Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Son reytinglerinden sonra bekliyordum ama bu kadar çabuk olacağını düşünmemiştim. Buğra Gülsoy'un bir işi tutuyorsa sonraki işi patlıyor bu da o akıma uydu. :A Ozan Dolunay'ın da başrolde olup tutmayan kaçıncı işi oldu sayamadım…

Kadro fena değildi ama Perşembe günü için yetersiz bir senaryosu vardı. Ben ilk 2 bölümü izledim ama sonrasında gel izle diyen bir akışı olmadı maalesef. Yine de ekranda böyle büyük olayların olmadığı, naif işlerin tutmasını isterdim…

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Kardeşlerim özellikle anlayın diye yüksekten uçup imkansız şeyler söyledim. :A Gerçi 6'da final beklerdim ama. :A

Afişinden tutmayacağını anladım. Aceleye getirildi veya sadece kadroya özenildi ama senaryonun önemini bu yüzden basa basa söylüyoruz. Geçmiş olsun. @Aserat'ın bedduaları mı tuttu noldu bilmiyorum ama Medyapım'a nazar değdi bu sezon. :(

Mahkum'un, Ocak ayının ikinci haftasında yayına başlamasını isterdim ama muhtemelen 16 Aralık'ta yayına başlayacak.
Kadroya da özenilmedi, tiyatro oyuncuları vb. aldılar. Diğer erkek başrol bile çok ünlü değildi.

Maliyeti aşırı ucuza mı getirmeye çalıştılar anlamıyorum. Öncelikle bu diziye Samanyolu senaristini almamaları lazımdı, dizi sürükleyici bence ama hadi cansız geldi kendi hataları. Kızım'ın da özünde konusu durgundu ama Banu Kiremitçi gibi işini bilen birini aldılar ve içerideki heyecanla dizi tuttu.

Yine aklıma geldikçe yazarım ama özellikle bu kısımlara çok takıldım, ha bir de hiç şans vermediler. Fatih Aksoy artık FOX'la ilişkilerini gözden geçirip her şeyiyle en sağlamını yapmaya çalışmalı. Bu dizi mesela TV8'e yakışırdı, Show boş ve dizi yapan da yok. Aynı şekilde Star'ın da ilacı olabilirler ama FOX'ta olmuyor...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Kardeşlerim özellikle anlayın diye yüksekten uçup imkansız şeyler söyledim. :A Gerçi 6'da final beklerdim ama. :A

Kadroya da özenilmedi, tiyatro oyuncuları vb. aldılar. Diğer erkek başrol bile çok ünlü değildi.

Maliyeti aşırı ucuza mı getirmeye çalıştılar anlamıyorum. Öncelikle bu diziye Samanyolu senaristini almamaları lazımdı, dizi sürükleyici bence ama hadi cansız geldi kendi hataları. Kızım'ın da özünde konusu durgundu ama Banu Kiremitçi gibi işini bilen birini aldılar ve içerideki heyecanla dizi tuttu.

Yine aklıma geldikçe yazarım ama özellikle bu kısımlara çok takıldım, ha bir de hiç şans vermediler. Fatih Aksoy artık FOX'la ilişkilerini gözden geçirip her şeyiyle en sağlamını yapmaya çalışmalı. Bu dizi mesela TV8'e yakışırdı, Show boş ve dizi yapan da yok. Aynı şekilde Star'ın da ilacı olabilirler ama FOX'ta olmuyor...
Anlamadım tiyatro oyuncusu olmak kötü veya ucuz bir şey mi? Ünlü ama kötü oyuncu olacağına no-name ama yetenekli oyuncular olsun daha iyi. Ayrıca senaryo iyi değilse isterse dünyanın en merhametli kanalında yayınlansın yine tutmaz. Mesela TV8 ve Show demişsin ama onlar da düşük reytinglere tolere edebilen kanallar değil. İçerikteki sorunların yarattığı sonucun suçlusunu başka yerlerde aramaya gerek yok.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Bu arada dizinin adı daha önce TV8 için geçtiği için daha uygun dedim sadece. Show'u da bu olayın içine katmıyorum, bilginiz olsun. :A
------

O benim rüyam değil aaaaaa, sordum sadece. :A
EMY BA AH CANLARIM GELİYORLARDI SONRADAN DİREKTEN DÖNDÜLER :A🤩❤️❤️❤️
soruna doğru cevap alamamışsın..

