sezonun yorumunu yapacak olursak çok keyifli bir sezon oldu,5.sezon oldukça çekişmeliydi @Bully tekrardan tebrikler benim albümümde finale kadar ilerleyip ms de finali kazandın,çok başarılı yarıştın oldukça iyi bir sezonla şampiyon oldun,baştan itibaren final puanları alıyordun:) @sokak sanati harika yarıştın başlarda ilk 5 te filandın ama yarışmada çeyrek finallerden başlayıp liderliği kaptın çeyrek final ile yarı finalde birinci oldun finalde de başarılı bir yarışma ile final puanı arasındaki farkı dahi kapattın harika yarıştın bu açıdan sanada tebrikler:)
@Çiğdem- 5.sezonu çok iyi sundun tüm emeklerin,sunumun için sanada tebrikler çok başarılı bir sunum oldu:)
Tüm yarışmacıların,jürilerin emeklerine sağlık olsun:)

Teşekkür ederim.:D
Sende final dahil hep destek oldun. Teşekkürler.:D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sonunda çok istediğim MusicSurvivor şampiyonluğuna kavuştum, destekleyen herkese çok teşekkürler. :D

@Çiğdem- kız çektirmediğin çile, stres, heyecan kalmadı ama değdi yani mutlu sona ulaştık :A Şu an üstümden büyük bir yük kalkmış gibi istiyorum, zor oldu ama başardık. :F Emeklerine sağlık, harika bir sunuculuk yaptın, 1 aylık tatilin ardından 6.sezonla devam edeceğiz Allah kısmet ederse :D

Bu arada bu güzel yarışmayı forumumuza kazandıran @GunesinOglu kardeşimize de teşekkürlerimizi sunalım, şimdilerde aramızda değilsin ama umarım gelip beni tebrik edersin Cengiz. :D

@dreamy @Aserat @EFE UYSAL @tolgab @MasacRE- @xemrexxx @BesaleT @soo @pompy oylarınız için çok teşekkür ediyorum bu arada :D

Bu arada @Doğu arkadaşımız son anda oy yollamıştı sanırım, açıklandı mı o, ben göremedim :A

Son teşekkürümü de @dosimosi arkadaşıma etmek istiyorum. Bu başarıda en az benim kadar payı vardır, kendi yarışmacısı gibi sahip çıktı Gökhan'a, bana desteğini hiçbir zaman esirgemedi, yokluğumda düşmanlara yedirmedi. :F

Son olarak da sıvacılar başı @destere ve yardımcısı @MEnes'e selamlarımı iletiyorum. :A Esen kalın :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Sonunda çok istediğim MusicSurvivor şampiyonluğuna kavuştum, destekleyen herkese çok teşekkürler. :D

@Çiğdem- kız çektirmediğin çile, stres, heyecan kalmadı ama değdi yani mutlu sona ulaştık :A Şu an üstümden büyük bir yük kalkmış gibi istiyorum, zor oldu ama başardık. :F Emeklerine sağlık, harika bir sunuculuk yaptın, 1 aylık tatilin ardından 6.sezonla devam edeceğiz Allah kısmet ederse :D

Bu arada bu güzel yarışmayı forumumuza kazandıran @GunesinOglu kardeşimize de teşekkürlerimizi sunalım, şimdilerde aramızda değilsin ama umarım gelip beni tebrik edersin Cengiz. :D

@dreamy @Aserat @EFE UYSAL @tolgab @MasacRE- @xemrexxx @BesaleT @soo @pompy oylarınız için çok teşekkür ediyorum bu arada :D

Bu arada @Doğu arkadaşımız son anda oy yollamıştı sanırım, açıklandı mı o, ben göremedim :A

Son teşekkürümü de @dosimosi arkadaşıma etmek istiyorum. Bu başarıda en az benim kadar payı vardır, kendi yarışmacısı gibi sahip çıktı Gökhan'a, bana desteğini hiçbir zaman esirgemedi, yokluğumda düşmanlara yedirmedi. :F

Son olarak da sıvacılar başı @destere ve yardımcısı @MEnes'e selamlarımı iletiyorum. :A Esen kalın :D

Bize tşk yok peki

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ben sana buradan bir isim önereyimmi :F
Kim kaldi :A

Artık yeni heyecanımız Survivor olacak :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@Çiğdem- MD o kadarda sevilmeyen bir insan değil algı yaratma :A Elendiği hafta kullanılan şarkı 10 günlük bir dizi için yazılmış benim bile yeni dinlediğim bir şarkıymış :A