Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Alos nerden çıkardı tutturduğunu ben de anlamadım hiçbir dizisi tutmuyor adamın :A
------

Fox böyle gitmeye devam ederse haziranda final yapar :A
------

Kanalın çarşamba perşembe cumartesi pazarı boşa çıkacak :A
Yapımcı yıl sonuna kadar devam ettirmek istiyor denildi bir ara, o yüzden Aşk Mİ'nin ben yeni yılı göreceğini zannetmem. Hatta aynı yapımın önceki yaz dizisi Dolunay gibi yılbaşı akşamı final yapar. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
@Alos nerden çıkardı tutturduğunu ben de anlamadım hiçbir dizisi tutmuyor adamın :A
------

Fox böyle gitmeye devam ederse haziranda final yapar :A
------

Kanalın çarşamba perşembe cumartesi pazarı boşa çıkacak :A
Tutuyor tabi ki :Z Kızım, Kuzey Güney, Kızım, Aşk Yeniden, Uyanış Büyük Selçuklu :bhr: @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: cookies

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
FOX hem yeni dizi konusunda hem final konusunda adeta rekora koşuyor. Kanunsuz Topraklar ve Elkızı da yıl bitmeden final yapacak gibi görünüyor ve üç aya 7 final sığmış olacak. :F Daha iki sene öncenin zirvedeki kanalı adeta çöktü ama bence bunda dizi seçimlerinin de etkisi var. Bu işin kadrosu iyi olsa da fragmanları ta en başından beri albenisizdi ve belli ki bölüm de ondan farksız değildi zira iki haftada 2 reyting kaybetmenin başka bir açıklaması olamaz. Oysaki böyle sakin ve iddiasız işlerin TV'de tutunması mümkün değil maalesef. Mesela Mahkum'un tutacağını düşünüyorum çünkü bayağı ilgi çekici ve hareketli bir yapısı var. Neyse ekibe geçmiş olsun diyelim.
------

Afişinden tutmayacağını anladım. Aceleye getirildi veya sadece kadroya özenildi ama senaryonun önemini bu yüzden basa basa söylüyoruz. Geçmiş olsun. @Aserat'ın bedduaları mı tuttu noldu bilmiyorum ama Medyapım'a nazar değdi bu sezon. :(

Mahkum'un, Ocak ayının ikinci haftasında yayına başlamasını isterdim ama muhtemelen 16 Aralık'ta yayına başlayacak.
Medyapım MF'den ders alsın bence. :A İki yeni dizisi patlarken EHHŞ çatır çatır tuttu demek sorun kanalda değil içerikte. :A

• Beğendim
Reactions: titreyenadam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Adını Ferıha koydumdan baska diziye tutmadı 2007 de atv gibi dizi kıyımı başladı

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Buğra'yı anladım da bu diğer ismini bilmediğim çocuğu sürekli başrolde görüyorum. Kimin torpillisi? Elçin Sangu ile de başrol oynayıp batırmıştı diziyi. :A

• Beğendim
Reactions: Özgür

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Medyapım MF'den ders alsın bence. :A İki yeni dizisi patlarken EHHŞ çatır çatır tuttu demek sorun kanalda değil içerikte. :A
Fatih Aksoy en çok senaryoya önem verir. Öyle ki Sadakatsiz sırf bu yüzden geç başladığını hatırlatırım. FOX'un uğursuzluğu yüzünden her şey. :A

@kerem'in uğursuz kıvırcığı var şaşırmam. :A
16 Aralık perşembe gününden itibaren yeni bir K A D I N doğuyor. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fatih Aksoy en çok senaryoya önem verir. Öyle ki Sadakatsiz sırf bu yüzden geç başladığını hatırlatırım. FOX'un uğursuzluğu yüzünden her şey. :A

16 Aralık perşembe gününden itibaren yeni bir K A D I N doğuyor. :bhr:
Demek ki artık vermiyor ki iki yeni dizisi de peş peşe patladı. :A Senelerdir doğru düzgün dizi tutturamayan Ay Yapım bile hedefi 12'den vurdu ama Medyapım eski dizilerin ekmeğini yiyor hala. :A

Günün asıl K A D I N 'ını geçmesi zor anca ikincilik düşünün. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Demek ki artık vermiyor ki iki yeni dizisi de peş peşe patladı. :A Senelerdir doğru düzgün dizi tutturamayan Ay Yapım bile hedefi 12'den vurdu ama Medyapım eski dizilerin ekmeğini yiyor hala. :A

Günün asıl K A D I N 'ını geçmesi zor anca ikincilik düşünün. :A
Günün asıl K A D I N 'I? :A Hani ağır çekim ve hüzünlü müzik eşliğinde bekaret kontrolü yapan diziden mi bahsediyorsun? OK. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Günün asıl K A D I N 'I? :A Hani ağır çekim ve hüzünlü müzik eşliğinde bekaret kontrolü yapan diziden mi bahsediyorsun? OK. :A
Artık öyle sahneler yok bildiğin Sadakatsiz gibi pembe diziye çevirmişler. :A Halkımızın soap opera aşkı da ortada olduğu için kolay kolay sarsılmayacağı kesin. :Z