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bu arada dizinin adı daha önce TV8 için geçtiği için daha uygun dedim sadece. Show'u da bu olayın içine katmıyorum, bilginiz olsun. :A
Üstte o kadar yazmışım ama cevabını alıntı yaparak vermek yerine böyle yazman ne demek oluyor? Noldu sen de kankan gibi bana trip atmaya mı karar verdin. :)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
EMY BA AH CANLARIM GELİYORLARDI SONRADAN DİREKTEN DÖNDÜLER :A🤩❤️❤️❤️
soruna doğru cevap alamamışsın..
Neyse böylesi daha iyi, ama bizim kadromuz 4/4'lük ayıp ediyorsun. :F
------

Üstte o kadar yazmışım ama cevabını alıntı yaparak vermek yerine böyle yazman ne demek oluyor? Noldu sen de kankan gibi bana trip atmaya mı karar verdin. :)
Sana trip attığım falan yok, kimse için kendimi yormuyorum. :) Hem mesajımda anlatmak istediğimi anlamayıp o kadar atlamışsın ama bir daha açıklama gereksinimi duymadım. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Neyse böylesi daha iyi, ama bizim kadromuz 4/4'lük ayıp ediyorsun. :F
------

Sana trip attığım falan yok, kimse için kendimi yormuyorum. :) Hem mesajımda anlatmak istediğimi anlamayıp o kadar atlamışsın ama bir daha açıklama gereksinimi duymadım. :)
Yok yok anlaşıldı senin de gerçek niyetin. Kankan gibi değilsin diye samimiyet göstermiştim ama belli ki üzüm üzüme baka baka kararıyor demek ki. Hem sadece fikrimi normalce ifade etmiştim ve atlama durumu yoktu ama sen durumu böyle ifade ederek içindeki gizli hıncı kanıtladın. :)

O zaman son kez yazıyorum uyduruk dizinin tutma nedenini yan kadrodaki yetenekli oyuncularda veya başka şeyde aramak eline bir şey vermez. Madem televizyonu yakından takip ediyorsun dizilerinin tutup tutmamasında en büyük etkenin senaryoda olduğunu da anlayabilecek mantığı yürütürsün herhalde. :)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Yok yok anlaşıldı senin de gerçek niyetin. Kankan gibi değilsin diye samimiyet göstermiştim ama belli ki üzüm üzüme baka baka kararıyor demek ki. Hem atlama durumu yoktu ama sen işi böyle ifade ederek içindeki gizli hıncı kanıtladın. :) O zaman son kez yazıyorum uyduruk dizinin tutma nedenini yan kadrodaki yetenekli oyuncularda veya başka şeyde aramak eline bir şey vermez. Madem televizyonu yakından takip ediyorsun dizilerinin tutup tutmamasında en büyük etkenin senaryoda olduğunu da anlayabilirsin herhalde. :)
Oha artık, hissiyatların beni benden aldı. Sen bana orada laf söyleyince kötü niyetli olmuyorsun ben bir kelime edince kötü niyetli oluyorum, tmm. :)

Öff anlamadın işte kadro başlı başına sorun demiyorum. Kaşeleri diyorum ünlü oyuncular kadar yüksek değil ya ondan ucuza kaçmış dedim nerelere çektin. :F
------

Bu arada hınç da demişsin de pardon bizim ne çekilmemiz veya problemimiz varmış da ben sana gizli hınç duyuyormuşum, öyle bir lanse etmişsin ki gören diyecek ben şeytanım..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Oha artık, hissiyatların beni benden aldı. Sen bana orada laf söyleyince kötü niyetli olmuyorsun ben bir kelime edince kötü niyetli oluyorum, tmm. :)

Öff anlamadın işte kadro başlı başına sorun demiyorum. Kaşeleri diyorum ünlü oyuncular kadar yüksek değil ya ondan ucuza kaçmış dedim nerelere çektin. :F
------

