Konu Açmada 1000'ler Kulübündeyim,❤ 30.000'ler Kulübüyle Forumdaki 4. Yılım

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Glad 4: e året :A @Dosi

Öncelikle bu forumda olduğun için mutluyum, hatta şu son aralar samimiyetine güvendiğim nadir kişilerdensin. Bazen çok aktifsin bazende hiç yoksun. Öyle bir yoksun ki bir ara üstüne toprak atacak hale geldik. :A Enerjik cingöz birisin hatta bir ara enerjinden dolayı bu Zeynep ne cadaloz demiştim. :A Şu bi gerçek ki burdaki egosu olmayan birkaç kişidensin. O yüzden senle rahat ve açık konuşabiliyorum. Sen hiç değişme olur mu. Nice mutlu günlere, aylara, senelere ve 30.000'lara. Reel hayatında da herşey yolundadır umarım. :D

Ilk hediyem Düsseldorfta düzenlenen Eurovision 2011'deki 1.'imi hediye ediyorum. Bu şarkıyı çok severek dinlerdim. :Z Ama maalesef 2. oldu. :(

2. hediyem ise normalde hiç manzara atmayı sevmezdim ama geçen gün istasyondan ayrılırken çok güzel bur gökkuşağı oluşunca ölümsüzleştireyim dedim. Orası oturduğum yerin iki sokak uzağında. Kendimi aştım, foruma attığım ilk foto bu. Ona göre değerimi bil. :A
xfAdI7.jpg
yaaaa yeminle çok duygulandırdın :T ne güzel sözlermiş bunlar. Kutlama konularım çok olmuyor ama oluncada çok mutlu oluyorum.
Benim hakkımda böyle güzel şeyleri senden duymak beni daha bir mutlu ediyor çünkü foruma yeni üye olduğunda benimle alakalı biliyorsun o tarz mevzulara denk gelmiştin. Senin fikirlerini ve kendi doğrularında hareket etmen hep taktir ettiğim huyun oldu. çok detaylı yazmama gerek yok, sen anlamişsındır ne demek istediğimi. Hiç çabalamadan sana bu güzel izlenimleri vermek beni çok mutlu etti :bhr:
aktifliğime gelince, evet ortası bir türlü yok :F Bu hafta son 2 yılın en aktif olduğum haftası olabilir :A Etkinliğede başladım, en az 1 ay daha aktifliğim çok olur :A
Hediyelere gelince, şarkı ezbere bildiğim bir şarkı diyebilirim. Severim bende :Z
Fotoda harika. Bende bir ara ay ve yıldızı farkedip çekmiştim, 2 sene önce Türkiye'de 1 buçuk ay öncede İsveç'te farkedip foto atmıştım.
Elin alıştıya başlarsın artık foto atmaya :A
Orası tramvay istasyonu galiba? Bizim buradakilerine benziyor durak :A

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
yaaaa yeminle çok duygulandırdın :T ne güzel sözlermiş bunlar. Kutlama konularım çok olmuyor ama oluncada çok mutlu oluyorum.
Benim hakkımda böyle güzel şeyleri senden duymak beni daha bir mutlu ediyor çünkü foruma yeni üye olduğunda benimle alakalı biliyorsun o tarz mevzulara denk gelmiştin. Senin fikirlerini ve kendi doğrularında hareket etmen hep taktir ettiğim huyun oldu. çok detaylı yazmama gerek yok, sen anlamişsındır ne demek istediğimi. Hiç çabalamadan sana bu güzel izlenimleri vermek beni çok mutlu etti :bhr:
aktifliğime gelince, evet ortası bir türlü yok :F Bu hafta son 2 yılın en aktif olduğum haftası olabilir :A Etkinliğede başladım, en az 1 ay daha aktifliğim çok olur :A
Hediyelere gelince, şarkı ezbere bildiğim bir şarkı diyebilirim. Severim bende :Z
Fotoda harika. Bende bir ara ay ve yıldızı farkedip çekmiştim, 2 sene önce Türkiye'de 1 buçuk ay öncede İsveç'te farkedip foto atmıştım.
Elin alıştıya başlarsın artık foto atmaya :A
Orası tramvay istasyonu galiba? Bizim buradakilerine benziyor durak :A

Eric Saade'nin bu şarkısını bende hepsini ezbere biliyorum. :A Zaten geçenlerde Melodifestivali izlerken sunucu olarak onu gördüğünde baya bir sevindim. Diva şarkısını söyleyişi efsaneydi. :F

