Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aynen canım benim üzerime atladın gibi basit bir sözü buralara çektin, zaten onu da senin tavrın üstüne söylemiştim ama ben kinci oldum cidden komik. :A Neyse zaten alıntısız yazmamın sebebi de daha fazla yazmazsın diyeydi, bak çünkü okuduğunu anlayamıyorsun. Sana geçenlerde bir arkadaş üstüme geldin dediğinden o örneği vermiştim olayı bana çektin. :A Her neyse içinde ne biriktiyse bugüne kadar aşağılamaya bile başlamışsın uğraşma artık daha fazla benle kapansın gitsin hadi...

Şimdi bunu da anlamayıp yine bir ton dökmezsin umarım. :F
Seninle uğraşıp uğraşmayacağımı senin gibi dün gelmiş birine soracak değilim. Olayı başlatıp büyüten senken bağdan gelip bağdakini kovma hakkını kendinde görmen de çok gülünç. :F Neyse kimin içinde ne biriktiğini çok güzel gördük buraya çıkarcı ve ikiyüzlü insanlarla uğraşmaya gelmediğim için daha fazla da muhattap olamam hadi bayy. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Seninle uğraşıp uğraşmayacağımı senin gibi dün gelmiş birine soracak değilim. Olayı başlatıp büyüten senken bağdan gelip bağdakini kovma hakkını kendinde görmen de çok gülünç. :F Neyse kimin içinde ne biriktiğini çok güzel gördük buraya çıkarcı ve ikiyüzlü insanlarla uğraşmaya gelmediğim için daha fazla da muhattap olamam hadi bayy. :A
Ortada mesajlar var iyi ki, sana bakan da seni melek zannedecek. :A Her neyse ona buna katılmayınca mesajına atlayan, bir alıntı yüzünden sorgulayıp olan lafı söyleyen de ben değilim. :F

Bu arada gördünüz hepiniz de çıkarcı, kinci, ikiyüzlü, şeytanın tekiymişim ben çabuk ilişkinizi kesin benle. :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Kardeşlerim özellikle anlayın diye yüksekten uçup imkansız şeyler söyledim. :A Gerçi 6'da final beklerdim ama. :A

Kadroya da özenilmedi, tiyatro oyuncuları vb. aldılar. Diğer erkek başrol bile çok ünlü değildi.

Maliyeti aşırı ucuza mı getirmeye çalıştılar anlamıyorum. Öncelikle bu diziye Samanyolu senaristini almamaları lazımdı, dizi sürükleyici bence ama hadi cansız geldi kendi hataları. Kızım'ın da özünde konusu durgundu ama Banu Kiremitçi gibi işini bilen birini aldılar ve içerideki heyecanla dizi tuttu.

Yine aklıma geldikçe yazarım ama özellikle bu kısımlara çok takıldım, ha bir de hiç şans vermediler. Fatih Aksoy artık FOX'la ilişkilerini gözden geçirip her şeyiyle en sağlamını yapmaya çalışmalı. Bu dizi mesela TV8'e yakışırdı, Show boş ve dizi yapan da yok. Aynı şekilde Star'ın da ilacı olabilirler ama FOX'ta olmuyor...
Ciddilik ile ironilik arasında kaldım, iki saattir mesajını çözmeye çalışıyorum. :A