Bu arada hınç da demişsin de pardon bizim ne çekilmemiz veya problemimiz varmış da ben sana gizli hınç duyuyormuşum, öyle bir lanse etmişsin ki gören diyecek ben şeytanım..
Ben sana o mesajda herhangi bir laf atmadım ve sadece görüşüne tam katılmadığımı normal şekilde ifade ettim ama senin alıntı yapmadan kaçamak cevap vermen, verdiğin cevapta da alttan alta laf sokman düşünce yapını ortaya koydu. Valla seni bilemem ama bazılarının gizli hıncını çok iyi gördüğümüz için bu laflarımın arkası boş değil. Neyse gerçek yüzünü gösterdiğin iyi oldu ben de buna göre tavrımı alırım. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben sana o mesajda herhangi bir laf atmadım ve sadece görüşüne tam katılmadığımı normal şekilde ifade ettim ama senin alıntı yapmadan kaçamak cevap vermen, verdiğin cevapta da alttan alta laf sokman düşünce yapını ortaya koydu. Valla seni bilemem ama bazılarının gizli hıncını çok iyi gördüğümüz için bu laflarımın arkası boş değil. Neyse gerçek yüzünü gösterdiğin iyi oldu ben de buna göre tavrımı alırım. :)
Olay ne söyle bu kaostan besleneyim:A @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Yiğitt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Aynen sen kimseye laf atmıyorsun, üstüme geldin denildiğinde öyle bir şey yok diyorsun ama kimin ne olduğu apaçık ortada, neyse kankama yapılanları keşke bu kadar göz ardı etmeseymişim de ben tavır alsaymışım. Sonuç olarak kimin kinci olduğu ortaya çıkmış oldu. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Aynen sen kimseye laf atmıyorsun, üstüme geldin denildiğinde öyle bir şey yok diyorsun ama kimin ne olduğu apaçık ortada, neyse kankama yapılanları keşke bu kadar göz ardı etmeseymişim de ben tavır alsaymışım. Sonuç olarak kimin kinci olduğu ortaya çıkmış oldu. :)
Yoo valla benim yıldızımın barışmadığı kişi belli ama bu durum şimdiye kadar aramızda sorun yaratmamıştı. Daha doğrusu ben öyle sanmışım çünkü önünde sonunda bir yerden patlak verdin. Nerede üstüne geldin bilmiyorum ama bu konuda yazdığım mesajın üstüne gelmeyle alakası yok. Böyle bir tepkiyi dizi için vermeyeceğin de düşünülürse asıl niyetin kabak gibi ortaya çıktı. Gerçi hakkını vereyim sen en azından yüzüme karşı konuşacak cesarete sahipsin "kankanda" o da yok. :A

Olay ne söyle bu kaostan besleneyim:A @Yiğitt
Olay olması için iki tarafın da makul olması gerekiyor oysa karşı tarafta aynı makullüğü göremiyorum maalesef. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Yoo valla benim yıldızımın barışmadığı kişi belli ama bu durum şimdiye kadar aramızda sorun yaratmamıştı. Daha doğrusu ben öyle sanmışım çünkü önünde sonunda bir yerden patlak verdin. Nerede üstüne geldin bilmiyorum ama bu konuda yazdığım mesajın üstüne gelmeyle alakası yok. Böyle bir tepkiyi dizi için vermeyeceğin de düşünülürse asıl niyetin kabak gibi ortaya çıktı. Gerçi hakkını vereyim sen en azından yüzüme karşı konuşacak cesarete sahipsin "kankanda" o da yok. :A

Olay olması için iki tarafın da makul olması gerekiyor karşı tarafta aynı makullüğü göremiyorum maalesef. :A
Aynen canım benim üzerime atladın gibi basit bir sözü buralara çektin, zaten onu da senin tavrın üstüne söylemiştim ama ben kinci oldum cidden komik. :A Neyse zaten alıntısız yazmamın sebebi de daha fazla yazmazsın diyeydi, bak çünkü okuduğunu anlayamıyorsun. Sana geçenlerde bir arkadaş üstüme geldin dediğinden o örneği vermiştim olayı bana çektin. :A Her neyse içinde ne biriktiyse bugüne kadar aşağılamaya bile başlamışsın uğraşma artık daha fazla benle kapansın gitsin hadi...

Şimdi bunu da anlamayıp yine bir ton dökmezsin umarım. :F