MusicSurvivor 5.Sezon Şampiyonu / Gökhan Türkmen Bully

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi bari tarihi fark olmadı.:D

Tebrik ederim Kaan. Benim de sevdiğim isim zaten Gökhan sevindim.:X Harika iş çıkarttın tebrik ederim.:D

Kendimde iyi iş çıkarttım. Son 3 haftada gayet iyi çalışıp muhteşem bir çıkış yakaladım.:D Adını diş macunu markası sanılmaktan kurtardığım Ariana ile gurur duyuyorum.:D Belki bir sonra ki sezon Selena yada Sia ile gelirim o zaman kimseye acımam söylim.:A
Sezonu değerlendirirsek @Çiğdem- çok iyi yönettin bu kadarını bende beklemiyordum ama güzel özendin ve güzel bir sezon oldu ben 6.sezonu bekliyorum artık. :bhr:
@Çiğdem- tam çıkıyordum.
sandim tek tek oylama açiklanip uzayacak :A

aaa şimdi 3.puan durumudnan sonra oyları açıklasam şampiyon belli olucaktı kendi oyumu açıklasam yine tahmin edilirdi bende böyle yol buldum heyecanla konuyu beklesinler diye @Bully :A elimden geldiğince elimdeki maüzemeden iyi şeyler çıkarmaya çalıştım :A @mrt-06

güzel bir sezon oldu :A

@mrt-06

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Çiğdem- fenasin sen fena.
@xemrexxx nin kime oy vereceğini hepimiz biliyorduk zaten niye o son 9 da ama ben değil?
şuan sana kırıldım biraz. @Bully yokken onun yokluğunu arattirmamak icin konunu yanlız bırakmadım.
üzdün. mükafatı olarak bu konuda adım geçmeliydi.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Sezonun yorumunu yapacak olursak çok keyifli bir sezon oldu,5.sezon oldukça çekişmeliydi @Bully tekrardan tebrikler benim albümümde finale kadar ilerleyip ms de finali kazandın,çok başarılı yarıştın oldukça iyi bir sezonla şampiyon oldun,baştan itibaren final puanları alıyordun:) @sokak sanati harika yarıştın başlarda ilk 5 te filandın ama yarışmada çeyrek finallerden başlayıp liderliği kaptın çeyrek final ile yarı finalde birinci oldun finalde de başarılı bir yarışma ile final puanı arasındaki farkı dahi kapattın harika yarıştın bu açıdan sanada tebrikler:)
@Çiğdem- 5.sezonu çok iyi sundun tüm emeklerin,sunumun için sanada tebrikler çok başarılı bir sunum oldu:)
Tüm yarışmacıların,jürilerin emeklerine sağlık olsun:)

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- fenasin sen fena.
@xemrexxx nin kime oy vereceğini hepimiz biliyorduk zaten niye o son 9 da ama ben değil?
şuan sana kırıldım biraz. @Bully yokken onun yokluğunu arattirmamak icin konunu yanlız bırakmadım.
üzdün. mükafatı olarak bu konuda adım geçmeliydi.
konuda sadece şampiyon cnm ama burada tek tek yorum olarak teşekkür ediyorum senin emeklerinede çok teşekkürler birlikte güzel bir sezon yaptık amaç eğlenmekti zaten :A

kavgasız gürültüsüzolsun yeter ayol :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zaman @MayısKralı tekrar son sıraya düştü, Soner Sarıkabadayı dışında Murat Dalkılıç'ın arkasına düşecek bir isim bulamaz herhalde o kadar da zevksiz olamaz :A
Ay dur tahmin yapayım Emre Kaya :A
bu sefer sıvacılar size sunucu desteği vericem @MEnes @Doğu @destere

dalkılıçtan hiç ama hiç hoşlanmam 2 kere şansını denedi zaten ikisindede hemen şutlandı sevilmiyorda forumda :A