Yavaş yavaş atarım artık. :A Evet orası bizim tren istasyonu Pazartesiden Cuma'ya her sabah 6:40 gibi sağ taraftan girip ve 15:15 gibi sol taraftan çıkıyorum. Sizin ordakileri istasyonları birgün çekip atarsın da karşılaştırma yaparız artık. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Mutlu etmek bizim işimiz. Bir günde kutlama konunu ben açarım artık. :A

Yani düşüncelerimi döktüm aslında, foruma yeni geldiğimde birkaç duyum almıştım ama hiç beni enterese etmeyen boş olaylardı. Senle sohbet ettikçe bunu daha iyi anlamış oldum. :D Herşeyden önce forumdaki kadın üye sayısını kapatmaya yardım etmen ve doğal, eğlenceli kişiliğin burada bulunması gereken biri olman için bir sebep. :A

Eric Saade'nin bu şarkısını bende hepsini ezbere biliyorum. :A Zaten geçenlerde Melodifestivali izlerken sunucu olarak onu gördüğünde baya bir sevindim. Diva şarkısını söyleyişi efsaneydi. :F

Yavaş yavaş atarım artık. :A Evet orası bizim tren istasyonu Pazartesiden Cuma'ya her sabah 6:40 gibi sağ taraftan girip ve 15:15 gibi sol taraftan çıkıyorum. Sizin ordakileri istasyonları birgün çekip atarsın da karşılaştırma yaparız artık. :A
Geçen senede açayım dedin ama olmadı :A Ben kendi konularımı açıyorum ama 10 Mart'ı es geçtim (üyelik tarihim) onuda açma şansını kaybettin :A
Ben foruma çiviyi çoktan çaktım. O olaylar zamanı bırakmadıysam bundan sonra hiç bırakmam :A arada reelde yoğunluk oluyor diye kayboluyorum ama foruma girdiğim zamanlar telafi ediyorum olmayışımı :D
Bu hafta ben raporluydum (ufak bir rahatsızlık) ve evdende bir yere gidemediğim için foruma baya vakit ayırdım :A Salı günü işe giderim inşallah ama sonraki hafta sonu paskalya tatili başlıyor. Bu dönem çok calışırım diyordum ama evdeki hesap çarşıya uymuyor maalesef :D

Atarım bir ara foto, kıyaslarsın :A Çok erken yolculuk yapıyormuşsun.Ben 7'de uyanıyorum sabahları. Seninki daha erkenmiş.

• Harika
Reactions: kerem and Turkuazz

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@Dosi ciğim yeni yılın kutlu olsun. Çok tatlı, sempatik, şeker, azıcık tripli ama çok da sevimli arkadaşım, dostum ve azıcıkta sırdaşım. İyi ki foruma gelmişsin zamanında ve tanışmışız. Zor süreçler geçirdin hem hayatında hem forumda ama sen yılmadın ve güçlü yönünü hep öne çıkardın işte bu yüzden hep en iyilerden oldun. Bu aralar çok sık konuşamasak da sana her zaman kapım açık, istediğin zaman arayıp sorabilirsin tabi sen benden de beklediğin için bu iş biraz zorlayabilir seni :F

Seni her daim sevdiğimi bilmen için bunları yazmama gerek yok, sevildiğini bilen kişi sevdiğini de gösterebilen kişidir zaten.

Ne desem başka bilemedim Sıla'nın tüm şarkıları sana gelsin :A

@Dosi

• Harika
Reactions: Dosi and Turkuazz

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
@Dosi nice mesajlara ve burada bulunduğun nice yıllara. :bhr: Sana, Friends'in Chandler ile birlikte en sevdiğim karakteri olan Phoebe'nin Smelly Cat'ini hediye ediyorum...

Bu da sürpriz olsun. Merakla bekliyoruz Bilalci olmama ramak kaldı. :A

Teşekkürler, hediyelim harika :bhr:
Bilal'in yeni şarkısından haberim yoktu bile :A
Phoebe'nin efsane şarkısıyla gelmişsin :A
Bu arada konunun kendisinede bir tepki bırak :bhr:

• Güldürdün
Reactions: dreamy

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
Uyyy by da büyümüş de ,4 yaşıma girmiş forumda ; neyse tebriks:A BUnu hediye edeyim bari elde mal kalmadı
D3dpYDOW4AAQ1Hf.jpeg

