Konu Açmada 1000'ler Kulübündeyim,❤ 30.000'ler Kulübüyle Forumdaki 4. Yılım

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: serhatt

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Öncelikle tebrik ederim, 4 yıl dile kolay. Umarın nice mutlu ve sağlıklı yılları hep beraber görürüz. Biraz geç tanıştık, geç kaynaştık -film etkinliği vesilesiyle- ama forumda en sevdiğim, en iyi anlaştığım üyelerden birisi oldun. İyi ki tanışmışız ve arkadaş olmuşuz, geç dahi olsa. Dediğim gibi nice mutlu ve sağlıklı mesajlara, senelere... :bhr: @Dosi

Hediye konusuna gelirsek...

Bildiğim kadarıyla Eurovision'u her sene, düzenli olarak takip ediyorsun. O yüzden şu parçayı hediye ediyorum öncelikle. Çok severim, çok beğenirim, yarıştığı sene de favorilerimdendi. :A

İkinci olarak ortak dizimiz olan Söz'den bir hediye vereyim. Bizi de tasvir eden Yavuz ve Kopuk ikilisi. (İddia sonucu profil resmimi değiştirmek zorunda kaldım, bir ay sonra eski resmime geri döneceğim. :A)

66621

Son olarak sana İsveçli futbolcu Zlatan'ın İsveç forması giydiği şu kareyi armağan ediyorum, çok sevdiğim bir futbolcudur. Eminim tanıyorsundur kendisini. :A

66622

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Öncelikle tebrik ederim, 4 yıl dile kolay. Umarın nice mutlu ve sağlıklı yılları hep beraber görürüz. Biraz geç tanıştık, geç kaynaştık -film etkinliği vesilesiyle- ama forumda en sevdiğim, en iyi anlaştığım üyelerden birisi oldun. İyi ki tanışmışız ve arkadaş olmuşuz, geç dahi olsa. Dediğim gibi nice mutlu ve sağlıklı mesajlara, senelere... :bhr: @Dosi

Hediye konusuna gelirsek...

Bildiğim kadarıyla Eurovision'u her sene, düzenli olarak takip ediyorsun. O yüzden şu parçayı hediye ediyorum öncelikle. Çok severim, çok beğenirim, yarıştığı sene de favorilerimdendi. :A

İkinci olarak ortak dizimiz olan Söz'den bir hediye vereyim. Bizi de tasvir eden Yavuz ve Kopuk ikilisi. (İddia sonucu profil resmimi değiştirmek zorunda kaldım, bir ay sonra eski resmime geri döneceğim. :A)

Ekli dosyayı görüntüle 66621

Son olarak sana İsveçli futbolcu Zlatan'ın İsveç forması giydiği şu kareyi armağan ediyorum, çok sevdiğim bir futbolcudur. Eminim tanıyorsundur kendisini. :A

Ekli dosyayı görüntüle 66622
Çok teşekkürler. Duygulandırdın :T
Aslında bizim muhabbetler senin verdiğin aradan 1-2 hafta önce başlamıştı ve senin konunda "1-2 hafta öncesinde bu konuyu görseydim okuyup gecerdim ama şu kısa zamanda sen ve Dark ile güzel muhabbetlerimiz oldu, üzüldüm gitmene" tarzı bir mesaj yazmıştım. En favari üyedede başarılı bulduğum ve eğlenceli bulduğum bir üyesin diye belirtmiştim. Tabi Film etkinkiği vesilesiyle samimiyetimiz arttı ve beni yakından tanıma imkanın oldu.
Hediyelere gelince, bu şarkıyı bende çok severim :Z
Söz'den hediye harika ve şimdi seni eleştireceğim kısma geçiyorum:A
Zlatan için ne demek eminim tanıyorsun demek? :eek: bunu bir hakaret olarak algılarım:A Forumda Zlatan ile ilgili az konu açmadım spor kısmında, hatta seninle yorumlaşmıştık konularımda :eek: :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok teşekkürler. Duygulandırdın :T
Aslında bizim muhabbetler senin verdiğin aradan 1-2 hafta önce başlamıştı ve senin konunda "1-2 hafta öncesinde bu konuyu görseydim okuyup gecerdim ama şu kısa zamanda sen ve Dark ile güzel muhabbetlerimiz oldu, üzüldüm gitmene" tarzı bir mesaj yazmıştım. En favari üyedede başarılı bulduğum ve eğlenceli bulduğum bir üyesin diye belirtmiştim. Tabi Film etkinkiği vesilesiyle samimiyetimiz arttı ve beni yakından tanıma imkanın oldu.
Hediyelere gelince, bu şarkıyı bende çok severim :Z
Söz'den hediye harika ve şimdi seni eleştireceğim kısma geçiyorum:A
Zlatan için ne demek eminim tanıyorsun demek? :eek: bunu bir hakaret olarak algılarım:A Forumda Zlatan ile ilgili az konu açmadım spor kısmında, hatta seninle yorumlaşmıştık konularımda :eek::A

Rica ederim, ne demek. :A Doğru, Dark'ın daha çok mesaj yazmasını sağlamak için konu falan açmıştım hatta, hatırladım. :A

Ahahaha. :A Yine eleştiri aldık. :A Sizin vatandaş zaten, onu düşünmeme gerekirdi en başta. Özür diliyorum. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Rica ederim, ne demek. :A Doğru, Dark'ın daha çok mesaj yazmasını sağlamak için konu falan açmıştım hatta, hatırladım. :A

Ahahaha. :A Yine eleştiri aldık. :A Sizin vatandaş zaten, onu düşünmeme gerekirdi en başta. Özür diliyorum. :A
Hafızam zehir ve engel olamıyorum bu yüzden kendime :F @MEnes
Ama hatırladın ve hatta detaylı hatırladın (Darka'a mesaj yazdırma kismını) Bu yüzden affettim seni :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hediyenin zenginlikle alalası yok almalısın yaptığın açıklama kabul edilir açıklama değildir asla :A:A:A @Dosi
Evet kesinlikle. @MasacRE bana en kalitelisinden ÜÇ tane hediye getireceği için zaman kazanmak için o cümleyi kurmuştur :A
Ne demek hediyenin zenginlikle alakası yok, birine hediye alacakken 50 tane mi hediye alıyorsunuz siz, 1 şey alır verirsin işte :A Tamam ayarlayacağım hediyelerini 2-3 tane ama şimdi maç zamanı :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Ne demek hediyenin zenginlikle alakası yok, birine hediye alacakken 50 tane mi hediye alıyorsunuz siz, 1 şey alır verirsin işte :A Tamam ayarlayacağım hediyelerini 2-3 tane ama şimdi maç zamanı :A
düşünmen yeter diyeceğimi saniyorsan hiç sanma. 3 hediyemi bekliyeceğim :Z
Bugün olmaz yarın olur ama bu hafta bitmeden gelsin. Maçı bende takip edecem. Kaybetmeniz dileğiyle :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
düşünmen yeter diyeceğimi saniyorsan hiç sanma. 3 hediyemi bekliyeceğim :Z
Bugün olmaz yarın olur ama bu hafta bitmeden gelsin. Maçı bende takip edecem. Kaybetmeniz dileğiyle :A
Kazaanırsak 3 hediye, berabere kalırsak 2 hediye, kaybedersek 1 hediye alırsın o zaman :T:

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kazaanırsak 3 hediye berabere kalırsak iki hediye kaybedersek 1 hediye alırsın o zaman :T:
Kaybederse 3, berabereyken yine 3 ama kazanırsanız 4hediye :A
eksiltme hediye limitini, kaç kez hediyesiz kuru kutlamiştın. Yıldönümüne gelirim demiştin, onuda açmadık :T: en az 3 olacak her şekilde

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kaybederse 3, berabereyken yine 3 ama kazanırsanız 4hediye :A
eksiltme hediye limitini, kaç kez hediyesiz kuru kutlamiştın. Yıldönümüne gelirim demiştin, onuda açmadık :T: en az 3 olacak her şekilde
Tamam tamam var aklımda bir şeyler zaten merak etme :A

• Güldürdün

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sen kaçmaya çalışıyorsun hediyeyi almamak uğruna zenginlik diyorsun ama alakası yok alacaksın kaçarın yok :A :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Glad 4: e året :A @Dosi

Öncelikle bu forumda olduğun için mutluyum, hatta şu son aralar samimiyetine güvendiğim nadir kişilerdensin. Bazen çok aktifsin bazende hiç yoksun. Öyle bir yoksun ki bir ara üstüne toprak atacak hale geldik. :A Enerjik cingöz birisin hatta bir ara enerjinden dolayı bu Zeynep ne cadaloz demiştim. :A Şu bi gerçek ki burdaki egosu olmayan birkaç kişidensin. O yüzden senle rahat ve açık konuşabiliyorum. Sen hiç değişme olur mu. Nice mutlu günlere, aylara, senelere ve 30.000'lara. Reel hayatında da herşey yolundadır umarım. :D

Ilk hediyem Düsseldorfta düzenlenen Eurovision 2011'deki 1.'imi hediye ediyorum. Bu şarkıyı çok severek dinlerdim. :Z Ama maalesef 2. oldu. :(

• Harika