Kurtlar Vadisi Vatan Fragmanı

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Serdar Akar döktürmüş yine, güzel iş çıkarmış. Fragmanı beğendim ama vizyon tarihi Kasım-Aralık olsa daha iyi izlenme yapardı bence.

Filmde dikkatimi çeken isim Yücel Erten oldu, tam oturmuş rolüne. :D

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Serdar Akar döktürmüş yine, güzel iş çıkarmış. Fragmanı beğendim ama vizyon tarihi Kasım-Aralık olsa daha iyi izlenme yapardı bence.

Filmde dikkatimi çeken isim Yücel Erten oldu, tam oturmuş rolüne. :D
en illet rol kariyerinde muhtemelen daha kötüsü yok ve olmayacak :d:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yok ağa 10 milyon kişi Tv'de izlerse 12 rtg yapar bence bu dediğim şey konuyla alakalı saçma olabilir ama bence hadi minimum 4.5 milyon maksimum 7.5 milyon
imkansız aga Türkiye şartlarnda zaten sinemaya giden kişi sayısı belli hele ki bir aksiyon filmi
burası KURTLAR VADİSİ tüm rekorların tek sahibi olduğumuzu unutmayın agalar :D 2006 da sinema kültürü hiç olmamasına rağmen aksiyon filmi olmasına rağmen sinemaları taşırmış efsane KV IRAK filminin ta o zamanlar 4 milyonu geçtiğini unutmayın

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,930
Puanı
310
burası KURTLAR VADİSİ tüm rekorların tek sahibi olduğumuzu unutmayın agalar :D 2006 da sinema kültürü hiç olmamasına rağmen aksiyon filmi olmasına rağmen sinemaları taşırmış efsane KV IRAK filminin ta o zamanlar 4 milyonu geçtiğini unutmayın
Irak kaç milyondu

4 milyon 256 binmiş

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga doğru okuma yapmak lazım aksiyonla yapılabilecek birşey değil iki katı bütçeyle daha büyük aksiyon çek yine olmaz yetmez

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
tabi bu fragman filmde çok daha fazlası olaması lazım inş en az bir iki tane İstanbul Ankara sahnesi çekmişlerdir ki öyle olmasını bekliyorum yoksa eksik kalır

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
aga doğru okuma yapmak lazım aksiyonla yapılabilecek birşey değil iki katı bütçeyle daha büyük aksiyon çek yine olmaz yetmez
Bence Irak filmi bu filmin en az 3 katı bütçe ile çekilmiştir. Tam rakamları bilmiyorum rakamları. Fakat sosyo-ekonomik olarak gelişen ve sinema kültürü oturan bir toplum haline geldik 2006'dan beri. 4 milyon barajını geçeriz kendi rekorumuzu kırarız gibi geliyor. Yine de emin konuşmamak lazım.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Bence Irak filmi bu filmin en az 3 katı bütçe ile çekilmiştir. Tam rakamları bilmiyorum rakamları. Fakat sosyo-ekonomik olarak gelişen ve sinema kültürü oturan bir toplum haline geldik 2006'dan beri. 4 milyon barajını geçeriz kendi rekorumuzu kırarız gibi geliyor. Yine de emin konuşmamak lazım.
ben sizi fazla beklenti içinde buldum gişe için tabi inş dediğiniz gibi olsun ; birde ilk filme gidenler ve basında çıkan haberler önemli kararsızların gitmesi için filmin beğenilmesi lazım

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ben sizi fazla beklenti içinde buldum gişe için tabi inş dediğiniz gibi olsun ; birde ilk filme gidenler ve basında çıkan haberler önemli kararsızların gitmesi için filmin beğenilmesi lazım
Tabii ki ilk intiba çok önemlidir. Eleştirmenlerin -bir kısmını çok iplememek lazım- değerlendirmeleri de önem arz edecektir.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Tabii ki ilk intiba çok önemlidir. Eleştirmenlerin -bir kısmını çok iplememek lazım- değerlendirmeleri de önem arz edecektir.
sen şimdi bi kritik yap aga ben niyeyse bu sefer gökhan kırdar dan kıllanıyorum ama :D halbuki en sağlam kalelerimizden