• Sinir Bozucu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Uyyy by da büyümüş de ,4 yaşıma girmiş forumda ; neyse tebriks:A BUnu hediye edeyim bari elde mal kalmadı Ekli dosyayı görüntüle 66635
yav 10 kere yazdım sana sakın fotoğraflarla gelme, şarkılarla gel diye ?
En son kutlama konumdada foto attın, ve ben sana her defasında birden fazla şarkı hediye edip durdum. Haydi git kap bana şarkılar :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
@Dosi ciğim yeni yılın kutlu olsun. Çok tatlı, sempatik, şeker, azıcık tripli ama çok da sevimli arkadaşım, dostum ve azıcıkta sırdaşım. İyi ki foruma gelmişsin zamanında ve tanışmışız. Zor süreçler geçirdin hem hayatında hem forumda ama sen yılmadın ve güçlü yönünü hep öne çıkardın işte bu yüzden hep en iyilerden oldun. Bu aralar çok sık konuşamasak da sana her zaman kapım açık, istediğin zaman arayıp sorabilirsin tabi sen benden de beklediğin için bu iş biraz zorlayabilir seni :F

Seni her daim sevdiğimi bilmen için bunları yazmama gerek yok, sevildiğini bilen kişi sevdiğini de gösterebilen kişidir zaten.

Ne desem başka bilemedim Sıla'nın tüm şarkıları sana gelsin :A

@Dosi
Hediye getirmedin diye çemkirecektim ama sözlerin harika :bhr:
Seninle 2016 yılının sonundan beri muhabettimiz iletişimimiz devam ediyor. Bir kere bile kalbimi kırmadın ve kavgamız hiç olmadı.Kimi zaman çok yoğun kimi zamanda az iletişimlerimiz oluyor ama bendeki değerin her daim aynı. Zor zamanlarımda hep desteğini hissettim ve bunun için çok teşekkür ederim. Bana verdiğin değeri çok iyi biliyorum. Bazen belli ettirmesende hissettiriyorsun. Her kutlama konunu açıp seni baya sıvıyordum şimdi yine tutamadım kendimi :A
Neşeli, doğal, dobra ve çok iyi bir arkadaşsın. İyiki varsın Deniz :bhr:

• Harika
Reactions: denizz19

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Konuda @MEnes ile birlikte Nisan 2016 favori üyeleri olduğumuzu belirtmiştim. O sıralarda Menes ile hiç muhabbetim yoktu.
Doğu ile Survivordan tanışıyorduk. Bize tebriği :A : @Doğu ozamanlar nerden bilelim ruh ikizi olduğumuzu :A
20190407_003331.png

Bu da sevgili @MasacRE den, kendisi kağıt üstü bizden baya yaşlı ama biz favoriüye olurken daha o çaylakmış ozamanlar :A @Sherlock
20190407_003252.png

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Konuda @MEnes ile birlikte Nisan 2016 favori üyeleri olduğumuzu belirtmiştim. O sıralarda Menes ile hiç muhabbetim yoktu.
Doğu ile Survivordan tanışıyorduk. Bize tebriği :A : @Doğu ozamanlar nerden bilelim ruh ikizi olduğumuzu :A
Ekli dosyayı görüntüle 66637

Bu da sevgili @MasacRE den, kendisi kağıt üstü bizden baya yaşlı ama biz favoriüye olurken daha o çaylakmış ozamanlar :A @Sherlock
Ekli dosyayı görüntüle 66638
Vay be şu mesajı atalı 3 yıl olmuş :T: Zaman su gibi akmış geçmiş bee :T: Yalnız iyi sıvamışım @MEnes ’i :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 66637

Ekli dosyayı görüntüle 66638

Bütün pisliklerimin senin tarafından arşivlendiğini düşünüyorum ve bu beni korkutuyor. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
@MEnes
Vay be şu mesajı atalı 3 yıl olmuş :T: Zaman su gibi akmış geçmiş bee :T: Yalnız iyi sıvamışım @MEnes ’i :A
Etiketin olmamiş, yardım ettim. Evet siz eskiden beri birbirinizi sıvıyormuşsunuz :A
@MasacRE Menes'e ne hediye etmiş bende görünmüyor :A kesin cıvıldak birşeylerdir :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@MasacRE nin bir kutlama konusunda size bir dip not bırakmıştım :A "(dip not: yakında forumdaki 4. yılım ve bir çoğunuzun borcu var bana. Bol hediyeler isterim :A)" Konudada belirttiğim gibii 1 ayda iki kutlama konusu olup sizler yorulmayın diye açmamıştım :A Ona gıre fazla fazla hediye verin :A
@Maskeli Fedai (iade-i ziyaret borcun var:A)
@Forumdash @eskici siz ikinizin baya borcu var :A

Herkesi bekliyorum :A
Sözümüz söz, özümüz sağlamdır:A
İşte büyük hediyen:bhr:

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Sözümüz söz, özümüz sağlamdır:A
İşte büyük hediyen:bhr:
Daha seni etiketleyip arabeskle gelme diyecektim :A neyseki spoi kutusunda ve Helenam yeter bana :bhr:
Öncelikle teşekkürler.
Ya aslında vereceğin hediye basit ama tutturamıyorsun bir türlü :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash