Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FDICOSiX0AcKLYE

FOX'un izleyici çekmekte zorlanan yeni dizisi 'Misafir'den kötü haber!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu, başrollerini Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı dizi ekran macerasını sonlandırıyor.

Senaryosunu Özge Aras'ın 'Oasis'ten uyarladığı ve geçtiğimiz gün 3. bölümü ekrana gelen dizi, 5. bölümüyle final yapacak.

Misafir, yeni bölümüyle perşembe 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yılın dizisi geliyor dedim, yılın şoku oldu... Çok yazık oldu bu kadroya. Keşke daha sağlam bir senaryoyla yayına çıksalardı. Böyle kadroya 5 bölüm ne demek? Çok çok üzücü. Tüm ekibin yolu açık olsun, ne diyeyim...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Son Yaz 4-5 bölüm falan oynadı, Yalancı ve Mumları 4-5 bölüm, Uzak Şehrin Masalı 6 bölüm, Misafir 5 bölüm, Elbet Bir Gün 5-6 bölüm... Bu kadar az bölüm ortalamasını ilk kez bir kanal tutturuyor galiba? TV tarihinde böylesi yaşandı mı, hiç hatırlamıyorum.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Emeklere yazık oldu ama kanal da haklı. Her hafta düşüyordu dizi tabi kanalın da hatası yok değil. İddiasız diziler yapacağına onlarca dizi alacağına 5 dizi hazırla yaptığın onlarca diziden daha kaliteli olsunlar ve getirisi götürüsünden çok olsun

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Elbet Bir Gün için final kararı çıktıktan sonra gün değiştirip pazara geçer diye düşünmüştüm ki bir şansı hak ediyordu. :( 5 bölüm böyle bir kadro için çok az. Umarım Ozan'ı yakın zamanda daha güzel ve kaliteli bir dizide görürüz. :bhr:

Bu arada Mahkum için de 16 Aralık Perşembe günü başlıyor diyebiliriz bence. (b)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Elbet Bir Gün için final kararı çıktıktan sonra gün değiştirip pazara geçer diye düşünmüştüm ki bir şansı hak ediyordu. :( 5 bölüm böyle bir kadro için çok az. Umarım Ozan'ı yakın zamanda daha güzel ve kaliteli bir dizide görürüz. :bhr:

Mahkum her türlü perşembeye hazırlanıyor da yeni yıl arası verilebilir, Ocak'ın ikinci haftasına kalsaydı daha iyi olabilirdi. 2-3 bölüm yayınlanıp sonra ara vermesi pek iyi olmaz. Misafir son bölümlerini başka bir günde yayınlasa da Mahkum Aralık ilk haftasına gelse daha güzel olur.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060
Mahkum içindir bu acele. FOX - Medyapım nazara geldi, bu diziden sonra araları açılabilir.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mahkum her türlü perşembeye hazırlanıyor da yeni yıl arası verilebilir, Ocak'ın ikinci haftasına kalsaydı daha iyi olabilirdi. 2-3 bölüm yayınlanıp sonra ara vermesi pek iyi olmaz. Misafir son bölümlerini başka bir günde yayınlasa da Mahkum Aralık ilk haftasına gelse daha güzel olur.
Aslında 16 Aralık yerine 9 Aralık akşamı başlayabilir. Misafir'in süresi kısa olduğu için Elbet Bir Gün ile aynı gün yayınlanıp final yapabilirler. Aksi takdirde yılbaşı arası verilirse Mahkum'u da etkileyebilir.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,294
Puanı
860

Uğursuz Ozan :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Elbet bir gün ne zaman final yapıyor

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Afişinden tutmayacağını anladım. Aceleye getirildi veya sadece kadroya özenildi ama senaryonun önemini bu yüzden basa basa söylüyoruz. Geçmiş olsun. @Aserat'ın bedduaları mı tuttu noldu bilmiyorum ama Medyapım'a nazar değdi bu sezon. :(

Mahkum'un, Ocak ayının ikinci haftasında yayına başlamasını isterdim ama muhtemelen 16 Aralık'ta yayına başlayacak.

• Güldürdün
Reactions: Aserat